Якщо в однієї людини є яблуко й у іншої є яблуко,
то після обміну в них залишиться по одному яблуку.
Але якщо в однієї людини є ідея і в іншої є ідея,
то після обміну в них залишиться по дві ідеї.
Дж.Б.Шоу
Сучасна школа чекає нового вчителя, який має високу фахову кваліфікацію та професійну культуру, здатний об'єктивно осмислювати педагогічні явища й факти, критично оцінювати й творчо сприймати педагогічну дійсність. Високі вимоги до сучасного педагога зумовлені об’єктивними потребами суспільства, новими завданнями, які ставить перед нами життя.
В листопаді 2019 року на базі Новонекрасівській ЗОШ відбувся районний семінар – практикум для молодих вчителів початкових класів з теми: «Сучасний освітній процес у початковій школі в системі формуванню та розвитку ключових компетентностей учнів». Метою семінару було розкрити учасникам творчий підхід до реалізації ідей Нової української школи в практиці роботи закладу.
В ході практичної частини:
- Оліниченко С.Л., вчитель вищої категорії, провела ранкову зустріч в 1 класі на тему: «Ми творимо театр», де першокласники обмінювались інформацією по темі та обговорювали правила поведінки в театрі, пограли у гру «Маски» і спробували себе в ролі акторів продемострував казку «Рукавичка»;
- Тірон Л.К., вчитель вищої категорії, старший вчитель, в 2 класі провела урок математики «Віднімання виду 40-8. Складання задач за виразом. Заміна запитання в задачі»;
- Ісарєва О.А., вчитель першої категорії, провела в 3 класі урок літературного читання «А.Кислій «Про що розповів вітер»;
- Кіліміченко В.П., вчитель вищої категорії, старший вчитель, в 4 класі провела урок української мови «Рід іменників».
Вчителі високопрофесійно використала методи і засоби навчання, багато ефективних способів формування у дітей різних інтерактивних навичок на уроках, які активізували діяльність учнів .
Семінар-практикум завершився виступом методиста РМК Раділової С. С. з теми «Компетентності сучасного вчителя».
Веселу перерву «Простір щасливих дітей» для учнів організувала педагог-організатор .
Учасники семінару побачили практичне використання нових технологій та активних методів навчання, обговорили сучасні форми і прийоми роботи з дітьми в освітньому процесі Нової української школи.
Педагоги ділилися досвідом та отримали позитивні враження в результаті спільної роботи. Семінар пройшов у дружній теплій атмосфері.
Змінюється час. Міняються діти, вчителі, батьки. Школа теж змінює свої орієнтири. Тому вислів: «Не дитина для школи, а школа для дитини» у Новонекрасівському закладі є дуже актуальним.
Шановні колеги! Бажаємо успіхів у оволодінні новими ідеями, впевненості у власних силах, натхнення та творчих злетів.
Заступник директора Чумаченко О.П.
|