Школа – це перш за все, книга, а
виховання – перш за все, слово, книга і
живі людські відносини.
(В.А. Сухомлинський)
Сьогодні, у Всеукраїнський день бібліотек. у нас, освітян є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію шкільним бібліотекарям. Шановні книжкини мами, хранительки книжних царств! Ви - провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Вам відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів. Це ви допомагаєте виховувати грамотного читача, навчаєте дітей орієнтуватися у потоці інформації, бути функціонально грамотними і затребуваними в сучасному світі.
Дуже символічно, що 30 вересня також відзначається день Віри, Надії, Любові та матерії їх Софії. Як відомо, випадковостей не буває. Адже і Віра, і Надія, і Любов, і Софія (Мудрість) в колі цінностей бібліотек та бібліотекарів.
У цей день щиро вітаємо всіх бібліотекарів із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек! Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам!
![](https://scontent.flwo4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/120541921_1288524104825120_3000290284763767290_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nGFJ7qNPjtMAX-d7wwv&_nc_ht=scontent.flwo4-2.fna&tp=7&oh=31e6af3a6d25449d9b685d008cfdd815&oe=5F984747)
|