Головна » 2019 » Березень » 18 » В Старонекрасівській школі відбулося свято весни
5:02 PM В Старонекрасівській школі відбулося свято весни |
Свято весни, краси та ніжності – свято Жінки!
Березень. Все прокидається від зимового сну. Розквітають перші весняні квіти, тепліше пригріває сонечко. Саме в цей час ми відзначаємо найгарніше свято - свято жінки!
Учні нашої школи не залишились осторонь. Напередодні свята наші активісти, учні 5-11 класу , на загальношкільній лінійці привітали весь жіночий колектив зі святом 8 березня та побажали міцного здоров’я, натхнення, радості та гарного настрою!
Президент школи Мельник Ельвіра
![](https://lh3.googleusercontent.com/O3sQEPwXfY6RWjQyl95bcuWghehcmtMPJ3vGjLWYUfRhDubjmDE82rtL4odLuXzhGnjgc6DDk7BgW5q6ga84pZoQiT32tcexoCnBO1f_h0JVBHstJj20geZrsWyyA8jX8sk1qqgxp5u51galokrOjbxNAsND1wPXOYsTAJjsAsPi5wJWANsOK_66dx_Xk_96L37_mFqrc-S0JrrL1gDlH-_qQEEyxcb9gl-vSlkqPYJ63DBiXRLuzb_4yy72Wqm3CHNbq05jqOt_LZXvBq89-AFqQAC5ZTPn7OwxZhNRq8mjLiogrwCnugUcL9fCsg59X5oi3DB-9JHupgYiO1nAHPcHO8O5sA1G5e5q2z-MPZWP6sj8CbJmA-6k_5YDLMheM0afweXM_mQw9OtOn53BGDp-EYtKdN2X5G1jBnxpE_VR1qjeQRHgXxzT9Yr2bTRpu6mjXFKMPZI8128s8D10PU5tHCbOyLsfhxGgfH7j66I-JD5KLc7e71yY0n8ky_37EuQn9OBCiBS9-C_aDX9bYDejMjVhI0fTvTP8J2tGH8ZOjvwV4u1vguquHVjxFou-WhzDqXp0Exf_421uDFXLUN0JmK5r8X_vY7nXFWcvR9bTA6-3-i1rYj3adsfMKMOZ_wSrSqVz8LkLpRKSloJVoNHxu6Bi_1gzxDgGiOyIldBa1GBC_1W5_KaBvb7BuLPuVFXMhTkBbU8RPrTskltbPKh5PQ=w448-h252-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 360 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|