20 жовтня на базі Кам’янського НВК відбулося відкриття районної Школи молодого вчителя. Молоді вчителі району були запрошені в казкову вітальню НВК. Вони опинилися поруч з улюбленими казковими персонажами і стали учасниками «Казки про молодого вчителя».
Казкар (господиня та ведуча заходу, керівник районної школи молодого вчителя, заступник директора з навчально-виховної роботи Кам´янського НВК Половнюк Марина Миколаївна), підштовхнула учасників зустрічі до роздумів про покликання вчителя, про його роль в житті учня.
Молодих педагогів привітала директор НВК Саказли Тамара Андріївна, заслужений вчитель України, заслужений вчитель Болгарії, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеню, вчитель географії вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, педагогічний стаж якої складає більше 50 років.
Добрими словами присутніх привітала завідувачка РМК Кір’як Марія Дмитрівна. Вона ознайомила молодих спеціалістів з правами та обов´язками стажувальників, якими стали з першого дня роботи в школі молоді педагоги; завданнями, які стоять перед молодими педагогами в перший рік перебування в школі. Також завідуюча представила методистів, які будуть протягом 3-х років опікуватися та допомагати молодим спеціалістам. З словами підтримки та напутніми побажаннями молодим вчителям виступили методист районного методичного кабінету Мурсалімова Ірина Іванівна, голова районної Просфпілки працівників освіти і науки Копил Ольга Олександрівна.
З вітальними словами звернулися до молоді досвідчені вчителі, учителі-майстри Кам´янського НВК:
Кунєва Любов Олександрівна - вчитель вищої категорії, старший вчитель, вчитель початкових класів,
Найденська Людмила Миколаївна – вчитель вищої категорії, старший учитель, вчитель образотворчого мистецтва,
Пельтек Ганна Василівна – вчитель вищої категорії, старший вчитель, вчитель російської мови та інтегрованого курсу «Література»,
Лефтерова Марія Іванівна - вчитель вищої категорії, вчитель-методист, вчитель англійської мови.
Соціальний педагог Камянського НВК, Чайковська Світлана Вікторівна,провела для молодих педагогів соціально-адаптаційне флеш-заняття «Хочу туди, де…», метою якого було сприяти успішній соціально-психологічній адаптації молодих спеціалістів, подолати негативні переживання, знизити емоційне напруження. Роботу Школи розпочато. Бажаємо молодим педагогам успіхів у професійній діяльності.
Більше фото з заходу можна переглянути за посиланням: https://photos.app.goo.gl/moT2egLptbaAglaN2
![](https://lh3.googleusercontent.com/FRUos6ggpCrT7TJJ7zPTGotgvdiVwGFTd2_EtX3l4_V4qOCKZNyDmdICwRb9-We-ESUe8wgQNGZnZ11HFd4h5gbH9JZRp0GVBPW-djB8_LbtVqgtADse7esBmICvmceWxDtQ-XzPMnnsxIRCGmGLDXQ6-EZ0J_tKXid0Fv0OY8cPNxlS3DztRl5Q3-pI8tzjEDieiXAYsofDUvRhBsztloBsLmILPCWGftm1DM2eOXPrD2ifyD25Ln-Qo9mhWkssphEs6_zXuS7YmSkhNpH5BlMk-r38B6m5RvxW2sRo44TXNBCTA3lK0zYCoTVZbBVe5fPPNQF_EMwIpOoCBN9p0alrZOf3nts1YuA72i2e9OCHHn-gvNEFhouq6OJcbxBPi6eFQCpn8zkhslOtgzD26qG4MgVM-XOHvg1qBbG1FwLK_Zmw9Gziq_qLedXSiu0pvvAvuiCJFZ7JraW_2hVtsdHkeu9EQMkBiAWQGBGuyIoORAe3xElNk3kJ7DoFwDlmKfSbXpxXVaRJTyRKzaJG-IROQjngcp3ABUIXP_5oe8Lwd-SlwP7pXGHTHoXxGJ8lKk0CvuJWEfuRJzZiTKVTgHiCTWXBQynCvrz13gL2b1PXZoMBorD35sgxpq6Afe7NhAIfKP2kcG5GhzKc8PEuVz9ao4vVOfmYqYsr=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/m_SjUcRhJfVTZwKDokeILaat-jDdtUYjtmdtxKEwXD3GQ8cv7dWO6SDV5QuQ42hzRkQEVqDr1JTJmxJSsNgrz7tm7CoMMvN0N4GWoaZezTtmYYMpBy0KjJcFGUIocy2-d6EFs7Yr81O1BHwnaNlslnjrw0ygf4Ggj1TUB9QcXzX3VM1WogRR4tpxg6PqpVvs7MKShbJE-zKOCJQTZc9i7M0dSUOfw-q1SjWl5S31ARoZZ-PpJz3hIOMtqGOR9Ozd5Opec_VGRPMi87zaiGe5tRweGn-Fiu3bE2WM544Zj53d6Vop2U4QhcjC0A8vgxbOZ6jFSsJBHhCqmKpN3xnnjPzsS0wIZF5N7o7MGkEF4vsOEDDoa7gdFSm8VQYmSA1zvUOtxSneDCFodlJ8HlBLpFNDXvnmf3QhLbjE5sa9c1bUQbD1JCpqbAkWm5XWhl_6cD8z5cwNs1K1c9IDPVdG5iFU8yk32vkgp8JON39VwcvVQ2m6VghlFEgwa9nWP9MRtB9VEMfPYxU7dTEJyQt3b5sVoKoQz_-0U4GblYTU2kQuqU7LuTS-dooIhPAIaMs-atGWShu-_UVOgmuDr5gnpyxWWBsfXr40g-k3a4HBPIdox0VwEearDpNlW8-g3jXytfuOHg07f1tRDZxFOYBuTl9YNueXNbR8LXj1=w344-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FxGB8UBYJaiXH15F7wFcT-evkkpsrR9uIYkvReiu9SILJL6yp0dK3J1u9Ga5VFEeRGQbIAjBj-KqfntzZkgZumLaQwXjGVL85wc3_mGN7047G7EUQI93nSy9nrZVtWDbutukXfaJt7Cre-8pWT28XgJOBD0pUSntLVhzHys0cckFqqLl1HI9GfrFkVJV9JeBs_bZdl8fhAQMb5iGcXWEwFQUCJTD7FTLqOXkVqUgEiAYHDjJVoz9Vs3-Ail2dTjq_fkZV00G8NI9sTXZFSK6iSOvRMFy4uquDkTNGj4PiYHPZmhVDO2QXnG4FR8HnGII7Vg30ny1Rpf2Uc1Kr4eyssTq4k7fQkHuHTZJKVZ3O9Fc3rki7ddYCfRG6mu1tmIieEjQOLVmwNcV98oa5GJGxzuqV5jKOlyoeploQqma7gaMEH5ttK0ZHjhEfOwC4qxHKUQ8EyeMJmjLQDLbPvI8RdK3mtBolDUocXThiGcvontIvFEV01K-HU-xLcNyfexl-ymvM85-DtTogdv-qshToKS7tNX-04lZ-t5EOxZNnZYu8yiLeiZVLgqw117-n9faWOsKkor9w5suJRZu-mJxvmk0VfMtZHd2ClXv_MBh6ol4t8sIzLXKEgdhAvHQeBOFPwdxNjMkrVHwptSRPDOJ6XPIb2qg53sPEZFs=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/2IvEm_abiht7HOJ5cQxLj5vKOfoWiirc5xuLzsclYGWGCebCbIOt8MM5nPJYO30gWNjk97_sBbeEShTub864S-U3rXsb0jF0IAb-BK_wV3VO0oiDXM9Ags-r2rChUVir1VR3oSEWb_NWHSQnd503gpEc1884XznHIZIqCDPw7YaGqyYcnB89izq87ARHF_TN7xEqIYcCC29F5HeTHlR3IrhsPWhoxKUjL_d6_Loo5cHk97EfSsHoHadin1iCGRBwE64ZRbZllNEznF-M0Ph1LnT3zrEr5e2xwAnzD_6_ShWhIq15zOnWoWwpg6Pc-kSVvJ7-mz3QvlFteyfj57FGAMV-2btgqLVp-YWs_hzhFDiQS21LH5Vmnz-Hf5AV0N8Qb472LPdnc8N_2Fw39uZdvAotB738Uq-ckws5ZEY_HeKh9DtEH4TtgXh5nFd2kIoEVDsLHYzdAxRroyegiM3gW3ybrN1wtYgn9zxnuBJLIZmElpuaQMKV9QQOy2ag4Tjl2r_buQrJGu_j3xva-uxAHSFgP8Cm_fyOocgLLBzeGrJGoowLQpy-2G0_sxJMwdqLKFObJW89DJb2LTk876y2OuJycFxy-lxs0O5gr3fxx2Vr1OW4N-j2a8JwbMzcfT0DVjRZsXVPrW4wss0swV2-pbjygeECxs4Wpjan=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/XQskqjlBvHExtCNAWYgliQ8NAKc9YmCbZDsYIrqH2C3BsnmvzgxHKLYcgTap3rpQg9lbfmp1H1ASrnPJNDSkBq7skij1gRtEC4iqEhz6Qg3UhEUgfpXpZJQobFwPYqBt01JqzCyI1P2-nFGlJGPKUw6uFsHkzKLOrNVGINzeEURQ85hBINoz6VYZk747-kQfus-RVawlafigHfQok5Ar_BDornhxcTqNqgHNgxifZV08gYw_6qZ4-JnMtlag8719vcjx3O1covaet6QJYx2-Q1YIUOXzqe_ITpSaiDvWGZnOT74d2DNLXk1abyTZJnnAj6xxaBTM3yJiqa5Da2_l6ye0_Gky_zDPBfG9lqJsUWtXrEoCyxNgznvTBdxSty_QgcWC7sx9_zOFqaN3fLVvkSn6meROfXaACbHGX12v12Cvgu1m0whC9YKnOXq3dDFFDqy1mShEGCWqLm-8cLr2aRUtWrlv0YSdUqeuGqjMrsrcRjrgIbWei92EtWSu8GCdiBPtcvyw58woMnEObt1-tKrEFXCtwYgAgNbiOsfGUxZ8B2tpHosjgWzDsHh1y2JGEyNvTcnkNTA3FBQ2uWaQtWxP6TCdvobwh-ShFFe-LBqavSzcgx8O9je3hYmrhDz9SZv9OUR8pBoyCmONKy16Fi7c3-LDOL3UcSED=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/UJEQjVT1sTcTTtTRsi-3edZc2geJnW-ROfQQtUpGXmmrL1saEuL9I2XMA989zx-zf-jiogcQVEV6j-d8HIkzF7nFK1ZgkBB_IchvvMurSIIkM1b_9Ejt4ZPyJRpP6L-EswMFegTHAJwTYUSJB1YCJP-J6b7s_lPNE9_zqVWDbAPNSGwQOBAQ1I3OIucrlnbKEa7mK9DvayX18r8fZlMAo4Y_3_UozLDsJ8MFA5cG6xTV9eapSmaOYyaGMiv9RZbc5FZ-GN6zxFsm47sM_nN3EzWvNb2nTQ6-BdtQG5yyssj7Fc_I_NZu2UKWUCpzleP4ogpSTcg3xfM3orE2OP6BtbL281zQjmh-QdlkPkAKFqbxnoxJILNHNE7GvNFujfupZv6SejKu_qm2wyzaKMaOTHuf9PZF1MWPzi4G0_2LNCw5vV7sv2TOjYsXBF2GEoUcNG1bbJHYCtwAarLJLn6KyWJcKlFaJfKEQiU4uuq9brvDHJuU3rkToaJnhKoQhf8jR40NXxMKK3wrV4OgZ5fMQc8088WSQFDyfCfJl4T_lR_SufhSRI-z3OG84DMT1wB4DW-23Pn2Y4LUNjFpzWZoBDwPOzLaCc4YBME0gXDO_25vgFJ9Ia2fALm2AHD9Ev_CSj-ZQCvnhpS2Pb4OtBEDOa_zB13GEIv33pg3=w1085-h610-no)
|