«Ми роду козацького діти, землі української цвіт»
День захисника Вітчизни – це свято мужності і чоловічої сили. В цей день вітають і сивочолих ветеранів, і молодих людей, які відслужили військову службу, і тих, хто захищає сьогодні нашу країну від ворога на сході, і школярів, майбутніх захисників України.
В Матроському НВК 12 жовтня в 4 класі (кл. керівник Котова А.Б.) проведено відкриту виховну годину «Ми роду козацького діти, землі української цвіт». Учні дізналися багато цікавого про українських козаків та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. В рамках заходу проведено спортивні змагання «Козацькі забави» для учнів середньої школи (вч. фізкультури Куликов А.В.) Спортивні змагання пройшли у вигляді веселих і змістовних конкурсів, що сприяли створенню атмосфери доброзичливості та взаємоповаги. Учні продемонстрували свої найкращі морально-вольові та фізичні якості. А використання національної символіки надало урочистості всьому заходу і викликало почуття гордості за свою країну.
А 11 жовтня учні закладу були учасниками свята «Козацькому роду нема переводу», на якому разом із Матроською сільською радою привітали зі святом учасників АТО та воїнів с. Матроска .
З метою популяризації служби в Національній гвардії України учні 10-11 класів під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни Шелестюк О.В. провели зустріч з представниками Південного відділення Національної гвардії України, на якій дізналися про армійську службу, оглянули сучасне спорядження армійців.
Патріотичне виховання в закладі проводиться під гаслом: «Хай не буде переводу козацькому роду!»
Агафонова Т.Г., заступник директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/JE4lkLwn8p-SjqwDr7ZZo7iah6Z5EGSChClPpi3J-tGFExZbkDX_mFJTqYnQhLxiM3sdyEi_BM7-W-hFcLk9Gf5do4QtKJ3cfx1uDmaHDUc-zP2cQpShA3tfprocrTv9JkFTcMtbmtwQaM6591rDauHXJHop2n1psPiBjSDcSulC_htDiT1jB_t0WjJ59JNVCHRTmcfUKJCpzsSJZnOxnEInHtRrbbMs7FD26D0ZgDPH5Qb-DmxAUl4eJM9EE2gmdAnT_IDOmfi6wzYWzQdSwztlyKz4Uzwl-Qilcs40ywheq-bGXb-BPFlqa427ZYKI6ED6CkKJwtWc3vfsT8oVoGwta7hlzj9EBMlSJuZJoceCKfgO4yRnPlnPRoxxlPHm-m9TmIGtUxz2oMXxpx7JdAX0RIF-lzO5hRyhvAT5OcJhWYTK9UePuNN4zScxc8HvalJNr5NSgy87grOnwQLerLd2NPFxxbM7meMOaeR6Z-JH_7nU8gFXyThU2whfq_485B_bAeSYko89tVdiphiR6nJFJAR-VZT3suSwl0HBM2ZWw-SAt-JvJyF6cwWrSuODi7YD_z5yq35SQrluxkkBH7XN0jeKFI3e3aJaYaS9W4Oet44ab6H-uoUOSN_joT6yi9HPr-iTm3L2ER_acX3xaEADEnajjx8oy1BRJEDbpeQyGo0JJLj9rWjVoQ=w1280-h720-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/3pUxQM8rxbfu1gAUCJKRCgZs3wymZku-sXmUTEFDAyqaWu3uN1bIsEGWC5SaNpp_YxWecR5RE8p9EfTzXlDwY3SObsOQO02jNzx8tmpWPLgf-WLYpy3xpkBzgpP5RUtVIuuwBOfVOx4qBja9oVcy-RPve458oBxDYDDHwvMYVvYLO53L0-cT9HsGgsgfyEnNLCq2u3K6aPd-VB0KH3EDEGYzvVO2g-a_IsX-zrCgEoHJP7cBvNJHM5rUyvEAyyHoYKEOiDC4GcQQRVbpRDcpyHyWqpRd9EwAu4byMkzRWkOnxPwngrC4tF0KwmD_oZuFD3raYTwvPA7-1EWx3gXs2qtkbWT-YG_PusZ99HO95pcB61-QqMlRKF8PTfyel0OuGc0-kR0sP739IhqDahZIvg91t48LofOQ0UZSNoHrrY3YQ3CspGbTVwea1sy2wKbKD5Ha8nre79dhaMWqtWX9j5ARvDmKIMA11mXfGgGn5V8gcA2MkivMPHqX5_Lkr-48Nu8Hm6NBCTRvCBsCOpkK_IGWJ3APMLa8x2ebw2ShZ54fN-SRJnM285-9rj6JbBxvoAhH2Hu_d-wBaD3cD7RZ1V39zlFFT7qaJgpdGiCe-zOVZ4RIIun6WYurORTRPUrhM7Q7ARgn8UwADF9gzsAGQxTeM2gN_NigDYeESl_GEDi_g1G8DTczqQ4ezA=w1280-h720-no)
|