"Немає і не буде більше в світі Поета, який би так самозречено рвав свою душу не лише тоді, коли сповідувався у любові до своєї Вітчизни, а й тоді, коли просто вимовляв ім’я її".
В. Смолій
15 листопада 2014 року відбувся ІІ (районний) етап У Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В Конкурсі взяли участь 62 школяра шкіл Ізмаїльського району.
Святковий настрій учасникам Конкурсу створили учнівський та педагогічний колективи Саф’янської загальноосвітньої школи представивши літературно-музичну композицію «Славімо Великого Кобзаря!».
З вітальним словом до учасників Конкурсу звернулася кандидат філологічних наук, професор, завідувачка кафедри української мови та літератури Ізмаїльського Державного гуманітарного університету Галина Богданівна Райбедюк.
Методист з навчальних дисциплін Ізмаїльського районного методичного кабінету Журавель М.І. закликала учасників глибоко вивчати і шанувати спадщину Великого Кобзаря, побажала успіхів і перемог всім учасникам Конкурсу.
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/18-11-14/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/DSCN0789.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/18-11-14/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/DSCN0805.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/18-11-14/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/DSCN0810.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/18-11-14/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/IMG_9541.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/18-11-14/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/IMG_9585.JPG) |