Головна » 2019 » Жовтень » 15 » Відкриття Всеукраїнського конкурсу імені Тараса Шевченка відбулося в Муравлівській школі
3:32 PM Відкриття Всеукраїнського конкурсу імені Тараса Шевченка відбулося в Муравлівській школі |
10 жовтня в Муравлівській школі, з метою прагнення бути справжніми українцями, виховання почуття гордості за Україну, за її національного генія, відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу імені Тараса Шевченка. Учні 11 класу надали коротку інформацію про життя і діяльність Тараса Шевченка. Серед учнів 7-11 класів провели гру-квест «Чи знаєш ти Шевченка?» , на якій діти проходили такі етапи: «Скринька питань», «Шифрограма», «Озвуч картину», «Вкажіть назву твору», «Географічно-літературний Шевченко»
Вчителі української мови та літератури
Дмитрієва Л.І., Наумова М.П.
![](https://lh3.googleusercontent.com/fXR3y4nQqs0Jx2K_aBZRMvXzOc-vy2CGSI5oLB5hNZpwKqEDmQ9ztI2OdXWBzXIpV9L4xwCwsI2K51KEAsNPR4zvjcSlBhsJlnBJRrDBGDg-qo3ShxVKYh6im-VbJZGfo4g2hWRsMHRLBdC3h6RbSqdGAIq8-Tgt2r8VgOTiI0w30H76D1EbP1YiwW6DAwJpI8i8CZzGp1C7aotkBdyZlLaXD1QaLyokvo5KU8aL8WfaBH5Iy0ecqNNBXdgx67xBEFi8IcGTZSPt7ho9O95y3ndy4RlOg-NbhjUuTawg8kUIUTodBAJYcSbF-ck2sajl5t0AF10ynWDiwyBe9-g4PJhUhbqMiTYaIPns7JsM5W-rxRbtPT7JU30s10fD62Dk5EGQiLd8GpQApgav-kco8Zbkj-J-HkIn4nVFvV5qlAB_0hQBAH8ZE7GKdqkRZRv9a9ts7CAx0oyOQHzSwkDB0SIDZrMFkNNMYVGL_5ME30eTn76f7JBbulbnIlK4l5BGU1PXmuOzmHMNmtQMlFKjjUYkTtOQCWz_xomE0r0KTteBrQnj8ZKllKNeG1F0WeLZOB_VYVXYXrhxtdkd1YeRiJI7Z7-BkoB4f3pI-xo4YmP3LtXCVU0k4EZ4nLtVoTUaoMSQzWu8sp9sFT9xaA7g8VKxoLuBKEuln2uz70OS9Ks8Fupb1mJ0yCg=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/r-RTety7DDGN-3TvNf0bkmGYvHliFES4_uPK3S7-HDbPaqexcFIMKQ-3RxPNWjDIsuVxejo9ScaO31t2kmB87KokLTaSVE_mhp0wbgOHu19-hLLy7EDTv-8326gBLBiJLyKWM7TbKKbUtodiLZXvyeQkr2TWusoIrkzHzvk6h-pKyS5868GDHDJqPxRLPzLoz4Jt4Kh2jHc9aC77J9OsMKicnEraDXk8y728NgY1JQJANBliTHgw0nW-ubCZAMjxSDJVUCX3yK88X8DbK6CSnxElKMhX125FmHlFBZj82mPjTMZA1VzbH_bm5M3RF6QJuf5t5_L7DSx4PleEhPx1967wtwMzqgIIp9o2RscaSjLRbV3-HHXTdMNc7JVp7DXGzbfq-poEHy35nY-PPApdFVS5eeOnWXBLt1_8d_-aph4KzrpGDfrxl3YzDmkMO5kq0ec-ihgVL4DjB30dqRHgDcJW0H63M-KTtQY1GLzPR2aA-tD6A-5PDgq6hDg5Sl8YynQ-iH85vf53zTF_b_pwbwPNyJgSOdD3itTXd6S0sNRn3h4_jdCBK8LSQGsoAzBaCC6Nx-M1y-i1AOM9x05vnebgu13T3m51Hypd8GCnc0xM-TDiTgovj5xsYS4iyGw86_tS5frn_mplmDOHyIt3yzqvWbOOWggBNL9BhFRfi77-UGi5X7QI898=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/poXQqYAmK0LzaCdxXMdJVD2ZKjezYDQ0nGnNEN4YaIjXAZo888ynCYkzFX0oL8lJWoEn0jrDv3Hvh4ATtUOtWlF7IZAzYCGMgHMGN6LTCn7ag85bvgwUsXVqPxTURsxKlCveEZG5dnSyE2TgO5h29Xg0Kc1l2DOg_SHpt-3pB5HuWizIR9G57UDc_34CIrebOir_Xtm7EnzvrtYy5GYYX0LJZfBDlt2lI8yZxZq2YKNYaYt0BGhnRN9w0tQLhcT-NtZeKOvp5D7ZrRFMJ4YyhVC95s0_P1kv1N5TlN2H60d-fSwJmo1IQv7CDcvaXMSzwtCfm1AMK-e2V2b75Y4VISw-JXy-LeqNi_AOBomcwFg3EFClQBGWAjJnUtoKobyRLL6OX9c12b6IaFk9L4SvRNcyvZhZGHqnjh_VFWbvmXq-mzanq2qIWISDLNiZ2UnbF-yoJ1JGOLND3cv0N383gV0sNZujuSwPwEzU5G34_QEXVv2Unb660tRGjVljNRNfSSsnw9F6yuXkRx7cCJnyCWwP3N1csfiA9LjdTDgSN0wVSwH6AftdeLf7_hWBeXhhr-k2U1PH6P4xjGzOOEyapPYAnnvCdCNy-qAUUDoeATTEaKgb6iIOBz3SKTajlAsC8_ma21qGDvKARIe941WNQUBoefnaFL0iUTgWhbhJqa5PuzHZ56aYzBk=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/PKymITl8rmYORD6o52i6NXr32AwseKwdthpaJnS2ODjUtwblGB54ubDXpxNBm-aImwqO2RhCrm9W9g8iAUtMna8CXd3PvHcBo-EBI4bm3nghsbKw1z1F2f_ARv3zrp_nw_s_uuTwTCSeaLlvOTE56Wg7pEpZBrYrDBVN_jx2nC6VFZ5DATYE-QsopzwmaRnbPz1iEwNmHEgH9cO7DAwJA00w2lnlhzbRAr-VErNYy5rRG2b4uOqSA1b4-f7XvO2bqQ5R7baoexe_45uukyc9p2DXv0Cm8kzQ7ZQIoGmeevrbJBaqLKV1FtoKKqWK_xt_OzzrRNBw1vygTK3WqMW5wywxCXfdqDnyaji2naWprx3QUlXwvOa-x2L0W2dOKLbjSGby_7SPqJUWKzhyV8YBLlRrgBsEjtD3RYKHKTVt9vrC4LGsM40BTvfnDMrrML_bCYos8o7cV1SzODNW47HAgt6xYQsP4ZN14g6xZOEe-OksXG7X6Frvo0aUWTNK35vIQCez_Q23vft_Y80wxCn4gztB4bk0Rne1zMRdVxlZyMTgB_qeq1BHjh2jSNK4JcQKh88tu0fQcddupQKF4KOg5vfcxQk-4R1KD3CkC8EMl5Lnza26Tp8R730FuTjiRRbfPpdEUKSav8kZTTTRkKmE1qnQJ3XcadoQFJgKU6d0XrfYpojqoQ7BoqQ=w729-h546-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/GtpOQFIPpKkuDzzfG3GjcDVXCE5yMj8y21KEItmT5OYRp6Moes9CC_I08fH474-_isp6_SjkhjG9qICs8eJhbTTHK1I7jxHCos3t_X4bmB9qm1y9iNYIum-mzHu5Rl-Yko91hOxpbES8yoOYTlKiHzWDN4Tj4bfUSbewGFpuQ0dO4sHfsB8XUkP_3fpci6wtbtEq_EoZH8GVunVqMAK77m_B_p-DxvnEJ0vVqKRs0neUoL2lU88typJECb6bmdkFhbTjBbRz15amviv9LngvGkmepDOzE3zExvDz59EO2XnWorpK6WZ2jQa5dtzQmAfY2pG7XUzPP75jwFekBJta_WrAZdAe7oa3LuLKy0wsjqbfx8wHuuMpPSetWjByB-82Quu8q8srKAv_GQDmIPZn2VkfvSlfP4uFW14BD31fnDqGYgad1oYyWsTR3BY_eHqw1yuIXbmKE2bM9aGTFdG0bhG8m9A_2i5CSSHgWMfy7aKtTq1LjVat7cvZPUH3y8jjDZyzjJ74NGUGE2H_f7pdL_Wvo_O1eMdZx4DnpiMHSl8bKO8zEGDlim4EK20FCBmiztw8Bpt3VO7dmRk2cd2CKdh9EloXIQd6ltw4v9mPXliQ9qhiGMfrAtAdV-6PchVwABnUxascpBW2YL2wcjzlfbiu0lYtbtfvd6cShraatGkFdaBNF7Tj0NM=w729-h546-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 269 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|