Головна » 2018 » Квітень » 18 » Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізкультури
4:49 PM Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізкультури |
13 квітня на базі Суворовської школи відбулось РМО вчителів фізичної культури з теми «Робота з обдарованими учнями, як засіб адаптації до дорослого життя». Вчитель Куртєв Сергій Михайлович продемонстрував класичний урок в 9 класі з теми «Волейбол» Урок відрізнявся продуманістю, дисциплінованістю. Учні фізично розвинуті, добре володіють технікою гри. Перед вчителями виступили Каїш Д.Д.- керівник РМО вчителів фізичного виховання, який розповів про ефективні методи організації гурткової роботи. Перчун В.П..- вчитель Комишівської ЗОШ поділився досвідом роботи проведення уроків з розділу «Волейбол» у5-7 класів. Вчитель Суворовської ЗОШ Черненко В.М. розробив збірку змін до правил гри «Баскетбол» та ознайомив всіх присутніх вчителів.
![](https://lh3.googleusercontent.com/I3P60kf1KJ4dh1YR9vwhadxdznIWAEARJRUwTE9F6IwqfCz-t0UQ7prBviCarG9LdVw5_8v8Wku8bFHKg4UIumBU7Yckd3RBTy5gbkCWivkpkp5PO2PKLYtWyjJ1fuP8pQ0IRHRHFMJxNfft6WiXS6gOaOQzL5Tmob9MSPsPogeTACi_68JL_tT-9kAbx2U1RakjtqY9ZcQX6oN2yGwkUfon9dD-aJ6j41LXf4KRN7HotQxQqtibqTtFiYeucmvF6ftVMC0MygG9BrDWm8ST4PUOAJlfrSzFpyxcmzWwrpz-ev6i2J3gFLOEaUNxTGssFwIZewTF_7BraU9Im2oR-QIq-rd8vCuqqmNUiReJr7R0L2qckeBlHAk7lfSRegmX7kVKVcyxEh0k-QAwF1Fh642R2H9-nGzsG3Vya3S9w3KqqZB84R2d6JImB-2oYqFqbSFl4R-TzJTw6G84iYHb_NIpdS1JtVF3yUPinaNKLC75BJ_LCMCRVHqcnwrzjPQwGi0_GLucOwnPNVQvqV2nUMRzzVsfiTK7P3aB2JswHZ38D0w3dnylpBUuFnQsDeMel2B068j_VnQObxa9-JyUmvVAxw3qqTYx8jzbPqHbHyEyqYvZWx8yiN5aL5y3jxoYUUenh250T_RyXswpECFFd-by4yl3twXTpw=w629-h384-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/n0MuDHKctBgleJqrJ0DxMtxfWkx5tgh8rtj9ix_PPCwoHKqrNEOlwP0xtwET71Y-31XqSlo5oDzvtbudq41PuHwHhQYGwgUWcNbVagVgQ_0oqtTAfhcdHUFuJpHwfOhGBvapw_cVw0FSSchkpAMzRCmihCLBQZqVlgqzXz3qt1P21_MIn6UsInRmU7Akjwv9llPP7w_MfZi_Hu8n1xlH0_O3j3RHe0g9M7GUZo3A-V1lADBG0J6RsfflesiHjGUFaeVnvZW_MH1eKBjfINddlZj_3VhaCsS5xXH5XUu83KRx5YL3chmhj8g0nKdAF_3WMn9yZdM7McIHN9KD4LGNIWuVH0BDWigBAwKLaWv3RvmrVVZpjZX5UhjHQNKOkHe-btsFvDyKjGYV8rc6ny3nLZT1B9_5n4B33c-S6ReWn9ofkQ808Z4K0CdQDYGPMOt1hq9PkG51tvmK1c3af_ai4pjKmYXVoaTBF5t0VZKH9e-fXU4kAknSotD28zZ5s020QzgT5X0DK5PcRSxu48PgaT7O2tFjmVn5lGRxG6yXI_yfpwFaXzN3wwnTkgO4qFSQkCchjb8QWmjkr_0w4Nswns_KVUC9qYFSXy9JLyU8=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/9Lj0vfocAluSzioYtdVYpvs6QD-0J6zPzq8GoixeeqS-4tOvdML3Yg7faGqZHgZA9wikdUlm7FIPsxd7kyatEFZfVQDONzS1SErKQLpQJOvtMftMXR4Edb1SMHy-niCrX-o7w0rQNHC2Q6KzklnSMCwqkMLYal0d69Kn44Iw9wc-ldF4mwj_AfI-Xd86CFS_2sDEVkRVZ7tT14j3v9deavNyduHgHIEGRsH4zS23xD--sqT5wyDUMPDPeDoc2BAOWa7ViINbQ81_zHGW8nQSDJ5N5vcT_1INC4ho-8Klqc8g87dhsAz3awBBivc6hD7gP7W47qQO2oAkmHSL-gN7RBNVxemzqg6_z0garPCt94YgOSPqNZx0GGpzphzDHibz4k2eYUmvbyDbYA-Swg08O4yCEi2gjQ9-S_WU7Kl9cDDczLrhUiMXOmFJk3JmSLuLWy-veupdiqOq1qvDqjIuP_mbrr8fdXfvdDJlrjvc6TenFmxWllANx44cTi3fUGm-IekIs6wwS1MEfaCyI77LFBwICcKRfIl1WFEFfiT0cuHBt9ul13cPgqzhMBiaNU38jM95ahPV0Yl1vyzWEzRkVAa0DXDgdEiOwJgcmivD=w814-h610-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 599 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|