Головна » 2017 » Травень » 3 » Відбувся районний семінар з національно-патріотичного виховання для завідуючих, вихователів середніх та старших груп, методистів ДНЗ
3:17 PM Відбувся районний семінар з національно-патріотичного виховання для завідуючих, вихователів середніх та старших груп, методистів ДНЗ |
26 квітня 2017 року на базі Комишівського ДНЗ «Чебурашка» відбувся районний семінар з національно-патріотичного виховання для завідуючих, вихователів середніх та старших груп, методистів дошкільних закладів району на тему «Морально-патріотичне виховання дошкільників як основа виховного процесу». Роботу семінару відкрила методист районного методичного кабінету з дошкільної освіти, яка звернула увагу на важливість патріотичного виховання дошкільнят на сучасному етапі розвитку українського суспільства та підкреслила, що національна самосвідомість й гідність, дбайливе ставлення до державної та рідної мов, історії, культури й традицій свого роду, народу і держави, любов до малої батьківщини, інтерес до міжнаціонального спілкування у дошкільнят формуються за допомогою цілеспрямованого педагогічного впливу на дитину в умовах дошкільного закладу. Роботу семінару продовжила завідуюча Комишівського дошкільного закладу «Чебурашка» Ліпова Н.П. з презентацією про систему роботи закладу з патріотичного виховання. В ході семінару вихователі та методисти відвідали інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку у старшій групі (вихователь Кушнір Н.В.) «Запрошення на національні посиденьки», заняття було проведене на молдавській та українській мовах. Після закінчення занять для учасників семінару методист-вихователь дошкільного закладу Бежан С.М. організувала екскурсію по групам. Підсумок роботи семінару були підведені методистом РМК з дошкільної освіти Лівою А.І.
Методист РМК з дошкільної освіти Ліва А.І.
![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/K2tC/oFsryoSt9/20170426_100525.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/N9nq/AHmZ1nCYp/20170426_102057.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo26.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/FPcY/6se63AQXo/20170426_094920.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo28.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Beqq/fPUvoJ95L/20170426_101811.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo22.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/G933/8mS9rU1fE/20170426_100937.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 742 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|