«Толерантність – дорога до миру та співпраці»
З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Саронекрасівській ЗОШ з 11 по 15 листопада пройде тиждень Толерантності.
„ Любов виникає з любові: коли я хочу, щоб мене любили я сам перший люблю”. Ці слова відомого українського мудреця-гуманіста Григорія Сковороди, найбільш влучно відображають проблему взаєморозуміння, тобто толерантності.
Впродовж тижня робота соціально-психологічної служби школи буде спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.
План проведення заходів буде насичений та різноманітний.
А розпочався тиждень з тематичної лінійки «Толерантність – дорога до миру та співпраці». Ведучі довели до відома учнів школи значення слова «толерантність» та запросили брати активну участь у заходах.
На великій перерві всім бажаючим було запропоновано взяти участь у створенні «Квітки толерантності».
Заплановані заходи дадуть можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
Леонтьєва О.О., соціальний педагог
![](https://lh3.googleusercontent.com/J5yfekjxRjYYlxOfkRSfRzE9gtrh2o7SJkqERlbwkB-EX2vJW1wlrqaRmzFEW2LDNJXJZUUV0Rb1CaEKN2StZrfKA0X9aYxmuGzn9udJln01ud-d_CEohZQV1HVpk5cwnxqkZi5OnBAbtvsG-vfwjL9BdAfpcRSJDUl4b8bwEZjlbxCzHwoAqoDMzrhPsUEJezqUPIHrQE_7MeByul2E_tR9xPXYmKnABPTT20RQNUf0kn0solR4dqvYpxjRsIhfZXlkB-Ze1dj89nBvityw9XMg6kCCHMNIj-VRoep--yox-eVA5XdufsyZLJ73HUrF5zZY01NqhSXPSxh3T16BKZ3sP0WYVinsT1gnroVgPXf_PJKiX-vtAW2vxGqo5cDe9tmM2NmtXXEzjs_7XUaHvFkajNQ7zPtuXLgLTJvLTCiGNtCG60tlAUQa1yLxqU4dptLVGDuVbtWFqVA6FDrRwoN54F3Sz_LP6OmALNvVoQ76hYUDW9rmwcFD3tbQfcxbmUKoyFiLQgePwxUBCsvsaPiboCIx3qFAwkIFW9bcqWkUZifAxD7EfQSVvKNiZw9FK8539yYD2wMWRunDLolz8msUI5YDSdgUW7M6KXaGc89P58Q174NAzzRyuCn3t5Sa9JIFMUb9JMqZKCJqbk29KuHB1-zGHAOB95j09sTQ7D79hRjNkzUc-_c=w448-h336-no)
|