Головна » 2019 » Березень » 19 » Відбувся районний семінар-практикум для вчителів історії
3:43 PM Відбувся районний семінар-практикум для вчителів історії |
5 березня 2019 року, на базі Ларжанського НВК відбувся районний семінар практикум для вчителів історії з теми «Використання Інтернет-ресурсів на уроках суспільствознавчих дисциплін (історії України). Під час семінару вчителі відвідали урок старшого вчителя, вчителя вищої категорії Ларжанського НВК Рудакової Світлани Андріївни для учнів 7 класу з теми «Король Даніїл – будівник Галицько-Волинської Держави». Рудакова С.А. продемонструвала використання ресурсів мережі Інтернет на уроці історії України ( перевірка виконання тестових завдань з тем предмету історії України); вчитель продемонструвала використання учнями гаджетів та пошуку інформації з Інтернет – ресурсів під час роботи учнів в групах. Створення сенкану для портретної характеристики Даніїла Галицького продемонструвало творчі здібності учнів.
Вчителі історії Генова Н.Г. (Багатянська ЗОШ) та Кіркова С.В.(Першотравневська ЗОШ) поділилися власним досвідом роботи з використання освітньої платформи BeSmart на уроках та позаурочний час щодо підготовки учнів 11 класів до ЗНО з історії України.
Методист РМК ознайомила вчителів зі змінами програми з історії України, яка включила історичну інформацію щодо прийняття Томаса та створення Православної української Церкви.
Всі фото з семінару можна переглянути за посиланням: https://photos.app.goo.gl/1YjUcu3wLV9o2Td48
Матеріали семінару можна переглянути на сайті відділу освіти в розділі Методичний портал
![](https://lh3.googleusercontent.com/_kct1CBNx_6My9Z88GwPrQZtt2AfoY-5cKlmYIEn2RVgLfKZxfNpdbksIDAv4u7Cj7tkDxzI7RgHR26KGVVjx99Rv8Mm9rTpJKBFUQ7-TKBGyk3weUeezZSQzXus9tqRUxsVI3-T23QbKPA_1PAJFrK6xY4dD2Q4G5rxUh62foIMYJpRe4eQC8P1TGUq4OpvCpfF4n8O6g1XkPZ9rbFdb_qYgaTrtE-rJ9EC0794sSUY9d06trbWqLsNbYXsNFOOfE8uEhHd6ME2PlJ9Y-rywV70k6lc3VFKdDZbYDq_1x5c8gjFEqqcG-bh0UT4l3USUMQVsm0IJgBh-iN0NlXdrJbiRAAs3IBagS0JX2TKTK2MTJ9DIBMt8LFHsK_6PsNvW1xcaHG1P7JUN4bmArZUWyq5sgtWq1ZpYdiekBXexzfvqs5dT5KQ8EZvzIhXUP5fEXnv9Y4CVeOrp-x56w7L8J9X3wySACOnnY5D4pTuWR9U18fONOWINbvRueSFySFgINyaAnZIMTP73dJJqXYmSn3-gptlZy45K4_NFRfksAon34gvsWY9fNDU1GFsMcqLbp8fSILhNurJgg301YPKB9JSlSABBV8BYF4EqvMfUE0k_POl9xWPA2kh0TTn1lnwFlxKiAkC1Qlp0azvWuQqtGw62aFCE8MD=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZVOo-gVAzWbLBddLAhYzZW3_JanQ-OELN7tgK3FQJEL9dsKw_lal3-pwWFuc9BGpln8iznksuEGbwHzSJZhkg3d0DdP2dS_r3hrj4y5ka0zgYJ75eCVjmyax9iv4D7MEz-P_yuS7MGKyn5S-PdMmX-m4vcFL1b5lGTVeUN_colnMGxcV_5EmuGoatE9gDboobiY8kKSPa0ZambIloayYUCxHoQ-KjDNwQtjDmx0lTJ4gCYd1EwDNsOuAafjVvSrBNmYxcZ6xrIwYvfO2r0LCvI3A94D8Ue0XYCU-hdysYTGIoQlDfYwHd080g1QVVtRjUFQi9fm43IjdockKL-bb0HTnLKxMexjtgILFa0E7PmQPO2UL5Oym8pxh0JCmdEURRSVj9OHeyi7gptZDHKWyyzwbYidyoNbZjHrWOgb7czmxbN31mDycjEDt8mbsABHQvTyJaKRC8UYpvCXoGqVlVNTQUJ8aoTFV7A4FUoivn2WcCmTZ1h2ruZPTTPv9zPnDmL_s0BlZSYrGF_mN4R8EVx1-vMiKulMiiWEfjGwgFFzr9t2AdhlOHnj0fJ4SfI1vxBqU9JLA8TB-XNgr8Ty4DjcG-31fOTXUebb38o6nDpoabqRXFAwheAMrnyNGGJV2rGIu8eK1BvalMSF5MIvpu-f0a6BQ99aQ58T1m_bu8qBp24aK1-WsCMdh1VpGpj1x0sxEmEgaPHIEL0QVzbjGrF6LpQ=w780-h585-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZIoozObFrLhnkYF4MhF1gLd5dkZHzLyMQb9BeunoG8bHo4iskwxtMxxraxnE6y8Wc8HxsEwVGJZhb6CqlfPbCy7SMGUAmVvFN8Oiizbu883WLr6j9LniBv9v15oGHSO5CUenk4UuI3zC8wtg5fpEBbiQuklKLYiVfLV0bMWpV3Qzg5IbM3BQkE6-ognTdUmTOillmwJeYjssV87LRP9IEu9U61YCoOffsfyVCMeBazDpqDr3hYxXlK3oC6owXBboVts_oZwOIugpNsGyC13raWruKxH7mune2g8WdHRYL9fiP2PKxet2M2YmS93KNo6JXL5VnRljrTsHd0xgCaGlgLNsBMi_b4Oh3MMmub_NN1ltQ9qAjoYsdp7bBSo3F2hGi34JnAx-a8hDCGRM5Q4PSdME29lheK16xi62a5BmpLcwg1OBY5a-iBC6FQgRW6KsyMmpJYIN2AAQmkbrpkFsme-kDlRn4X2HFHKZLhWeEE9VR0Osumb6wlE8MGKIWyKlr1B2VeWKvUDjZRP87hcD3LrcwPOziyGXVuNoyJEZYaCqdTKlfx2HuTwbUHsWpk30GFTfK_q49cZrh45GSDfNU99y2BEzQuzL_1XxB0-WpeiGgDpyGqj8Uvnv1VGkbauRk5-0WXbOUIQR3FDxqOTBR5iu0_HGKKIU=w1005-h585-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 400 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|