Головна » 2016 » Лютий » 17 » В Старонекрасівській ЗОШ пройшла тренувальна евакуація
10:46 AM В Старонекрасівській ЗОШ пройшла тренувальна евакуація |
З метою профілактики надзвичайних ситуацій/подій пов’язаних з можливим виникненням пожеж у школі, а також згідно наказу МВС України від 11.09.2014р. № 934 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту» в Старонекрасівській ЗОШ 15 лютого пройшла тренувальна евакуація. Вчителі організовано вивели учнів школи з приміщення, після чого була перевірена кількість евакуйованих учнів та працівників школи, яка співпала з загальною кількістю присутніх цього дня.
![](https://cloclo227.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/CKQM/xsvy3McDz/DSC04532.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo116.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/HBnZ/4vwtRtMAe/DSC04533.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7Qo2/sVh48U2Vo/DSC04537.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/ASPu/5APVSaXv8/DSC04538.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 450 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|