Відкриття літнього мовного табору «Healthychildren»
29 травня 2018 року в Каланчацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось відкриття пришкільного мовного табору «Healthychildren», за напрямком «Здоров’язберігаючий». Табір працюватиме з 29.05.2018 р. по 08.06.2018 р. Метою табору є вдосконалення мовної компетентності учнів, підвищення мотивації до вивчення англійської мови. Вихованцями табору стали 15 учнів 1-2 класів. До роботи з дітьми залучені вчителі англійської мови Дойчева М. М., Георгієва К. О.
Заняття протягом першого тематичного дня були присвячені знайомству, вибору назви команди і складання девізу.
Учасники табору «Healthychildren» розпочали день веселою зарядкою у музичному супроводі англійською мовою, разом із вчителями заспівали табірну пісню «Ilikeapples», виконували малюнки на асфальті, грали в рухливі ігри на свіжому повітрі«Woolfandhares»,«hookatme»,«Fruitsandvegetables», розгадували квест.
Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору вдосконалять свої знання з англійської мови.
Вчитель англійської мови Дойчева М. М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/j5Ogdab_iX_M5MrCiw3xdw1IEelXQAUGAYZLGeyCxFjjQhxPgfZv91REVZvZCGmoemI25dap3Ja6oAXEHo0E7IukO-kcz63thXdRvdNvJpPvPCVULYJXcX-N3GqPP0n7ZKZEKaeQMZxuzrcU0cxPVd-zAVf-dMv8jAgl7LPAk1MYF7lMOQguftCehHAtIRinA7uxtGSPZekBWr08gAWifEppMEMm2KEN84leBuAQa76zq5f4KazNiXvuQKZbhzoz02AwhQFwxNGhvSQ05iYYAAOcX0BfWCKUD84FLRClu-NlPVAaA4IDt0Motti5YAL7WMXOlzkPU_mIAkNdU83-DjwTi_pdWczSl-vwDRSuYFqpUCUMu1am0Vy4cH4QZPAwTW_KkvGqaje-N_jAVumhzvIYqHrb_RRyLekflHogTMKYar_S5bvsBkK08CrcmdF0rOAchvGGwhnkkzvVII_NNZngBrc1B4MvIShER3BGusWe1bbz8cUmlIIxh8d4aluDM_yZN_cIE-GWvRBYn7wKvwvhSpNd-Xdhhuvwqi588vJbeXwGd2WBYrtWjBMI7RvIJrzxELGZKowcpciwLJENzbJHxBTWaa7YhMofbvE-Xdb9KZ_Ea0OpG5JHSIRiEqb9ekxYlXCT-1sFYnoYxmYhiRBDO19wMcg9mw=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-YJMvQ7eiMisv-DzO2RVucpVDtx1DHpJR9HNgAZbmwSjvUJpEDiR-L2Z11BQ5AiRgjEBcam9TZkipBbC1s7ma6-e3jR8cCz-h2lw_TCoAB0myIQboQXwPk5lz-TRnMd2nxDEzeY9eFaKKD9DO6U7NEY7D5x_m4wDBArKZ3bbJ4osTx7E73PbgL-6It9J6v1owZqhNZnjA1UWY1e0nTUasshJ6g0zD8OE4Lbd1mshsDzWVKRrEUVlUkKsiX3gFzEzm08dQpNahsKtiwuiZEABFRQLQMKIzg2_I_R9TiH5SMIKa5WC-E488jwfpRtGpCfyyDIZR20HEjwFHRiV2MiZtT-biV6i0XDyXmDG1abl5Y8ejp96XjHTxot4jaTd6x29-0IQo7KV_UeqwDiglTcay0NRCMYNIGndT6ZB4kOE1VRm0BK8usc44E8VSQ2mQ5FrHsx1Ls24TeHEugZMfFUTurd6cZmy65zNVXiZQ_uDsfoXL_xb26irz8kzczQ80HjdEhxhJiKO91DjrG6FtY6ToAH8s7IhFcXdG9Uqf48KclE414p_SL7HK_c14U57p8jUhHkjXuLLOj_DXvVTBNT3o0hp_kPtKnhYvr4_W-OH29IqHxrEOQonC8ie7qexixecCaAQf2lxDREbPd8xwTUAQYFF41C_GaazMQ=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/QODgBeH68ibYTkX44B-pbkZUP7oqsGZrRbkf0kkAEcyen1ULPpZIcI4xjSDXXBLW3Ik57rOLXzMbab_gmTdzu5om0n8OdPQk3hIZTigt8nf9Un0VrALixdFGmLtEF3NOiKRprOFg3QZnfX8r-JzwhPv-M44i7Gms5-yXC48ymHaIK_r1cnXXseRWU0G3mcrit3ZToDFPtVh2icTh60Jr5d-oY18BWEeZXdux34wbS8IavS8plAS-rUvQvbLIc2EHrkuHZpwL1Uoxm-Hl_HqpfUT4Vus2nog-kluTCa_cXtWC4STldJqfZbI-81xau-Pk4GM4W2pGG_EJ6qif86bXknDS8Q7MTyGzDKxm5b_tBot1E--r6PkIitVuliRGHwCUyGCyTRR0dXgWH5ZkQVJUQ0GnXggPZj7ebz2-xSa2lUS1zlq0R6JjBvLEYDJ45dmE44C3_Uf5OI8cnJYSyPirG-nObgKX8e1uDSNnZ74P38jU7NbbWZ1CUzjkyClHEMdFtWZ0rng7MmDPC47xmEaW5qBTWh_VHMwfkhbqJ_6igfLtWaaoWguu6687SQ94ro6lIWrpru-1lb40sURyBZc-rkQan0dZmrduLTZr4MCovV6Hi7X2FkAdHNg4BDl6Oiejl1crNX2zHJpg7Z3wgWIORt2KTsDolxg6Og=w814-h610-no) |