![](https://cloclo102.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/EFE2/QEdzQxuLp/8.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
В Кирничанській ЗОШ вчитель болгарської мови Куртєва Катерина Костянтинівна 23.02.2016 року провела відкритий урок з болгарської літератури в 11 класі.
Урок «Бессарабські поети - солов’ї» мав за мету прослідкувати процес переселення болгар на бессарабській землі, ознайомити учнів із життям та творчістю видатних поетів Бессарабії; розвивати вміння висловлювати свою думку, робити літературний аналіз ліричного твору; виховувати любов до рідної мови, повагу до минулого, почуття гідності перед батьками.
Учні активно приймали участь у вправах «Портрет», «Кросворд», «Незакінчене речення», «Мозковий штурм», «Монофон».
Кожна з груп класу мала свою назву «Любов», «Родина», «Шлях», що і є однією з провідних тематик поезії поетів, яку і розкривали учні. Невелика подорож до місць де народились видатні поети, презентація їх життя та творчості, декламування віршів у супроводі спеціальної музичної композиції дозволило ніби доторкнутися до душі кожного з поетів, зозирнути в світ їх почуттів, думок, бажань та мрій.
Вчитель болгарської мови та літератури
К.К.Куртєва
![](https://cloclo23.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JLhs/wefQ8DtMh/3.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo23.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/D7AE/7qsEkNhWy/6.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/KLtM/oC9puKPLL/7.JPG?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |