Головна » 2019 » Січень » 10 » Відбулася школа молодого вчителя початкових класів району
4:57 PM Відбулася школа молодого вчителя початкових класів району |
10 січня 2019 року на базі Бросківської ЗОШ відбулося засідння районної школи молодого вчителя початкових класів за темою «Види розборів на уроках української мови в початковій школі». Засідання Школи проводила її керівник, Іовчева Вікторія Вікторівна, вчитель-методист, вчитель вищої категорії Бросківської школи, яка поділилась власним досвідом роботи, окреслила актуальність обраної проблеми та акцентувала увагу учасників семінару на правильності виконання різних видів розбору в 1-4 класах: фонетичного, морфологічного, розбору речення, слів за будовою. Вчитель окреслила ряд проблем, які часто виникають в початковій школі та узгодження їх з вимогами 5 класу в рамках наступності. Під час роботи молоді вчителі прийняли активну участь в обговоренні питань. Вікторія Вікторівна надала методичні рекомендації щодо алгоритму розборів на уроках рідної мови в початковій школі.
![](https://lh3.googleusercontent.com/q4G5U3MRZbX2OVLsB_8qlLzSXllUcZlIUkrZlT34-0wqtyZjJ-VX5o5CvJCaW117t2NmgGWoTlowbDbaSHt6nHQCBttAh8EqqA4-RxzHI64qMKwyTOdkmay4KYKb2hXrDYBBQJgwEphKNrtdBfA7O7wzlrK9JcrW4AYiBv9Iee_q21ktnKTWNSxvl4vsUWFzWQ19i7370oWq8MUb91km_m5tHhMrHfvBaIE6Shv_56KTT3wKIpQ8N2USCD2UUenfaz5c2DS14G_gHDlzHJ7S8nYT5P1_jpjOLgjtg3CQkro4FXDNOCXl4ObK7Op1YB7iwq2LSJovWmxr9rm1WP84s-FCK5UWHRcLgvj55oxdVH9i9Uo8f5ixiIXX73vxkebudnx9Ozuf4Ek0pMZ2Pd4ONZrMTC7XtaDkmYnjRIRlxtgKEm6YZmorVUqMVqqYNw9kMu6uSivFLdu7kwau3Ivouskv5F2byg52Nm8ukQjwVGfScPkZtleqdVBtwp3-vpvM-embLalSJCQNck45jNFdl-8GrUwbgBwaHmmHdU5edsofT4ZEQQAyuZNLNW_AuipOYfQzvzoleHc4AtIEmWBPloGyHLUHl5sqSAyUI-QTWRIDbB8jGkncCZ86QstMwbfSC3KsoRscognEYBq7LHNSNvDVWPMgjTMb-4oZ02byw-tsW70QkcfPGCbf-MnyBMglKxrl_PucUNNKgbOnSXk=w828-h622-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ME7GyPJ9PM8CLEiOGqkd5PVPJfqYRjZUQLMD39mdGsyBqjOc5w_NR_2tF07uUhuGHZRLWquuGLr6kx6SMBFgiVkUwiZ1lxfwFR5Yte32u3M79-eNjDNegUDYHrdMIoy0wc9puCrDTximgoqtbOFFzzex5s7_Aoln5bZFDZ3QZmSK5sF6Zh30WwmlI0me-aDYMe8u2xkRHKfUUJgB1TtgMEOF09OHW5mGdvN6M5YBsLN_9nxdSpJ3_K3RFvLinxxS25UPjPR7gkcWkPYaiPbuxnnLoc081ZwAFQj1tW0cMTRx41O9h2U7_zaIC7UY9AOXtLH71lTcE3vFMWo0pjnS59W_oWFWW-fl08tpeH0cjmhpzlAo5viXsnjCWhlIamMgVKfDFSGmcFUZM-khSUKzF8iQQtPWEwE7lSa37IgMIfCAB0EwI-30E4eCN2y-D3IyzdDirZT-wfoprsVqtYSSQCP4FJHuw2sa7AB9eTmZABI_txI_biDL9B3WrJd36w9who_yJRYNgYB-77-_e6iGSI0M8iXOFu4FA1m8KeTvRfhtz3wuqg5QcFo2bzdimT30AwcUqon8UiPIGcccOApJkFY1Lqw0_oC3NduM9rMYf5rd9rvbNuR39evohGMc0c7FTWPwD4vV--j1ZUBVavMZandN_5wa5luQRQa6jJT0xpeJHT54LEx_Ij_tSa7Yrp4lZfxbjZkQ5HBYiqt67yk=w743-h620-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/zOL-T-vjeL8-5u0W0YuIeD-hm0HmF9SO7sseWBUmuXaAvcfqzyJxCTNx9bEtX7omaSqMex43jJNpUmc-OxHsvGkgcqTE1n7sA2PZHUHEiB6axpErKmFtJEduN-tt0ckBqASwi3tbeOCKPKjU31DGP3nID-kLpdIZvGvs0w0qVCPmDEtl-zX-5G18D4uBRjjfNIuB6XA4cSSFV8yGRgV16_EY9s3kzBTckKmuit1c9ALIz9SjZT1IhpwALUL5S2lnYt3jHJnHLX0XEPNN9GfiO7kkEom3Ikym89h5lEgstpLryeK430hHA9ZH0vzOgubkkoPuGxc7D8EEbyburtRQr9rfqr_PYoTBafKbgIImNzvMXU7SoDeAbpid3iwyCAAj4rW6NGj58Ml2WWF08rzv6j_K7XRzUGJ6LJiHVCODefku2-byfMe1nrdSoFxnWg_1HriO-xBfxIaJvUyI8tqByr_Rn0mIuLrlGsIPS6ldTyQLmozMvCAbwoBepHmfE3glxGPc8ntfEZfnQF7jjFewWAT3PxlsuLhJvmar2FMQuXptya2mbuGrhrodlDf5LW-dAxGoUAoMhMgyGSOGntJjpYbhg4O4UJFo20jSIXfCknR64gxaygx2nUdnaFvFdjxCxOep_B1hVGZHsWhCanEwzwZIGDr70bZjjumZyzE20Ahads6ugWpZ_-kvEh4FtN95aSDGy3kSp6kZwFHasSk=w465-h620-no)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 457 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|