Головна » 2018 » Лютий » 7 » В Старонекрасівській школі проводиться акція «Допоможімо воїнам АТО»
12:04 PM В Старонекрасівській школі проводиться акція «Допоможімо воїнам АТО» |
З метою виховання у учнів активної громадянської позиції, любові до своєї держави та народу Старонекрасівська ЗОШ проводить акцію «Допоможімо воїнам АТО» . Ми зазиваємо вчителів школи , учнів та їх батьків до активної участі у цій благородній справі. Акція триватиме до кінця цього тижня. Ми збираємо продукти харчування, засоби особистої гігієни, після чого усе зібране буде надіслано до волонтерського штабу в м.Ізмаїл . Допоможімо разом,адже все залежить тільки від нас!
Солдате!Вірю,буде твоя перемога ,
Та майбутнє щасливе життя .
В Україну я вірю та в Бога ,
І чекаю на тебе щодня.
![](https://lh3.googleusercontent.com/d4BLKBdY3ZnevUfuC4yl-uRziQLEPQ6Obtj2ZPimBVfem0P9qez4hSy_YusW20v3pf1p6jc6f5CJZK2OsAVLTjsuonPkxvQWvkOa0Rgxb3r8d_FOADKqWBz5ZRKP-seJfNCrmq2vdXbEDquZWE1HDFgxE560MGwWl0G4zkdfzjw7cubIICs9m3L1i6dCx22eC92v-d9VoW9XQEZAhf92h8Q1BPKIYrZitPHQ2ayCghAjC1cFL6QMLlVIB4XgPmrDziayn5yB5wt4DQv0PV0WUrZPcH63kcKpd3nd62-q7coQ3beqT254EUQkISQkJg7PTzwte9hjICRYdJoCE_thjd2JPspa_SZyBGjAWjWotj5U7Hl38VWFktkNKMUWVf5PrbA5VSZ-5b68F9d8Vq9IbPSxeKNspkvEU3FEpo3lPWcRyGLPS6Hn-7pf0CxE5PQqg6dB9bMGbjr1eob5rjl3VwmcKnzOUOPCv-sGlauN4S15SsBxaHD6deHEDXruCwI46hkibtx7HOVuSexEawL_mW3fEvM8H_lIOz4XLUVz4PJ6ACn3PhwlHJCn4WiN9jKTXiYOje4IrnapQnw0WQBPe5wfcEzahAKlRwdfo5DwwMLuKe03zgGfEKHAMpsQzEhKHTJzaQoqrLVH9fxOmDU9T6dw3UYx7Z6f0w=w448-h252-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 398 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|