Головна » 2020 » Березень » 6 » Відбувся районний семінар вчителів 4-х класів
1:48 PM Відбувся районний семінар вчителів 4-х класів |
04.03.2020 року на базі Матроського НВК відбувся семінар вчителів 4-х класів за темою «Розвиток творчих здібностей на уроках української мови». Вчителька Лапановська Н.А. провела урок, на якому продемонструвала включення в навчальний процес різноманітних пізнавальних, розвивальних завдань, цікавих моментів, елементів новизни, що сприяли розвитку творчих здібностей учнів на уроці. Теоретичну частину розкрила вчителька Бросківської ЗОШ Колісницька Н.Ю., яка підготувала презентацію з теми семінару. Вона поділилась досвідом роботи, щодо розвитку творчих здібностей учнів початкових класів за умов впровадження в освітній процес нових педагогічних технологій. Вона підкреслила, що необхідно створити умови для розвитку творчої особистості, яка вміє самостійно розв’язувати проблемні ситуації, маючі власні думки щодо шляхів їх подолання.
![](https://lh3.googleusercontent.com/aqiY7oJWS3430Lw2lgIADbD-4cURKx005WNTUCSLM5yvp2_vSY8jPXRIQeQ-lmVX6y6vniZF833aF3coBBQML4kDZ3Ny4NKDyIqc-5ePoGiHBc55KAhlExLu5deeFBChFBasqO8X_0QNL_RCuETWyX98_cFyCeCfnXR9Z_WzqyPmQC-b_ZbZEApp0p2dMC029xR_1_PgLMChgxLFHfCc9X8Fo4d_oPjXsO7DAgfJwIoZa1q2XAHDA8bQxcRW1S2Ya_oJheZQaWEmbc3xXNxtkBMDB-NsSC7QboxheAkH0WdG5y0cJvl0_3RtR7fW5funn0T1xJ3HzO61BhGHuxm81nVJHGvLncV8wXi0qpLgcLnXgCv_H-6oygMrPmL0QNKFVWOKq58QnVhy1Leaobr1NGL_-yHUoPGue5cJZrvqtZK5lQhDjbq0myoZQDnOLG-6_ExPLZ1U_ZDZwS0yHM-WCMp4060I1wx0NAg-SSA7xk_R4um1bGT4S4wUZWUxUoxlLd3c7yE59ForQ1albxn1aUHP_2ykBcC3qmfqb6KuCcrt4Uj9HPHZRCAH1H4GH9aoFzr4LLysE5NrtbPzZ_4XlYusgcgcQEBCBAhSghjHGsZstZ1zQmZ2pBJHvueEdtimp8se5I4V18jHob4jYYhQNk4PLWU0a_C9-tOr-YJTMlj7S2ggcMacw3x6or7RzLFJmfmNroFySGJ-8dn69NoYd7xecfQeOdXh8pgex-DwoBBRjrM=w390-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/U9eXj048hokpQIoUy0V-6_u7bzq8ncILSeJgIN4dmIUD3yKRn2_NwpdeG1DfYOiKtThU8d8FSWsc2uR2j7vSLWk5pLRRiW4E4ws_eI7BCByYY4UWZgVh7Zik-MMt1muRuLRPNoTGfDhdrRz1PX5ru__MtcJ4Rq0TEnYm6PdciHENJ5KRaq8H9l_EmrQIl7vuhg2v08AhTxmBZ7UMtTCsF6hoSN76gFD-Vm1OPjBOcAW1K2S_tJOEwvhXCKaOhKCa4KBzGnrPznTtflQrXwjLobkZf9Ixo_D9bMpJbh-yGsrAyMNJwK6A_rNvVyfq4Hd3VrO1rrzpNXR8ycMA-qtkFvp5OMYBVeljywuN1lIMJBghA-C_AfsG6ytypX34sX5bsyVrPv9bUbJOYGyYst1pIcNhMmDIGtNM3TmGiz3FFMA3-OZcyUL06LCt1zAXHssZjdPjejc5TRO6_9dhVTT78apbrKAfv8iUVnK4LfyFrA-EEQYrE-ff22ZvS2Co0lTGpra4xmDZpL_DaNLFBKcgapQ1jKl4GrGp8PBRpLvnAcX8qGXr-Ch9XqcCBkGcxFWPF0LEtqdfKKEJraD1i-0th5G9PfI7pB2434o2KOwJvqiyRzOZH15SQal3uZak-fAQ4ENKUxpR5g8gWpgEw8pxo9eya_4zCv8nvYuqA3sjjHJtuR2TeOwK30EnMHbiE8suNNPBFdYKMBEphRyGf8zgLOhP559tzLl-LxF_7JxszOvPlHE=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/qlv8hHAww4-85OQSyNtRzrkJHEtQdKKRtiYXryTTWH7zqYbXHD-XGWPE3h3BkBk7Jt8sjtgPvL9DMlUydeSiyoQUdRUuBcXFgAdioU61QVxmWX4xlVULBYvGNt4fdiVG7odVbRkTzbNIqj3WmtEbSWmrLd8Tu7P8w6C8tjVgXxuecq1QXOmtb4QZHGClETcT1INCq9fXw9TIMYWtZdNXLVWurtyINvZEU0NDrGE1qbrzzT0AdoriEjBZEhGsG--CRFC-Rt5cjCNLT2Iwhnu0oQv1fLE9HmzTA1swRUN-97VXcunLajlg3Ey3a4otf1nqtuTZbKsAGQyC8CqCsj6K-cycu-xVSfw8_2lcTPwDxFpMv0CMoMvMuQwxkRQ4boYrD_pwoorAwCAzjrEMNClhHoYqCjXfEZATkzm5He7l9glOc7lfVixLrUOYIpqFseS-xE2AoDeyjPmXL23gyLZ5u696LrADYQdZrOu1Qru3zgdtDKiAe0o2aJjw5RcicMYgPb_nRpOUi4Mlfz7-OIf5ao_McsuIoWQ3fv7UriitDjcm6yC1vs1vUPtUodxZx1Rg-YGbylAl5TvDyx6Vd7uxfVIrJ0TgD-aXvImJu4SwANZNItetY2nePDWk74mjaMRKRf8k_bQvXOiMKylxTXAg0KibfM-WVPQtWfv8FqCU63sSuCp4BpgPXCDvvSTEXtJzFyauBuN4l7fb7faykWnWCaYEPDg0pCbtWrOYoM0SrfViOmM=w390-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/3wYXezvvknjnBPMV2HQHupGb1z2Qv-5KY5U4wX-dmZ1ckNTLhKKBKe6Kq2WQ_oQzMPLScGi-I1FBtUSXXN4UBgh1ho3GESDYQE74yeXwR-6mKZT90QFSxWxaJQ0LtcORroXD745KZaxmBR21QktiiR7UDfYeac2egisUf2EBdmfYhdeAuDjM-Nc5_mNFsgOcK6i7vPxjJUY-ush0hp6Kdi2zR3qsYWzr9i5EE9ijKfu9znC2wA7h2mhrx-0EkeORRh5kyA_pq3fTcJhiSNurPNHMfXs75-U_TWz6wIn1mQAwZPS1Iq86oOv4gKEyvTLp9U3aT5KPPDYpwpu2h9oPLo-gIJ5HkfYG6Pw68EtEiVh04qhldkKMoL_oB-w9H39Gj9uMnMbWIDP7tY0WfaQmbVbeTcFMURt70iYqax3mX6jNbVU07cQX_86sG3rJpDFmuMVnd3LUV0CtDF2iHSXRsvp_awyWvajh9VdtEL6kLjgE2bANgeVzseH37TvBvPAOq4-r6KZDR1J12N7WOltoPUCXs4-WD3di-kZgCQBWYBaCMpZ0ebJ9NBV3977NYGv8rEUPAGHzCw0KI2jedrsC37RKxv4FDjkcVCSx7Sjvn1evzTyNllV9Nri9gUp_zD53mY5_OzgJbPgCqgpr6JBY51pWjEiEelJlG0XJtAqilYqpcS94L2rUEIr5r9QbXLFw8iORoFOKwgd0PVxl_eueRMyz_adfv1STSOBWiASeLWe9D-o=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/1F5JZGE3UGaWZF-FcEqJdUklC9IEwKLrcGtFmq4-CvfcEbc8shfUi3wAyCCXjGQ-kjbVeWc1yy2eycpl7w1vCHnFAUotuDZJqnXY_O2kpKDbvH6DzPizZvnGVwLjkDzQ0pDEDbypDRrrpjs0SvVvP97Uhl5h7u52GOPJylUF2qh5Ft9-G3A8bOFaxJ6lr7zRr-vfRHQLMS00egERSAWM0h1W5RhJB2zV_o2lKazwR9u80PLvZ9r7cJU-5SfXg_9uVYsSsDgRw7_3-7OmDE7jG9xazP9AwgoylHT1BHTfQS7zvFNGW_dIOAVQlHaiJY1VZrUS3KnkofSIAMDtfVoMNjBpFgEYzlU8YNqmddUVLoqkxLNDEtS6s5x1NQZTItM1XxyDEGRI__rPOnmshf7ddje-f6v_Z_Xo2p1n5mx7EmTE-63TY6JlaTNfP_GAopELS0aiCZO0NLMN_u1RAHdL-lsJ42_tfQ_j2G2l23p2jmoFU3e2w8Pjb__gSq9tvtfwwzY9vywgE1jECPbgTQhCe7_BSUYNdn2oBJ-FIDiC9_ugurR65fm8WygKwjWnPOSgklWsqnISwDaegLXRp3iWgb7bKsUeZI3p25TB-qjomSFtbUYP9A9SrwwSTMrdDmlEj7izCVKLGXVKd25GEmay8m3c6Oe1AJxcMA14F_ldOxGLGrd5Da9qAeGGKaqbB1SJBdkgdkQC0dY3oKJmh_XQ8li0HpmFhk2pJ9yRmcxZ9u0o_UQ=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/6DhfY75QsLP5RZu_8xP0vVJVn9eE0aRbtHIjNUwSwXEwe9lp7g0Xisuk-KOC7YC2EBeaZ1EhcTPKXY6Ho0TseuHZ1Ks2weAAvgA5WnGTwm27mJXOp2NY3ZHjL3JQ09IDMqajrWZodaD4983L0M4DB01iYZ1IhnmtYKbQpfOtwEcRiqzl9CyT2vYGz5u8Emz3qU4LxAz7sz31zYJ1kuzDPjuTWxwODyjX_czh0wzUtpkZQLSjhHcUHliFoe6i39r9YCAE3BR7lPHs_ANtdhFijjGC0ReVq29zsgGr92zleXYJnizgi06f8Xt2u8dJN7MPSRPomMTwHW4gOVO_dWrXDZnmt_ftOAex59_xXFVJ6sg9PhW5HOMPfFx07D9kL0_ycFrtiXadQlvWYXX1W9brRXuT6oRzr4EFz8qjRsenC8oVLkQsSfbDLKDagqMaiXL9RAHm5YgzMM-D_01gTiVPCnGpsgvo026V0I019ck1s2P-SWApYMUTsciri6VFNS95xP4rdcheyHsmQvvaea2CYE7sn6Ct7bGxDaVSt54LJtQ6o9R_4gdLisnZmgcN0TtqY7AXuuRJHLvOo-eekjRcFdz94IyUgPDEa838c3QgwW4CFyLVV0xAVtOL7Yv3gcNONQp59DzshgbvngT0bvBljZj3vFiOsMfFFrsMys2Bg_ZshRMVihKSWFh55kq_LuGvVrbTWCGuDYB2JHarwXBhraH-mH4Iw7VFoM-wCo3CdpyoupI=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/OKWpGI4k_y92zlUeumBhXyxAWp4n33eMRCDzh7or0nmPTh1XX1YfvjJeOoYx_BYmLXAZXgePOVHkP71_4Ynq63yFXxPr_URa_tKYgNX-6ubu2EYoib_OWtJRXMR4pbYH7byJ6TBTjWu0Ad_laOjoS5IqRyo13mH1pGAYoOYSjJs_KaI-wcsXKxlXYIFiYTf941eADILkS8iFMNw41VYh09DHPSHsAcIOWKpBPZ41Qkw0VrdKuXN2vCojuL5Bzp774SkX__XhTEpVVK0d2Y7pNcWWXLKek6F0EKmPe2SibrdpeX-hyMHllUvsfalkw_axzWYwSw9S5iNrZgg1FdUIppwnLgZGjo74S0HX85h8L6drVlqV-PHkRXo-HWvTOuzY9dPypkgAXH1Er0mNi23BTmDVuO30VYPIrlNVqMEcXGSbvb-YDLfeO7w07iQHhi41ri5RnrClc0gxX4WM9eOjd63BovSj9CRbv_awrl2eF9Lv3Tko9TlUVB674u3OPsfL8MOBg-N3j604PKYjooIZH2FbKvbvZcoOrMLkwdPpQh5Ny-MfTjpjvUQjxO3oJHrmqHv2AJL9sEIwVseRuqcnQZkcN7xsSgHDpz7burPfA2nOm79Q4NVCJ7O_tA2uK7NbNJvBcDstHk_i24IHdDLDmG0uV3fiC6nMTOH2foiILERDNua-RHtc3xWXhxIEnMo9EKitwtfb9CMRrm1LHeQXwTFAeV1yM_rYEOvSng8NgpsshAk=w694-h520-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/T_mpkzNteR2yDfoRlLLk19FMyzrB0JKOf3Vp-OguK_yhRxRxVqwiykX0EhJ6sbLKct5uAQHYTKov0DhmG0s2u8T7Ak74TuYo3NntxLuYgoI6pPaNtKzCmQLZhQtW5REcpzjjKqn1gdAWWYvmlRy_XsNcUTqri6BHH6TGxJ-fK9EvX3MWEtqFtWh4P64LGwdC9sqxsmoU9iVP6l-QCq_-EnNAlW6Sew5trI1dWjM8hEvoHxwV0JEuvHFFWp01tIZALGPM0Pd9-qft6AwWqK3VCsw_SmbAMjKSC9ckQaJVqokCxHTZQcd93S_TEUw0_EMZpPWBEAJBy1mRB6LQfL2caB7D1lAAZZHkzgZnEZUFDM5ASMeo3lSR7_CENHJSq-neJdNgX5NciW8RC7mkJAHqSqtaZI5t7P-D7MqmXwi-FQ3CwZ6go1VLDbdAxMmf3NvcXgLNnXqjwGfjpQ3emXfsF1ON5-G8VSeXxwcAd_PrGqYd6mLJpV9HJSHZZJIUhPrqmyC354vbJkuxfNtNoRAiUdbAwh9UeKq9iIsYarsohyQsOxaneQFay93LKQ1d6b4XNkOrvICS0Ga28V0g06-PC5Tsi-yEMdRArmKbMMv4Bdszmux-jlV7lrHAS2jwpZqpO6bYSDCYFYSxKTzO09qAQqDlsqRoZeLXTVcqELkzALRzbT5_Uh-aX6kKhzI_RAEv8LktuEhXukddLkNqCWnorH-B3pzMBh2yA2BLdOc-tQKNd6I=w694-h520-no)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 336 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|