Головна » 2017 » Квітень » 11 » Відбулися засідання районної (ІІ рівня) атестаційної комісії
8:53 AM Відбулися засідання районної (ІІ рівня) атестаційної комісії |
Протягом 5-6 квітня 2017р. пройшли засідання атестаційної комісії ІІ рівня, створеної при відділі освіти Ізмаїльської райдержадміністрації. За підсумками засідань атестаційної комісії атестовано 53 вчителя, 3 вихователі ДНЗ, 5 методистів РМК, 3 керівники гуртків, 1 методист ЦДЮТ, 9 директорів ЗНЗ, 21 заступник директора з НВР, 5 завідуючих ДНЗ. З них присвоєно вищу категорію 11 вчителям, підтверджено вищу категорію 42 вчителям, присвоєно звання "Старший учитель" - 8 педагогічним працівникам, підтверджено звання "Старший учитель" - 10 педагогічним працівникам. Шість вчителів підтвердили звання "вчитель-методист", двоїм вихователям ДНЗ присвоєно звання "Старший вихователь".
![](https://cloclo9.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/GTpf/BjzdTXeBj/20170405_101535%20-%20%D1%81%20%D1%8D%D1%84%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%20(1).jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo38.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/MpN2/aYA7BdHGe/20170405_101454.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 761 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|