Головна » 2019 » Квітень » 22 » В Старонекрасівській школі пройшов тиждень психології
4:36 PM В Старонекрасівській школі пройшов тиждень психології |
Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.
З 15 по 19 квітня в школі проходив тиждень психології. В рамках цього тижня відбулися такі заходи:
- Акція «Мудрі повчання». Зранку, коли всі учні ще лише йдуть до школи, соціально-психологічна служба пропонувала кожному учню вибрати з чарівної скриньки мудре повчання великих вчених, яке в подальшому обов’язково знадобиться та буде повчальним для учня .
- Акція «Лист психологу»
- «Дерево бажань» для початкових класів
- «Афоризм мого життя». Біля кабінету психолога розміщено ватман на якому учні записували афоризми та мудрі повчання, які їм подобаються та які вони вважають справедливими. В цій акції прийняли участь і вчителі школи.
- Тренінгове заняття по профорієнтації «Вибір професії». Тренінгове заняття проводилося з учнями 9-тих класів з метою розширення уявлення про світ професій та про власні можливості і вподобання.
- Паркан відвертості «V school». Паркан відвертості, побажань та пропозицій проводився серед учнів середніх та старших класів. Учні на імпровізованому паркані відверто висловлювали свої побажання та пропозиції щодо покращення навчання в школі.
- Флеш-моб для учнів початкових класів став завершальним заходом тижня психології. На перервах помічники психолога проводили флеш – моби для учнів початкових класів. Адже учнів дуже полюбляють танцювати, і це підіймає їм настрій. Саме тому і в тиждень психології було заплановано танцювальні марафони, адже робота з емоціями учнів - це і є одним з напрямків роботи психолога.
Кучеренко К.Г., практичний психолог школи
![](https://lh3.googleusercontent.com/FXJuNaxRq2p7K6iXXE1N_iiOG4CKWZDB6oCgLAnQOvgqRH3nzEy-9_kDF4VOMuCAUee8ivy9pQdW1nLuFlVKciFahlAx7mJ-nx7WWgXBXqhrCsyIdK9eD-3Heiq7usKdtlj5YYcVyHxx69HubMXj23ip4OqVUbzQ1pmsgny-K8F4RTjoj-4jFup5G8Tz0TLfx0LILuaRiIY3_iJBQ-Lzlqhc9SlhjKitrMFsIgmJo2HxmcpZkJ9XRoLWnTI7_kaz8Fag0_2cgq7UH0HHSxC90P3lodu2TUqIVSkhQ7t4rniRPnOYw7HVmRQhlnp6UsZNI5NQCGf4IvsWjwd0B3xKfZrGVNzZTrUFu_KCowmqMupdtFmHduGL38Q_dQZizfWSjoribSK3i9GDEr5q9H19MBdj9V1Z5gHQZYbOTw6YdOQ9np_e_KP3YimvHjXJrhR8DvPL7Oh_K8NcpoJFmuL1Tihjs0yGTAiRL7lgbj2l-SfGO0_i7Pyvy17Zx8Mn0ImSKxjv2U3Sbwh0CzG2IOqNpNPEB7DakFDialfpeOF6Iy_gw8gPuNg8229MXF7Wsf02y_I2xm5onY_pLCzW5MGhfIOVDD3JjYOXYq8vYSq_YuAa6BWTeGcl_NaMGdmaWBYW3s-JvlejXvEU10QVl7IykkzwzTDKM8lx6AqTl-JGGxAWqp26Pv7YC7-p9QUd37SAdLj3JFSCVuCXmlQRK1cfe8A2Jg=w448-h329-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 360 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|