9 листопада 2016 року в День української писемності та мови в Саф’янській школі було проведено літературно-музичну композицію «Квітни, мово, наша рідна!», яку підготували вчителі української мови та літератури Кальницька М.М та Бондаренко І.В для учнів 5-10 класів.
Свято розпочалося піснею «Гімн українській мові» у виконанні учнів 6-7 класів. Ведучі Тарасенко В. та Гудь В. ознайомили дітей з історією української мови, її становленням та походженням. Відео про Нестора Літописця дало змогу зануритися в минуле рідного слова. Школярі декламували поезії про українське слово, рідну мову. Виступи супроводжувалися мультимедійною презентацією «Мова рідна – слово рідне». Пісня «Мова єднання» у виконанні групи учнів 6-9 класів була підхоплена залом.
Танок «Україна-перлина», у виконанні танцювального колективу «Надія», став кульмінацією та завершенням свята.
Проведений захід ознайомив учнів з історією української мови, теоріями її походження, творами українських поетів про рідне слово, сприяв розвитку почуття гордості за мову, виховуванню любові і поваги до рідного слова, сформував внутрішню потребу дітей глибоко вивчати й шанувати рідну мову, спілкуватися нею, удосконалювати культуру власного мовлення.
![](https://cloclo11.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/LfNP/1c597p88D/%D1%82%D1%82%D1%82%D1%82%20701.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo3.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Fxyn/rwmt41kBr/%D1%82%D1%82%D1%82%D1%82%20698.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
![](https://cloclo19.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/2FQx/uwYoWEj9L/%D1%82%D1%82%D1%82%D1%82%20702.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
|