Головна » 2020 » Березень » 2 » Відбулося засідання районної школи молодого вчителя початкових класів
10:11 AM Відбулося засідання районної школи молодого вчителя початкових класів |
На базі Бросківської ЗОШ відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів на чолі з методистом районного відділу освіти Раділовою С.С.
Своїм досвідом роботи поділились з молодими вчителями району досвідчені педагоги. Чудовий майстер-клас з теми: «Впровадження інноваційних технологій в початковій школі. Пісочна терапія» провела вчитель-методист Іовчева Вікторія Вікторівна. Керівник школи молодого вчителя Бросківської ЗОШ, вчитель вищої категорії, старший вчитель - Рубцова Наталія Олександрівна, яка працює за Новою українською школою, поділилась з вчителями методикою проведення ранкової зустрічі на уроці «Я досліджую світ» в першому класі. Вчителі мали змогу познайомитись з методом проектної технології, над яким працює Михальченко Ніна Климівна - вчитель вищої категорії, старший вчитель, на уроці природознавства в четвертому класі.
Відвідані заходи: відкриті уроки, майстер-клас – викликали захоплення у молодих вчителів району, надихнули їх на подальшу плідну працю.
заступник директора Лепська Н.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/vSVkCBUxRjB4RBs9GCvKS-VSloQcCoLf7GCUrYus10_nwLTInY1LCjM4tqnq6enJl-jvI5m8GbhqupRPlHMJC3urxFxKYlyo6NvYFp9baeXSbXERla3mVIb7IhqqMdo7xU9ade9HeVtKeHgCvWCpPmBjJa-HSDmdnK_5qFxee2gitfMeW2Cly_Lb9Hn9VYFO0NzFMTNKmMp8oj4BxuCK-1K_pNXka13YG8lFax6C9LKypVoU8TCshN10FHMCoSYUj2670PD7y6dJPE3PzeHKrvSff8XqZxhkI4o4PNxmmf3bg_tUfJBiwqbqQt-cPH_ES_G6oYoytgE6x7Yc8CmNsJTdLcHwrbC7QmTNnCFg1uiBYKpBwWnzgehgdk56NHk4JrECIEKxqIR99RK0bHEd1K237ckBaJ5jfhmyg-rblkxowIJynv0ItPqmTD1-V3AWAx4mGXPrLHHSCxfEZkFQYG3LfcB4lTebpOExs2sToPsdVNKWfTFL2-sesdJK3YVvay6srQIWhl_rPhA1mfh0yKjXlVU7sMv4OUskHuEr4KbDBJ2X2f4g8V1D8hqur16mNuvCMt_tOjow2JXMl4HVait5EXyXCWzGY7xx9S4mUSMKVOWBuMfZ12b9EVkCP2vkq6F8i8tRMbI2Ay0sKxAFPduKPQFzRsejx8Flpa1yrHC2CJBI6FVD=w294-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/g-90oA_lm5Kpu80nh3n5ZK1ha8O6LFeemrOkNAqsypPFkyE2xPlbWaRC0Jvv_A9hp3lLB91Jf7t6NpoGy2NI8jsuxlpE-pC8LhAM0PjAfMKFxWNVMH35yir4QaT8bCg1MNTskLPdcHHUJNSrMqcGhvs5_xnorckrtD5mEyABDQraFIwukLwEMyBmXeHvZGnYroxhBh1iXAPG5LcohZHmSsagbpNMLUW3yvbPRkqqr_8H-SeuLhn6VXRoYTsumiUAlFQwxZgAaZJBcC1yl9CvnZdkziXwD8q1sVLP6inv5tBXO3aWtJjdxmA2wPti1T7LFMWGFAIZjjU635F3Enc4Qchyz9AG8zE42k7K04o1uxetJqpI4cfVExG2ssKhi7pjiPzPOuFM2BO_9cetSJfcgaWITzMLOl4CPu1nIXsPnZ7udDhPCbSiO6F2RbcInZReEE9wOr48_s54eZm4vLrCr9gkBFiSJ-voM8MmPByKPuHs-PjFjHA9p6U1IrfVJ6qn_WYF6bTDIpTlJJKg6P9-1yVLSNEy74_Z1L2SmDAtmX7vXMBR5jXYkdjtpCyZnvb8AVH6tkwmnMam7Ae5H4VmzZ2-Q1N-eF3rMshr_2rHPll0ipgfjYU3cvjV9Pqw72yd3UvO4xweq73PqMAQCM6eceD35HKujVBm2wN_L8qjW9A7ymf7wIsObQ=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lqgY6XqBRAR-oJR2WV6Cln4HRybLq6cR0w-yjAA01E3MvUS24uIFFp3s4Hjb0D1-1tU1m5SG8BNx037DLa37WAWu7d8jsOeH8HRfO57a69mWmQjNCoBS9KN8hI59Bwt4jT1O-lDIvhd86QDvrIRytk9CaiIL4gxGLwDxdVlMgj9VR8jzn4er6YGWmeqJj6-Cx3ppOi8IBcS2l3QrLsX3zyYFEnXOVKjG_Vpb_cwwcZW0bcq-AKPlAuM8wtdRtOfGN6OhiBoYz15-k9ml-_J29A0cY01qCyWM-FwF0BymHlQUmQbjPhBno40j5f7qRoi4Fm6-wtrlH5GFshKDsYdtvfV-zLDO6EWjcdwigGDRGfRod3gqojOsDi3MZ73Uq_NVLPvHNmna67ULYbUisICnYWPt6JE4X_rwfn-FBQ4ZIjwmxHTFxLCUKPpIShchqNSAObOA4jCg77UagxK5t3ib342Zx0Wr-6upib4RYNQVMmpKJbqn69I3VmVa55cySliro78WjrXWSF5_7dkevC3YoqEUrxZbIuoGeQPwH-EiqQNM2eaQw7E7OJ1rFigaXu6s2U3Coygs5NyqDSmZhgck5dbyJri9FWhJ8aFKHbwTV0b6FGX78rJOZuSaPHlnhDecLMmawKhEdt16y6BQwaylpA7OIUmeiBXvusAx3MhK4DFkGEm-6MKfXA=w700-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/6R0XIek-vSICuaBar6yIlgnGGWLRTe50KpQhSeGcHA1gonDSagHxXUlQHLzu3x1CAA8ee4LihA8XrGv05p7DfxB1-XHhcOhJTjKRwYBtVTuIpQsrOBZdaz4G_0bm-6sVARfKD-ieE8FaKpIYjRkcUOpTQLdyU6g5A7G3e_ox4heuehPmc64TWo27VUohBOjalnQm500brXHq29xVsatfZVcxAqLZYG6MoS4xB3DrpuAn_qKRep1KlaNnDURhRw2ERSBQJNNN8ykfW7aQTwTdgUySJ-AUke7TRb742tuRdObVUJPQWZm07rvWm0aHFah7fQ-QJ4dFdTmTinRZ6JBTqkVyP8cVXXq0u3lcpB2JTyEteBTmkYSVdmfQLAXmht9QMu7k5L0_V3S7VRpE1SQ-x-JGnxR_0KYin8zyIJsggt6qd-cbX2yoRAVIpSZPaf296OWAwd_vPl-8HYr7kmiCBsfpBkuipjF18n44fcKTa1jIiz3-Qrh2mMdd-Fc5skltrHW7KXzV-u81AWq4cqi7PPalZxwCx7icdqy1cMPcyS3OB-aQNQQ9mzs-qKEKDtysloM3A1C47PSSxS_vCDBlnw0YEZPm8YxvFfKIt1JrZZo8UFOjX78wiPwd7mc_j6VTiY7cg8QSLR6mM8edRKI6fwrLGwSRv8HhBC2xXrpJ3PzQOqg_rvhpNQ=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/aHAG7C0WSaaTXeihydc-IGV13i_Gw7sFzZ0qFHftPlDwZyeidaweQY5mtqy6gi_Q5xBcIi8PPKLZVlxluOVbEaSCSmGTGBivpGHiay9FHxqZRm-ge3yOlST2pJpvYewDxQXpCudrXV8bCuTfxAsApIVAara_jA0QSc-QCQWpzv5AoaftpJU8pNhJFddnD1QjzMgHTUKvfZ6AjyZ9lzboGyUq_xPOigu69jnuiTpZKhRYFsbrVrkzATrC6_ZqlAMtbVqFv1Nai4W3vsVIGcAsVr9w82F9NqK3drveTbwTftVteauFFFnmRlDX86du48jFKaBXSEhOPxKNY6c0Vvy5FU4edP2NqbD-a__NMXmmGLzue2T5niKT4ar6zKP8hd4uHRnvXWJ3k6NeNzSkhKCJvurV7N2gQWRm_wJtDdfLdRvRa2fffqM0b7JDr2K2ExUflogxPar06HTf1iomV3pcZTjLYxv066t2lBYl1KqpODUmiZtP8znuCYXoBAupacusbhgoDthilQndXkwyzc9V7MV1HgZ-bbt6Yj3kRdlrb8yQwBPbx2nmaEuH253WXRHfAOfEQsEdYav0YoG2Xm46wbzxyVaEudCp3F-ukzmX4Efak6Wu50WLNAYqWOXkkNHMfGwRUpeLO3bcH3rxlaX5y-HD12pg80qf5dILmDs3uhTKsgIJTu1trQ=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/GYB6SPj-gUj8Du-Zh18yJm3fx5sLKILF4NiuCSQEZrSH8WdLBBSnWthuJFCjoSPuLs8MYWzfiXslv03XdojIE7Nkqf2EI-CRW8xZWXLMW-K5pF_9358HJvQ9TcgNdKG0Tw7sWgaPca3-XCAvH6PjlxQB37sv7pgp9rCjOwW1QqlVjv3Ry2rO8SMWnqNmKltUYBtB13RTZN2Vu2hxnBWBfd2qBtYzi9pSXCIVR4cK8aqBtcDFt9EhGMbRAs34Lj5w7vJHbhsga9xDRrkFb_OdnjMoNJ-Yuyim-uej2NgzCiHgEBn0ftPN8dCCoIq9gdPh-_upotxNsLXh9HX9C6pZ6RtQsolvV8BzfTPYT2aArcv4f_78nDoh_b9B67-Jd3TBrKicC0kBq5n4eethttae8MmnRDQXNR7qL0ZBKcGOML2ckoFxdO1BBajWksM2idH1GG_ipUR5IYzMAQOjGWB9PTFYvPa1pGUXPTcjpJI2E_wwQPiOxj9tk13LF8CL-rOu2nAfwtF96uWtMBYUTD0LZUzRDsQbZIvgDICjXfX14Bv9byZtHsTBCKx7J16Q5LHi7jtPadPB87FDsQ4KG92I6jUT4K35qiOXmwEP4t26yFH97YiLVpcdS74t6-YhV4CGqO9iNDET2maeh-7rpebhbCI1ETE_NcUPtAiboGGYiJfGPLYSg4k9IA=w694-h520-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 343 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|