Головна » 2016 » Березень » 10 » Заходи, присвячені пам’яті Т.ГШевченко в Старонекрасівській ЗОШ
4:23 PM Заходи, присвячені пам’яті Т.ГШевченко в Старонекрасівській ЗОШ |
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Gekh/i9zBXoNje/DSC04658.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
В Старонекрасівській ЗОШ відбуваються заходи, присвячені пам’яті Т.ГШевченко. Відкриттям тижня стала святкова лінійка «Велич Кобзаря». Продовженням стали заходи, підготовлені всіма учасниками навчально-виховного процесу. Так, бібліотекарем школи Морозовою К.І. була підготовлена виставка «Народжений з любов’ю до України». Серед учнів 5-6 класів пройшов конкурс малюнків за віршами та творами Т.Г.Шевченка «Творчість Шевченка очима дітей». В шкільному прес-центрі розміщений випуск стіннівок «Повік не вмре твоє ім’я, Тарасе».
Педагог-організатор Є.К.Коваленко
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Dqxf/xfApccNq1/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE1496.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/8fWk/2Z1g1YWAf/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE1497.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/5fto/sa4565vYd/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE1498.jpg?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 473 |
Додав: RusL@n03
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|