![](https://cloclo27.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/K8ac/DdnP97FT8?x-email=tebo25%40mail.ru)
«Парад шкільних зірок» в Першотравневській ЗОШ
31 травня в Першотравневському Будинку Культури у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок вся шкільна родина зібралась на традиційне свято - випускний вечір «Парад шкільних зірок». Цей вечір незвичайний – святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку. Ведучі Павленко Т. і Гончар Т. запросили до святкової зали 16 випускників разом із батьками. Для урочистого вручення атестатів випускникам 2015 року на сцену запросили директора школи Кіркову С.В. та заступника з НВР Ротарь Н.Т. і вчителя з фізкультури Павленко П.М. Директор школи Кіркова С.В. привітала всіх присутніх в залі зі святом, вручила атестати випускникам і нагородила переможців конкурсів, олімпіад, спортивних змагань. Випускники підготували цікаву святкову програму: пісні, сценки з шкільного життя, сучасні танці. Найщиріші та найніжніші слова прозвучали від випускників для своїх вчителів та батьків. Цей вечір закінчився прощальним вальсом випускників і світанкова зоря покликала їх у незвідані далі, різнобарв’я життя, до праці і радості.
![](https://cloclo24.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/Givq/XhM8VzSC5?x-email=tebo25%40mail.ru)
![](https://cloclo27.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/iKY5/3912cMk8Z?x-email=tebo25%40mail.ru)
|