4 жовтня, у школі пройшла еколого-натуралістичної виставка «Щедрість рідної землі». Учні школи представили велику кількість цікавих та неординарних робіт: вироби з деревини, ракушок, пір’я, овочів, фруктів. Вражають своєю оригінальністю та неповторністю роботи «Годинник» (5-А клас), модульна картина на деревині «Тюльпани» (9-А клас), картини на деревині «Літо», «Річка» (8 клас), вироби з кабаку «Бравий Козак» (2-А клас) та «Домовичок» (1-А клас), панно «Моя країна – Україна» (1-Б клас), робота з ракушок «Латаття» (3-Б клас). Також класні колективи надали звіти про проведені ними екологічні акції, природоохонну та реабілітаційно-оздоровчу роботу. Учні 9-А класу презентували роботу «Куточок хліба». Всього на виставку було представлено близько 100 робіт.
Кращі роботи журі у складі Гончар С.Б., заступника директора з ВР, Дімбрової Т.М., педагога-організатора, та Русанової Г.П., соціального педагога, відібрали для участі у районному етапі еколого-натуралістичної виставки «Щедрість рідної землі».
![](https://lh3.googleusercontent.com/MOFZ_4Qe4nYSKpedPmsBr0-MQLXwlioM4KwqlNoPJg26C21xcvu9jJ5in28wrO9hJHcejZsuk__bqU49uzRrTEKzen6aQW46K4VF9rOLWPa558YeEzTphq7LsQvaqmgBZ4D0aLGU6S2dpa7F2hOsH6Btys0WfR4KAoFY9BnDd_ltDcTQ-t7vWd6u80nc7jvvCNJtEXJ_pvlOU4D4NXUqwxB49xFfrMYDs4Mc9JOgrWQDFKG0vXJ6lubmDoTVGxxQrrTy_WE5arElckYJR9CSMEjN2GQexOELUrCu96KCfcrQytNWjJaXQjjAL6EX9UqymRAfq6yUa7EuPivJe-PhePzRiJytC6gA3yz9QAWjY3lky3DoO_culHV5mNQD2plEgKy8262iCvb2cKWItX-kWD0qvdnKKS61bKizIPlFT_NxzMXyq-314G_yB0RPWwEnLcAKoG1C4AKhSM2LkWczjXv3zjG6QmZOCMR9PJpUAUkzdCizTgDmQ_XF839JtKGgqjWOyjCjz0V817AGzmRueU0deygMqrxrpuVFxojB2CD0cQ8htxxUM_iuqfjC4wICVPR0-tPZTSdiFl8ACO_zZMAEcjCAmXkzSbnzchECjXI=w915-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/wEecoBNExSQGYVeHv68n50Dx-xBx1lW_jIkirDLISJFL5Vm9TF-DuE8KITWm6clqPhXgiVq7vRA4JwNYSPUUogMiKKdJKlRDm9VvrWBORE7D2iFsffS6LrPdCfNoKe1KMiOdb68buY07fmbx8S_qegdhx5y7tmMOSxtvhPBORD1cvJGa1jTzu44flmSyhzwEb5J8kIc3UxqW3MU6-rEoYv9c8DM5oumAMiwRBrmkAOrdmRLM42kR8KeMF6HZ8Mi-lppmutHDBKD3avyqEL-u-wECUSwd7q45o7dC0PEmADgc8i4xfOgnbFh4_rRcv9sH51PVUrml7Dxu-M27jM3hqaA9eH7agM6mYrjocMPmOHuJDYcH1iYnW-fuElzIG3oeYXqP-1p6ZJGASKgNdJRCaEOYou0od7jyM2Ft5BCq-0HCg7ZddX2_qFCU9_SE-4KAfVbiqA8MxyI6Xj9mCXgtMzxecAOMjkYCAJ2xV-j4zvn4K2M2B__yhOxrrAEqR80QqDJpK1sWKxLhOb_l-KpeO4NzThY0FW8MKdhjprSUWcQ0E06kfY8xbhlxrM9DxJWFM_vzeY1MiuTcrYPU9eDIviukk00ujBUP0fe4vpmPrP8=w915-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FInv7PMNR-qMdjVpOE2r3iL7lZhdUG97qWJlRSduATPKg0M0RIZxsQMIAufFszLkimYsITsa7geNYguZLHRpePwM6LF3pUtDGn4XGrJIMJBzG0tgjR8l2RM4IUnWkTygag_BdLzzTI2EqTHyAX-Zw2FGyIM7Y3PTtGDnZYsqFfSBP7kdpjUUGgceH7HDvajM5xwFrSuBpBQgHlXdviqQ5d-5hI2alujh7A-yLIbxTd82eEhb1a7JVt3GRqxaMmCBxmmC5GNG7udLL24Wzkx70un6Wiq4OecaOQrQzkFy2H666VjFwPiwv95-V6LWyaHmDhWAb5_Ap2HaXn5hREziOJtGY6WHQEHLiUHhHUYBJSPzfIYcv02THaJvJy-s5keYmw6-y83LXcKq-si3UVzmK2SiRlVu02WfvGfTe88zF_Ax7CSitCJgp6B0AYQJlk1C29H4pxbzaxlJNodyp9SD0ivDaT2zs5ewZIbTpERluiDTOToyqkFgxUWaJZKgi2N2Oa3jAefXr_-qlPNudXdqaDhnAv_j8HdnA1soJYhRWR4CqldXvVLIDUU6tPZh5bP2D_eOPf0sLXJGCfrdM7LYXP-9nXSeH4doyYmkl9SUlpk=w915-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/fE2Hyl_y9Tijc7rGES-mB1kMVYaDLAVS5_tun6vaI421K3X_dgcmgmCZRzLAkApgN80IaBb-MuD2FbRNnlYvzTsm9SrBWAE3F_Kt9LUVsfzdV_fOlXEC7L0pTVT9GaJPw8iM0v_P0sIJakgz6v-r2Ozx08ItGYVBF5pe-2GfZfAOwj0kpqbXoR7Fm0jOqbTO_bm9REDqhVQTEj6bO7Xaa5s_CbeL7ecJ6TGUNMDWk2Qbcfofbs2WAy8LK9Pxp4rYrdUd33efpoATGJPBz7VmiSn9Kwk-mRbGCaILepg-077ue4ehfSk3FqgypADKrNRok8eiDIMm30olhGt57RBe0cSwl_FhobMleT4jQNXwnT1QtqEXQYEIhCnDSpE9nx4aAlqL8IhfjmZ64gYlH05puf-01W49SYDa-QwxEwzbkLTXS_JLVWLtUIz8uFEL0pR1HIOJdcOY1so31BKNuyujE-eSnOaE8j6H1bVpn_5oLIxQlHS0RAfaI23cZF3vQervBkvY_ht0O7jHc97HQ0Frm8vk3Hj4b5F-aWzRVIy46Dmf5s21Rt7ZZZour6g9pSaYdKxPC7iAtztQSv7ajqMg0PSVxy4m0iqqt6xVr_mWs_M=w915-h610-no)
|