Головна » 2017 » Березень » 31 » Відбувся районний семінар з патріотичного виховання для вихователів середніх та старших груп та методистів дошкільних закладів району
4:02 PM Відбувся районний семінар з патріотичного виховання для вихователів середніх та старших груп та методистів дошкільних закладів району |
29 березня 2017 року на базі Кислицького ДНЗ «Ромашка» відбувся районний семінар з патріотичного виховання для вихователів середніх та старших груп та методистів дошкільних закладів району на тему «Інтегроване заняття з художньо-мовленнєвого розвитку з пріоритетом патріотичного виховання». Роботу семінару відкрила завідуюча Кислицького дошкільного закладу «Ромашка» Котляр С.І. з презентацією про систему роботи закладу з патріотичного виховання. Роботу семінару продовжила методист з дошкільної освіти, яка звернула увагу на важливість патріотичного виховання дошкільнят на сучасному етапі розвитку українського суспільства. В ході семінару вихователі та методисти відвідали інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку у середній групі з використанням елементів ліплення на тему «Моя Батьківщина – Україна» (вихователь Севастьянова О.С.) та заняття в старшій групі з образотворчого мистецтва з використанням нетрадиційних методів малювання на тему «Кетяги калини» (вихователь Лазоренко Н.М.). Після закінчення занять учасники семінару мали змогу ознайомитись з методичною документацією та розробками занять вихователів дошкільного закладу «Ромашка». Підсумки роботи семінару були підведені методистом РМК з дошкільної освіти Лівою А.І.
Методист РМК з дошкільної освіти Ліва А.І.
![](https://cloclo25.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/3LTc/f5H6QDZgY/20170329_102859.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo27.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KqfX/s3kdXDyQb/20170329_101941.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo21.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/QG1h/4FZ89uFfX/20170329_101840.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/52Uq/g5yhJkzEi/20170329_101806.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/9GVe/Lc2vjTSQt/20170329_101751.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo40.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/ExwZ/A75HjC94r/20170329_101130.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo16.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/EWGX/cPDA3f29U/20170329_095710.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo18.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/MP34/y4GXNmHkH/20170329_095457.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo17.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/1qvf/MFMXvTvgi/20170329_095419.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/EFYf/2KRzMyBfr/20170329_094944.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo39.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/8QJq/wXBZBrkNA/20170329_093830.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 770 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|