Фестиваль мистецтв «Наші таланти мирній Україні-2018».
16 травня в Старонекрасівській школі відбувся заключний гала-концерт фестивалю мистецтв «Наші таланти мирній Україні-2018».
Свято талантів в нашій школі – це можливість ще раз порадіти дитячим успіхам, поговорити про їх досягнення і просто відпочити.
В шкільній актовій зібралися ті, хто ставить перед собою мету та йде до неї, не дивлячись на труднощі. Їх яскраві виступи – це праця, енергія, велика самовіддача.
Свої нагороди отримали переможці фестивалю: І місце - 3-Б клас (класний керівник Масленикова Н.І.) , 7-А клас (класний керівникСілаєва Т.Л.),7-Б клас(класний керівникПенчев В.І.) та 10 клас (кл.керівникМирошнікова В.М.); ІІ місце – 4-А клас (кл.керівник Рибка Н.Д..) 5-А клас (кл.керівникТришкіна С.В.) та 8-Б клас (кл.керівникЧакир С.М.); ІІІ місце – 2-А клас (Генова Ж.П.), 5-Б клас (класний керівник П’ятковська Ю.Ю.) та 9-А клас (класний керівник Краснов М.В.). Нагороди отримали класні колективи і в окремих номінаціях: «Виразне читання», «Хореографічна композиція», «Вокальне мистецтво», «Ансамбль» «Гумор».
Наші учні вміють яскраво проявляти свої таланти, свої творчі здібності.Томуна святковому гала-концерті свої привітання та цінні подарунки отримали обдаровані діти, які протягом навчального року займали призові місця на рівні району та області в олімпіадах, творчих конкурсах .
За радицією, спонсорами концерту були батьки школи. завдяки їх підтримці та активності діти отримали цінні подарунки. Висловлюємо щиру подяку батькам учнів нашої школи.
Наші діти – майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею,
здобутками вони підносять її культуру, своїми досягненнями
прославляють її. Перші кроки вони вже зробили. Тож бажаємо їм творчої
наснаги, успіху і попутнього вітру в досягненні мрій і сповідань.
Бажаємо злетів і нових висот,
Щоб труднощі зникли на віки.
Побільше, щоб отримали ви нагород
І щастя плинули мов синьоокі ріки.
Педагог-організатор Кайряк Н.Г.
![](https://lh3.googleusercontent.com/oTR8PIC96yMaAwDnG0eGDqCJnc_KIZOSuUKPBW5tgq-i3NrrAgOWvAiW9WxKZ_h4QyTtIRPRld4AVxoOmVQNzgqKvmykDIQpeynT6Di65wstgfZYx6tMoWuTt7oOjgmnPzMlB0NT4zgTMP-9ejmWltG4i_ojFQ5TIack3VdZpdKmbW5f91BcP-tntBjOtEmwUYvFBqRRTgWkUN1exDUI3NOZ46cJ0YRzD8clOu_LUzSBhVBz8lHjzp5jq-nZYVVPhROEZpERwXFmxYDg0rD8wOl0lkP5pID4Lq88AFPzyYvjJQcUmcxz3Vu0e0MMkTWg3IB841bRIeHHmhBGHDlII5aE3qWEOfsNqG-ADGp9abWOGc84l75XzAdqlgMN3SGiU5lAtGC8YHppgX-W7_-L1azCS-P5uqIycp9BqFo1cTXtGSAEQMne5YT5N1-9IfyDPI1wm19-NrSErvaHIEHcAGk5_FnjDg-QarH2goxTWVL8g_MkSaz2eu1BgI6htYTnZD9TwtmVZQWinvBzZijS9hZY4RthQWcyoM0rhJWLqKHaYD_nFOlzyeh0PWZ7FC5fsRhl9N0wTAvYpe8XdqQNTrfSoSgSXNgreIFg9BX7lECND6_L9QYPp38h8DgrTIEXYp30D7Ej3sW7Md4rDy4KK4oA_VvzG9ApBg=w368-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Aom8iBoZZ9v6OQaKBk02D5nBZe_pNZtdHM29gZOhuP90Rzj1DvzjZDu3nKutOaUkXzH279tTv-Mt67Kf3AEu08Sc5575ovpsThoZGipVuXU29u1ZJwfmBfLMeZUuo-WlIPIOHUbfno3s1Ppo4Elrr3WFqqyLvLqP7J40hPrOyqpSdsHQReX0SpEl1c9KF0PevztH_yQ9x6XdNjBkDBYpb6YhvcIiottXTzY7G5sv4Bi92tCiDLVm37g6ueVYCot87Zuvu3ufQO4e1yEeRqD6VZlaVszlcoglX5HSqGmaLMP4Gjr1deMWCDNCq_UDwBcQ2cPN5U48UdsHK7cN8MlsKVUrVh5ENkHewKVDCR0t79gGLGPFluFhhEysSOVeSmckHgXjWSvgByLTHOm-HENOe2SBQAcGl3YOfyglq3vTyR0_P9I67Is7xpVSkd2ZzZ-1_zYKnwjGj8BTLECALCk-BgfBtMWYp0gIT0h5MgSn28VsY0jzOBXjfAZdG4ABXkLW68LeCmoLq2eZZj73h_9zvJwUp38E9bNJf02J-7hOOTplQy5EnmGmfzPHJbK7u8Hau_Wb3ZJTYkJ4PaoYiex3nNie8mNna_5Ks-on41PytzP5y85lvOf9nS7h0fo1xBdpnyQ01nkhorSdIvo6N3l6xB2JfrSlmGlOXA=w220-h334-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/qBovep5r8ZFd6ATSsc8HduFHiL8b4BTomgjW165nTY1NhlRAtC-bDIP2gloQY94IZU-Uz81LAFNQ821NxSix0Le7gzwqe-VUq8MSzEtpLfNzil8h83Te3JCC7RepmnHAp710fxI-QtKnKf-LS5t8wBvUg1A98suYkqVb07-5If34IA6kDyYFZnum6gjr5S3Jcx57gm02y_e1YahKL_WBaTubqJxL-mBnHEPaDl6cuwbKV4PD8JinnAaevEcMem-xlUhcU_4CWojUVgMMy9CbyrLYIEjR6IfhqMiLLg2v_HbIqPTLhIVsa0jcLSEwYBeH7Bru7RJxFnppgfaCDtLzYbJgPZUp8J4QihhRs9Rr9bZtqTwsVRAzrJJBg4rLdn_Of8z1nu--sCI9-IbNs-AAsPvRDqOLS-HnQZsmBxjODHiD3bbbRQjnb5OqjW1fWneoyZGWkqzjo4toPi1jlVZjCEvilJ7qrSOJ1IrUlElebyA9fw9VYZDOHj4JzrxlpFQOwNcFDMRCz_UkGFnSjEUYHBuEQ3i45KomHOefqgAHRszfpsH4Dh3mxRV6LfvhmjTxLW0-xbQuZXfI5YJhsBmKglGwPBbvuSerj7Sj5kce0GyyLShlKfbPizAeezZFGg3O_PO8_p2Mr81lWYZi0Fb2wBlayKPRO_cJxA=w1113-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/tzxNNsJtsAui5FM6r6Oaipyvv4H99MsfunGlLl-mU7-n-EBG-pUA01pBuKbeNHS4vAH9L1zCkmwWmg84VPBpjvdietveur-aq8x5u2D1ZFIhx4LaPu_XDxE0Lqq9Yr2E8F_WxaCqNIjZ30Po8Q1UHWzu2QgRUXe5mdxhJ0NhGFJVDCf1CFIUORixpThL6NoHGZGMg0CHTlCVeCoJLV5yOr9nSynnRlLkoWpdJrsIS66okkKoIKIj5pbKClwq0Ob0no6wI3U19WfBqmN1h4r6p5nbFqMlxuCBC-gHIOWhcKsOVMyqeuDhcyod1_ba3nbnaSqwTrBw1XxtlxQ4MRXpw0StifBDrj9BiA2_ULXWthR-ocyRkcKAT09_t2mVAPA0HpWXE2wJ1MKwPL-wAyELQayQLLZqZ4_IcwN37OvWsBRd2e2CnKJXwCUbF64ruAskJKT__r_zPk5vn4tN3bv_w3rFyLVzaEZz81VrQCNJC_bPwe75iYrYiPQ4R_4p4nyuAv3SP3WKCz1viek_QEA3PH5yi8wEJTW6GWsF1DHuAFSI4W3zYnkxxIytTfJcyxYS8zH_5VkV8aAwgOCP_DXLBYXHTI9XJkuQKOHkY5MbyqPYbHA9WSic78SPGIfwuX9MdXPAH2jT1eQz3poinbankj12nruT6kxTkA=w446-h326-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/YWtiI6SntfpytGUPix4WxQ1c6HHFVNGWbWqlycZAz98t3k-1QSDYzzq7vQId2Z58LrNE5-Bb-Cw4gebDOU9mEoi8bfIfZIIOHOQJeXMauViloEkQmsOnpfYEEjpTSWZ5hjc02KWjz0YaSF3JFU82BWyzyNiq4FSq3U0-8F7go1uQZPSybhVYN3n6g7gCE6S6XBpZIp45PJkrjQjq6PUQIdUx5gfNpzHvf12nkYpYI98KZE9fQFez4V4lVTJFReIiBDMJn5IanHWtMJd5GHcrdmYqfjLN98KPtQTt_YY7rpnQjYAUMkIl1hTnFff_4K8IOCovze6oLpLmoNl2daAT0KaygURCJlZggUZCjBdM6jmiACCkiAE8H2eOm8btgFHnBP8vdxVbTOg9bVX2hJkrarcbpsAaCzO7FfPK_01FiyVBs-IaWmy5sJG2VhIMoocIRIex_P6C4ge7bj11SNV_thnlGkyUijh69QyiT66Fwg_o65KsIfrWPUZygkRlnqHQoHV6Wk_dXXdXru6xIFns0y7lDNTi3ukIpsYy7WARkwCx3NlvSFoWl_0hIei9WVCbMCeJ5fTy7khCSNSmUhfuwgS6THP21zUxHMpigac7Sj_SPdzxDp7ZNh7CuPbL1x2Kjc2FnGZ1J8H9t6nsYF0knDHhC2zpx0W--A=w313-h212-no)
|