Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Відбувся районний семінар для вихователів середніх груп та методистів дошкільних закладів району
7:08 PM Відбувся районний семінар для вихователів середніх груп та методистів дошкільних закладів району |
12 жовтня 2018 року на базі Кислицького ДНЗ «Ромашка» відбувся районний семінар для вихователів середніх груп та методистів дошкільних закладів району на тему «Інтегровані заняття з мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, як основна форма інтегрованої навчально-пізнавальної діяльності в дошкільних закладах». Роботу семінару відкрила методист РМК з дошкільної освіти Ліва Альона Іванівна з презентацією «Мовленнєвий розвиток дошкільника». Роботу семінару продовжила методист дошкільного навчального закладу «Ромашка» Шевченко Надія Іванівна з виступом «Інтегроване заняття, як основна форма інтегрованої навчально-пізнавальної діяльності в дошкільних закладах». В ході семінару вихователі та методисти відвідали заняття з мовленнєвого розвитку у середній групі на тему «Пригоди у лісі» - з розділу програми «Дитина у природному довкіллі» (вихователь Орленко Олена Олександрівна), протягом якого дошкільнята попрямували у казкову подорож у загадковий ліс, познайомилися з його мешканцями та роздали їм смачні гостинці. Після закінчення заняття учасники семінару мали змогу ознайомитись з методичною документацією та розробками занять вихователів дошкільного закладу «Ромашка», поділитися своїм досвідом проведення інтегрованих занять. Підсумок роботи семінару були підведені завідуючою дошкільним закладом «Ромашка» Котляр С.І.
Методист РМК з дошкільної освіти Ліва А.І.
![](https://lh3.googleusercontent.com/8oqbX_h5EwxilaKQIqKa3I-WBNXdriZ09qFgkhnxjm0O5UR7hC2ZoeyisDCyCwg0JDXJmvxNj0jlZistF1h8JxtFdCzv_fGF3FDxzLpiLu_fWan5fMxRBOrBGjUxDVg0Gz8IU-WbZk2B4lEdTE9VyegqR9ASADrAxWgjOxGcYtA7IpGfa-RdDW0KIffVEdstooLa6qIGkXNDlSwmFetlc2pzHuTIQL6ALKvOOsl6Je4zUuYD_dX0jfw8Y06y2ylGOj3N7wrjCMy-EwYjLpGetXrNCNKcbK8Ru0vIdlgWD-oTPYl-kg1C5PNTBdaG4tMUs0uk979_sKS0CvyT9IiV2xchY_5FOO4EkuDz9i-SKVQNxbhiSODAYVuBiHIrChVDojn6q63g4u8fGxtPjODwUy8dQZmO2apV8nSbBlhpP8DXzoxmT6a6hrVhRgsUQ6bBKI6aPZRzEEzfFZPa41fuLI-_I6rfEYks6gIhS-TZluex6fyw6gOHfmjCOMYgeOF4ni_-BaNrWwt2M5uYT5Qow0f_YOpSo-eFnVJUEdo6nOezfgzvlGBEKfRGwRhcx5pXz-YJWvPur_1B5RtjM3WKJ9pGzaToj8Y802SX6vXK2BDV4CgYYkCfminZjJLPMM5Q=w703-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/aQgFS_UF--fHFrhH8QdGPeccwCnr9paRl7HAu3L6MOuEsM1UZw7z3xsdTo_-F1vdkaAeckiPNBfQi9LUYI8I4GohjLnXPBLCGtwMLGcvdNEBr5N84VopUqjixy2UnQholZnDj3xlWI3CcNNWUkf0OfKyKsJ40LrTIWOoJvCtLAsSc3lem92KgdA01KjOMmEFGDMuAuJ_nv1TI5eQmmO5A2zq8yPxd9CtAB-m3aOSw0QGBrohKK2LHqy6dLkjYfaZ_xQjQ6XNIDf7RNgfBPvECzQUTgQp3jRay5DXM-yxySpjwG9Ze9cjC8mjl2zVyhMGqQGOL81rFWAa4v6GFtBqlMwVER7BGm1s1gGrNb2N9-3cw1uUr4LUzFYKvq-KSQEvoNczxSzQx8QK-DjO54tJHZsDzGI_HCpVQH2gv1PNvWHVp0V9L25unugceWk4M61YGurBy0TmFiU-pHgcyJbgUh_XcxpQGrNTjyHG2oS8x04JK4Ep_2Loltn_gkP9mBs2RSZ6ftgUxAYmPwDb7yXo15nKEHosCDFw6h52ZFOF8oo593Z9z44IqqSdtBiyftDfFYsqaUtQ79BLV4FaJH_IbskDNpuiG2K5vfWoZY_h3uysnkpkiAI4F_07GvXRb-GY=w1252-h938-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/IGYgQ7gsjbZacjGFopghyJdQ0YScHBoCpqqcgD5GMdxDEpvBG-QCaKt4VsbegyobNUfaraPwJnSrV-jpQ9akRCvYQ9IttudMmdDKSf_9b5Z860j4NnAHX42rhXFIWTTS8i_Crptii5fUQDKYvmx7BWB5KtH666xNINjhbvOYfqNoeFljiDRhVovGp4M4wZwso6_5Amce1n_hmUMQWoVIlqKtlpmbz4KVNDIk1Gm38y2sZ_U2-W2xor4eAlH9knnf36S19VmwUZJw19vD8DjC4W2mvSaE5pDCt48vJOi51AdDGClkdsqO8Z-dwmxQ1nKFx7ADoeF7h2QsNcawBYtmVhZ3CqLRz4EQY8sNVXqNC2xmWY2bZ5sJOGzx-YKK1H-__y9Ahm9Tukd1hSffThMlEN7ZHLBn6LoO6zgcPc5h7_NwAbX50JCogOREzA2-VdWe0NCAl4sHdPPeOuD3MCUHBiRAdbZLb76xBWrnxEt1SFZy14UbXSgqA8kVN7PtZiZwNEnTZzfgEuuVdApNlPGJCpGRIye4FE0wrhNwX-Ueqh2m88hnjUfYh22OSgieIdlBGViONkW6UUPrkvkMSwQVM1FsGG8HtPULbABf5NtZjuVXwXjLgTAnq28637_KWUb6=w1252-h938-no)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 447 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|