Головна » 2016 » Листопад » 10 » Відбувся районний семінар для молодих та малодосвідчених вчителів обслуговуючої праці
4:45 PM Відбувся районний семінар для молодих та малодосвідчених вчителів обслуговуючої праці |
10.11.2016 року, на базі Комишівської ЗОШ, відбувся районний семінар для молодих та малодосвідчених вчителів обслуговуючої праці з теми «Вивчення базових модулів – основа впровадження проектно-технологічної діяльності учнів», мета якого ознайомити молодих вчителів зі структурою проектної діяльності, впровадженням етапів творчого проекту в 5-8 класах при вивченні базових модулів та розкриттям через впровадження проектної технології особистих здібностей та природних нахилів учнів. Вчителі району відвідали урок в 5 класі з теми «Оздоблення виробів аплікацією» вчителя І категорії Комишівської ЗОШ Кулік Лідії Павлівни, яка показала творчу роботу учнів та впровадження двох етапів творчого проекту (історична довідка та маркетингове дослідження) на уроці. Молоді вчителі обслуговуючої праці були ознайомлені з досвідом роботи вчителів району Смокової Т.П. (Суворовська ЗОШ), Чумаченко О.П. (Новонекрасівська ЗОШ), Кушнір О.М. (Кислицька ЗОШ)
![](https://cloclo2.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/7brT/LRQ8TQGzd/IMG_0582.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru)
.
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9o8s/SK4a8dCrq/IMG_0585.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/MFW1/rfcmqDQBU/IMG_0574.JPG?x-email=rayizm%40mail.ru) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 543 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|