Головна » 2018 » Травень » 31 » Відкриття мовного табору відбулось в Старонекрасівській школі
11:21 AM Відкриття мовного табору відбулось в Старонекрасівській школі |
Відкриття мовного табору
29.05.2018р. в Старонекрасівській ЗОШ відбулось урочисте відкриття пришкільного мовного табору “Wonderland”,метою якого є вдосконалення мовної компетентності учнів, подолання мовного бар’єру, підвищення мотивації до вивчення англійської мови.
З початком табірного сезону дітейпривітала начальник табору Бойкова І.П.та вчитель ТарасенкоІ.І. Діти прийняли участь у інтерактивній грі «Павутинка дружби»,а також вивчили девіз, придумали емблеми та назви загонів, склали правила перебування в таборі. Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри,використовуючи свій мовний потенціал, та ділилися враженнями від першого дня перебування в таборі.
Кайряк Н.Г, педагог-організатор
![](https://lh3.googleusercontent.com/MbhQixvZy6XdWvP27IZEot9J8VICWP_okLlJeUZum5boGAJhmK0OqVDDD070JWjRaS0lkKGKQujomWw1pkEHvJPsYV-o6gythM_8ArAmg0zEGQpqqwa216vPevtTVJ4k0ZZVDSwo8SSqKgw84yMLJ5SeIs7qDfKfnzQEihYIrjA76x-j2YmZdAXZJQO8_xOKifJqm22JFAzWY9tPng6cmWV3X3XG5Obc3d9hhrf5ICR6IKWOOTaWDuITrhIimUVSVamddTmtEiDGXOJhS73sHNB9jeXsxGx_TcC23iiWTEWwxnmsXZ1j7-Bqk51xEeOyKYnXerJNikyf05Ns4MFEmyH8rw4oJ8KkGjgJcWLvxsc6udAS0TYfQVRvotZjaTKXjSCwtI7r8c9ZuDmkOS8Qc4N3_78Sprh4HW9-wvxtcO24rZFwGmw29-h2nkhKoUbWt7gV8Lc7TM82cQdAakdxMN1HdP2vuhwh5Sv5cIiEy1V8ZC5a-jSz-o-TQpKEupS8OcFN-JJ5Xk_WaeZ2XeJiNKZkcBYp-s-rhNFW3ExPLgnms8Cv2C_TJBse1GS4fxktOSCM7YGseM8zlAqQrSGOBdsY-vOri56Q06h_YDdFx1aDWJvNSWTO_KVEvGjenoJvXhwbkoRS-nwyiJ2xAr68GyaRmfyS1qIe4A=w448-h252-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 1113 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|