Головна » 2019 » Вересень » 27 » Відбувся семінар шкільних бібліотекарів району
3:26 PM Відбувся семінар шкільних бібліотекарів району |
27 вересня на базі Новонекрасівської школи відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів району за темою "Використання інтернет ресурсів "Курс школа" та "Інвентаризація підручників" в роботі біблоітекаря щодо ведення обліку фонду підручників ". В роботі семінару прийняли участь бібліотекарі з 17 шкіл району. Розпочала семінар директор Новонекрасівської школи Арешкіна О.С., яка ознайомила учасників з основними напрямами роботи школи, побажала всім успіхів та пілідної праці. Про спільну роботу адміністрації школи та бібліотекаря доповіли Чумаченко О.П., заступник директора з навчально-виховної роботи та педагог-організатор Арешкіна Н.І. Практикум з роботи в програмі "Курс школа" провели вчитель інформатики Поповиченко М.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Чумаченко О.П. Особливості роботи в програмі "Інвентаризація підручників" презентувала Кольцова О.В. бібліотекар Матроського НВК. Досвідом роботи зі створення бук-трейлерів щодо популяризації літературних творів поділилася творчий вчитель зарубіжної літератури Новонекрасівської школи Лупу Г.Д. Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек надала методист РМК Копил О.О.
![](https://lh3.googleusercontent.com/gyQKA33H7EzYwDsNmbfhng-3FJwKYfJ97__M71C7pxAg0oVUOUg_0MVaBonlFrjMJ77l6zDBvU2_vqY64FSQlKyB3ASlMtx4eupbsW0QWT6B6KCwLg398Ahhtmae0y_P8E3ZV-wK9HWS3APZnCtPhbIhFVeEWTF3xGsP_1jR0vix1lad2mDLvg2E5NMHjboBetWuAAGTZRudPbhXEUoeAz6vtq8BfgJyKIYg37SOTuaijXNxbSlEGySD7uU9Fcs6wmPsHyqc-N4OtaoQzpS0lxTm1kX17brALAW-7ab60n5Oaa3gpy1eXWATIdCi9AlYZzm1Qx_KimPO2MZbvOxm4YluW0wlNLyM2r66K8qBlCMutVlCsngg9D3DMfs9khoRzY6WrEi6GJc6wFFtMbqkjTZh17p4S2BgzS7QOAT7JEhOlGWq9wDm2znUkrwKuht8kBAHALmjpH38YnOcRCMuro_QHgV88eCNHuk8Klrg7c8BD6fG7vrlB9stsvV8d_J6yo2SJQFUsKkn8nWgCxQb2RDEjznr5PWLXZ4a1Pk6gHc9pyD9fCCJgDixlTqqoUVYBAftKhVAsJzLnEa66wnIYdt68s7vRS-OkFEJoEfuCNvtiwPMrrEJ3BUkFmnKdokdJkUr5VZt4H4IKyZzgE_-ZNdrqOMV6aLhbAHkjTZ5rd1MCPRcd6lAyps=w894-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/s-JTvn8AiHpXwgjNEPT_HyxSUMVCHm4drkkxLTOHri_sUam37ik7So7ODrUIAW3YAj_VXKAmHbxOFoaAAVp9n-IGI51s4D_MQFQ0RDCk8mA317wa7U0_nMvOht3VE9Q5liBEoNZWw4pA9aO3AoJJxULshHyR-y3f2lWsmVagbx-zdXhS0ie5pEQXxVfEqVyzv3Eci2nEMkJICtuT1qP8CTlBBoRZsJ3Eh_rnBef4MiuxhlJkhaHO6o4fwrstw3Qjq-p5MEZKA_NF1IsnrY5cnmxKzxuBleYeh3XM7J11R007mKJhY77OTA4I-zUw6uhQxWwE4lTYRzXYJtrd76kbR0sv7u6Dye7tajJ-8KTZyqbf8EIynckJ6W_XKpZxgXKlB29ntGgUjHCZXqlFW3wl9XxDzUVTfGEItetcSKGbkFreI7X37j2dZAf9iB7et63vAQPuygEkojeg66_cvKqGPWPCDcjJgdzMhGZ7n3i82TeGQxo6FJps9DU_NvmBpi1j8nQYrzmevR7KvfZx1efSAk0VJg1HZvHNxebGO2ZKwv0iCfHoOgVAhC9uXgzxq8VrMkFNwXTVMNDZMcv5fFZVcPyVJTxcL7Q3VCD6VwO4mkOzMd_SCEwL9kRB_mPpArftNnEjmvs9rn-sC5XsFIgbV3xVuGA_-ca1ShFHBVOAnWql99-u2f0H__I=w894-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WYsQsUCyAAamN5B1k1daAOiISLshJejKZpnhZbGd1J1IrNWAo8dPxJUiGNeIJmfT_U1RRk1R3mx_YxEzZNn-BAjesq4bw0r3LqfVRglWP1EhpV5LVdry0YBfsaUocrs-NthfkVUpLxtaKXVVVbPLBu_jOyNSzE1kHO3EbBPInx68__r4DVP88crdIsfOWWufEQAosFmmDzVpftQUgBYwUeOpXNf2j3Fm3x1Ur1N_pISswMqj3p3NqiY0NvlBPpy5AjwesbPOnco5n0dYmvl3AwIzbaAriHuHI9Vr430WvEWkWKmJTHVjMvG6xkYc6f84l3195LxYdF93R4JjEv73OdjEYFEppjlHoLju9W6b0kqgLU17VOmwdYXgqOyzRI-AO99QkMGFpfkPDTOUjGHb1IVfRBR-87EV31hf9fMIs0luLMr5UeNPJO03G_PTMUpP1Z1wj_VsAe78vrAzRlRe227zWgs423yrFmr4g-SAMfllj8slafuMZ6EdCPP4ZUX5ReTQHrTJmMDOwS4hJTc7kYuCgOkBloMYnxvmaehdiedzPwcy1UArWndgGkbnwjnn1PalnRcISD2Wq2ptMEHkZWA0w8Ypw7nGk5Lj5AMlm7kfJnQtXIeZ-mBX6wx7p77YVfHbxvbJP590rAJ2gn4qNqqUXLVa2CQEGz8psEuaE1J-xWiobUckLyo=w894-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/uyic9obZg2Ju4jXHPpnSm_Toz9_dCiWJV6sBnzmezo6rQt7Ij7u6j1ATn9jkxeQCZKYMDCdB9fPT7wlxHmyg5dEOeOZAQv0NtGzBrVLFwJS6P8SKaJRFwbOotZmJUX7R9wuiBMMZSIJIPPYcg4R5ckyysTh5m75mq7Vg_5QsbuPS_ykGhvDdDJVNpY00Srru4ncx1zjPfG4mHpWsbOg7F1QWOEOhsMjMKk_JFbaDMQTf5CbvGGB_DeLopKBMCPPLwY-YsLaFXBNEE1CUmWP6wmWCp3qKweU2Ptv0Cq079a6IhNEZ0GjhbpOvrM_nUoZVsg66zLGcVz3Z3Y3zZFE-NTg0NBqte8YmTsM22CLW94kw0xvZm7IF9riiLc4iIpK_XkjQpzWcXYioithR6oZv0GUAEFXRM8XXSb_6OJphh0NnUt0pMOSQ4gFn54ws2Fw-my5Uo7SXxjexPZOfq-a8MTUQxggW1OMw_-YVVxWqgDehVDRx5n5V2PcKPkdOINz66SO3Pt6x8BGCdmA8pV6MIuBNE3E0lY5FoLHBNtO0R2qhf8VOKwkxf7nj_6nngUSxkvxwMvUCQSx6EhtLbEbapDCroxUUS-pJhKnqFSuIXQW6-aS6GL26ktIdtFA8tfxcrZ5wJukib3b8-IYXU9VQAurByQm-QQvKRmtaSG0dL9tcCBLPszZIzSA=w894-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/RdcKYiUY6rx7pHonvusK2dNHaqjQVUjZxJ26juTLOoe6DKyzqPKmk_zY5CQBjZIzyks4aJsNLeD_1-wKcoVZHdSj_4tCX4OWULKkZnI4IFTeOQAnlQKWvOuGs-vJMP6WPQHeNBmzAZJGEYRt1ryCSNbKw5Cj2emxoatclMKoiYhepPdTsXUgYdaES4pvJeAawQZR7xyVrEfHNaLhdU0Vliywh4ZVj_KGfjwVa_NXbeZVW4emxR9BgDY0abBEaOAjLfzgeLsQ6zT8o9OutdeA-9hxdVFzGsbXcT8qt26r3XttxxQUwwaYWAzrZe-5ykoBdYXxYCHgVT7hpALZ4S68PwOVxSBZKFku2A5rh_kiTNsRs1d6tuWPYTG_R3cReas9S-tXA1YM4lciJklBNNNus0hATSrI9IcFrp_S-O0Aye1AlVv4p6xQTS9Xa9JISZn5GMztiatH7UcDlAyHSu2N8zbXq_mdDkiegJHwd01-WzCs3m8yzU9-RwIjXhcJ9rYxBgjPL-Kv2JC7BfWNzU_JZeB68zs53u1dqHWqTsDYl8l3ROvUypUoLE12MIATxEtrwp3Mpu34hH5R2hiMY0xoxNoPa8KLhzoeE2zViY1sLXjoQ9-4v2_IsXBrZQdRdyRKPLXbjrQlu2sc3tw2rmGjVbU6KX_wTqzwiTiARrn8QKAyFfYfTI_DKWQ=w794-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/R7Ah87h5nd9FZN_yO8D6DRBwfxZvXXu-DVjoRcUQnb8cmCaATJzJK3ix8dwCjbyzNz0_y_iYhWCX9uT3qayIw93ztlDRn7ObXVzrz-rFZo5yflTcPVJsnPNt-PlkwR7asvFwM71cYWktJH1ArLFKnfGdsTMOy6sIA7OjJFc4ze59FlHwgF25ef-4z89M87vcRfaBC-e91VEATmj1Q-MY9m3oo3QH2XTdNRz2gZWnshlDWNQrWCUtb_RiymHjzs2C5BtUE5c-0u-sGqsydCGKEZgPZdZc82mCNPcb4M_ON-7GWIXjTeFldUCeuc8hvp5CjjCSJk5wo2dFQjj03HjU9IaNmRHqbMwJT4_YaPxo7s3QLo3UuJWxZQw9f10uH6HLOK62F227DnUC9tJ8bPV-ENXtw8CPJeYFIk3DCSuuH_HUghYMyum3tu8G0E0Kqry_bJIXzavF8uTk82smlTZtP8GO010mNon2I0DWYz3msOvutehGBaoGY6TIEc7sz4u6fHGGNsiDCq2aAalRDvPKeIprOGYWC3kOFi6k5YvH5UVS0OpXoWOt25taFDYR516cudi688usBysMd5XMqi7DL0GIHtbrxZTBYTmsaZe3ITrtn64pt4UumfJ1KXYp8PyFwt8UwWjEidvEmsS8D16NO8OS25Lxv8pEWGo2GzZjq9ukifIKEW6syI0=w794-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/1_zORgBjTmTILC5uXFMM6I3M1cCCvyQjL3JhmS1zok6PX-Jv7VuVREOo1TjPHnVPW2EJ0pEnbSHwebLb3OdTD7KjTEb3uonef0fiLTOxY7-TpuqO8LBs4LJgnsP8ILzulj-K-Z1b67I1wbcggZwnaEyRhRY8DpCoJwr7kuhRBOZQct7sZNmx9bzwlHYiL3dZwHxmCRcieI9AVLKWYeBaKOdcKRm6TbiPEtS_ZWQ2jop_Mk0G9DdL3OtyZDurfHuO4B6M7mCou7pjUaM7kYcdzVwocqMrgfy6XVZaQFggdYY1Jp_NAy2bEXi-G3dtCPdAL9uTaGPxonN6L-eQFvQrTuCqwAiZp6p8urlbUhd9OiB7kIpVcx_Tj-py7lazgJEDbnth0A7Dr0S0eDYXlB7vSXGxE60ovn4Q29WvheRm13kubTbNcBP0lXt56ivOvaME6kSPzP7NbvkYFsoPyGvUjve5Mu9w3c1K0hMMXEGZwh2wnsDoDuJXf25dZ7IS2Obtq65o7p0n6d4utVgEQqPg1arIaZ_L-8r83JBdwXJra1CwNnyTf0JKFkVBNSM4zS3ESz--yIlshVRN-FKZbkdOdaLOpKCWOrd7HLu9IvcXhvPkcwX8za5yKFTgcwR4NqN7vxLITAfM_gkriEc654FM9SP03xRf7FuhKthSjQVd293iKjNNkCK0cpo=w794-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WRi515eGYYB8oixFFBLUyEj3mSGpk8mCmmnKCIUlVuA7qLpZodhe2ZQkkqXNHlZ6PAmSjD4_rlEtX_SOjD-JSe_3surY7nmhUzIeInf-fZo5ByVnvGSR32OSoXYVK6lLHlIMLHWie8QtATBxr4FemNCS0N3RfpeM3iz_W6VcflSR7Ll_63M4OtrzU-sXmqYzYyAlGeHSrRBYFtMHuDBu1LC2ftNj_uTib81YCnHhA_PZfjlSRlLoYwdDDYia8jUBblC10MCcgXDgEG_P0Hp1MO_uKYqS4ZD70ooVtCarPXEPMidVnhKUp5sUkn4o1AHNIalh9Lgg9MX4uTE9pDhYA3MmVT_UDIGUacbAu27_f4d0PFWPXaSv0lD0FnU1M9A-b8t24TpM8rZWrxs64hVx9MQvPZNsw9MynTv3DuoVWWzlyjEz6Gy7DhLn7k1-N7ur7fS5B3sJ8p_So5ncb1-_0X7xniyexb0xvBSxP-FHBDHo8S38OuajczIhSR7I0jABo1CakcQLs5J4Us2gq8dawKwV8mYLxe09lsLisn7I96oOrBvOBhR3sEAmxMTs8MckkHEqnyPdMdFu-_x2K4ZwhiR5_nMWyjzObWnbofozXssxYSb6-O9M30OMthIjOu-VZTTtqGTzj0bg2AMdreutKJBwei7zoIbfxK5ylZUPxQJx3z4MHaoINwY=w794-h596-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Of7EcIFmRFUVTxqYTXAQsAlMBGEg-QvPus9WuzljKHDCgvsmEPmb05ZgZBMmOts92PtTRoPseb2uBTAo1R_GGY0fFG5XxZ1GYZ0MEuyEvqeLGcifnd4xurZFjO5B9icWYXvZo9jsJ9gu0GHMJyRy0A1AgJbs2Hw35eolXXV4zrMwws0YEZPtjd4G7_YqpqsA15my6mDQOoa71QIyPvcy5VMEXOaPEau8z0JnC0-Ojg2mkrKYrYIvQHkf9hhbq7ktsxJTiR9CxHx4CQ3pD2CR7Qh6k7GWZwwCCvh3F2oMyBo8xn72mAdcu6QJuuLEje1HusXLW-sS3Hb_q46pN6MUL1j_A-je2MG8wapMlqDun3wwsiQszCWXIXh_TiyBEDkzKUHX4efC_8eKjR43LFiyQqSUCFUWCGMHZtBlnwTwI5XwIXeoaaLkwb8x4Xl8lSHLesSE_RPwnXSWspZ4JlnjfDb_qAQz9YWLKvp1zGVN1jRMgaIMq5KaFv9HjuGJi5U_R88A4Qd8-NWZ_dvZRXfUmw2oqkHMF7mzW_YoSTOqgSLAwqKY5bRgcCaZ7FLAIERasCJS2_oOZ9tC6-PGKVXfXf6RsyZg6LcDcX9R2tWvZr5N-lPx5xVv51iuy5uECLBV5IIXZuQ9lPqD1a_8GEQTy2kLlK-5TKUgVMh9x6Gc9NQlkyquN11IfYY=w794-h596-no)
|
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 354 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 5.0/3 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|