Головна » 2018 » Лютий » 5 » Всесвітій день охорони водно-болотних угідь відзначили в Муравлівській школі
5:29 PM Всесвітій день охорони водно-болотних угідь відзначили в Муравлівській школі |
02 лютого в Муравлівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено заходи до Всесвітнього дня охорони водно-болотних угідь. Підкреслюючи важливе значення водно-болотних угідь, виховуючи почуття людства, бережливості та любові у наших вихованців до природи, як храму, у якому існує людство, храму, який є спадком від наших батьків, який ми маємо передати нашим дітям. З метою ціннісного ставлення до природи та формування екологічної культури учнів у цікавій формі пройшли виховні години та вікторини у 3 класі «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього» ( класний керівник Тимофєєва І.С.), цікавий урок біології з конкурсами, кросвордами, вікторинами у 8 класі «Міжнародний день водно-болотних угідь» провела вчитель біології Бесараб В.С. З великим заохоченням діти 1- 8 класів прийняли участь у конкурсі малюнків до Дня водно-болотних угідь, демонструючи птахів та інших мешканців озера Китай, біля якого розташоване наше село – Муравлівка.
Заступник директора
Рожнатова Н.М.
![](https://lh3.googleusercontent.com/H2yM0r4_D93HtI_KsCSzJjIkEK0O58A28ASgUE_JJ1cxAoZDDM6CveYKDdSUDzcdST0EmnXJbpfif0nBTHGp9Bcm7poppN-mmbSHCyfcQsOW6Z1wbA_LIFDOn3JBmFYqJN93gw2CBmKHeZfKfSByGcB9jjQbDRjupMpXh-nQH1ZdPsvFf_5fcSlk8c6x3iYxOBHqgguovqwFm9jFiirHO7kSfPlJtbbkTK0fjOc4dETtymIsD0OEja1HIHqQ-sMySV91Ru4dxJ8cALodfB0Fci70juczqg2U8ov40E76ctztRFkNOxbJgJG_AyPlNNcQc3KxIkQ989QLr9JsZjWMlz08v_FtEakOjYT_N6Zd3e6puDCVQalRVHCw7pXTtPc8zqbNRHnZOpvLL1PHu4hzNreEjUbTY7OqwtK-h5Vw9E6UoEkIl8DoDCSSIwiYZj2pHNEiaBJqVrQCc6x82Nb3b6RlbrRKFdQDpZqfRXhwqBdq0a3DFq8L3BaaGTCj8Utm6JQzYSKZ21dI0-nybQ_MisZ2kJEAGB3wzTid6QEbKDjeLg586RSrkIr2uuKi_hFLqswOFyY1wugx0kebX64BN76AJIdkMreKMScXpMcX34-BwO32XZrHUnUHhoGnzk6woP0z6_15xCdSRMPJ91ThtQXVS1H23PP8RA=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/CxcuJ4_B6eMsUtOCQd1DjyiDvbJAi9ZrCMGg2JQQbfhMoeKViEK4s_zbktcpUu_9LwoEVzZI2N266aa8oG0jfuIi_qsj8y8vf4776WFDJMdPL__LAh3cPzeccPL_mCjSOIDY_4i10InbYoHhfm_w8-ySpNsf20HuZqtQcDFtDALmKlBKxvPFG4qb02lXuwojp8dk0WpzDjFu3QNwbuNktcUDPpSf75riaIRzeMf3QayrEdxcrmmSYoR6uBK01ZUHz-3ZZIfglHsltKGUTjR4CZh1TYo7jjtse7mzcWhNjpII96P63E3N6K2nvRZKLbvocTqwGambNd-uteuZwBGhj6_L4A13HHQsbC795NVzV5iidp9V4RxKEjJKwmUldozGTaddPJ9WOpP-Lo3KHamYpUCzmkpGqLY-L1OM5wGYx5nmL9D1-iG8LkzNNYaKTr43yzIeI6V8H6efB5_ZJpGGjjUB8A8pvI9iU2qDqpfjWfOZU3lOYP-fh4uvlGVEw5ppZIpAK-7S-nNAtKCp86ydHW1Y2gsK_BWMQvI-JUtiLXS9Gi023SlFjCRjZQp7Geksopnr89TGWxSq-VDrT2-Pslta_BqhbC6DO116H6CI3cSYHTc61xFFFpPoRZBEBIMIBg9UvyJH7qDWwGnVgH3D84IyVl4qKbw-2g=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/fMTbI27dGNy2MnChLM8-s04pl7l6uPdCXHk9b2JDq1iAMuS5-REepT_OZEce1BxYvdMj-OVHfgazYronvGp-4vBAUXJZwaC7PU2v6YcO7_ue18oFy90f4FWV8GxBmIHri_jOj5q5sg5SuHFygIHyCE3ZAFRIvm6mXE3M_ICloMEjH-tI08ADaWKLXpgqU2Lza7npql7srUd6cLAkpw2Vw7xwpOiCsboOm-Zr_COqZaguWQc03A5XppMG1je0LqxcTBDSaYiqt8eifUfhYTaBl7nMhUimp1dtfzZHN4vNyhSQDh358sYhjIjRr0i0yMHzbJUZiYP1MWjNIYYnSPvXk2Ai24iRlgBUTw8cBWeuZsAFBTmBx4V8hrYAKDteejp0YO1TXZnubxazKaWN_FGvymeU7dqN7bO4yqsWolV9W1ctUGpZemt1Mf_5PlT4rYjuR-7sFp3zACgJZM97CEQ2f1yyjOipq5e13mV2rNGZu9-45mlRG5U3piKYGLhTROfhi5jmkBhP1r1BveZBnU04iBxmN8DPWuSKKW4bz9ivjjvbI-kj2T8fdb7naZyqsF5HgpB39xfUYnCiy8m09676EbH_VbBdKmjxFCu5hW8o6HQipRCVnYxH5zB1n6i5WfI0-1CzuCfKNC1zTiYIE0Be0lQSm6rsletSAw=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/H8Q1cNBI87mZsbnBbVvKVdbBRZ80BopRAmXmyz6P0TCQ9Aofx0YCmNRPRdnH3EGF4UaoBwhrNWw-erK2dUBc0FKO3aN_6G1r39ETzzkNoBcVdflRY8X9CTBrx2FHMCMVtXmR916CCePl1JUn696fbm7yvQ2a5JpDYIodgnJoQO2nl5W2TImHAVQFV_Cb4Zh52Sn1Eu6DytV_naIyFIdtdxY08Pju6V0zzoIZ0tPGXVl19qD13sNjIgZWCysmHej7gOCbOYcqL-uVkv2on1lFcsLF0tRbz6hoB_tXpkM6MISHL6UA1PPwaAec4Y3wrUBqDNe3cdNql54Azx3MrnzzWYVPjqFwSNLgKMYWZZk03PPEcPwbfxxQKaRPb4lswGnkfnJwE2pb7tMv6-_5k-JsNoiFFPrNMqWeos6sKHJmpMZGig0I8PjxIEsEzdhjKi1Q68xxEX6eMUhRZ_SpNThrmTbXGifEDwnEJvMKPPZvhoC9A4k8IZzTkmEJNyPADJsJQk_hVU6_9etV7Y1Alzg7nALgQLJAM4uUZhBB9UfUUBICtpWlC7gu5CHyXNQNs8hGKLFHu9AxzW3C5o07dEWCq70LoWxNd3F2r5ujG-vAQfz49vfsVEF25GhjY0sbKP5FqfvUdcO6fwwmHVSg6CAPi8Tqh-u72RK-aw=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/BIK2vmwaReXVSVYV1NCORV4x_aLoPn_2p8Jc5VkltsM_Tlzz0Npo-oZ7gA-PpFifcJk-xzCWsAjYtGCckHd3UcDY8LLZsj4Z3sJaU7ZzxkigOpjmVdDUplAAX1ZXkG9pxznzSy6urR4p1L-bOXVuXGtjHDA8W5eKK9Na8lXrgv_x15NNJjbI05pvtgVtEMFrjwv0-9kGYXvVvLFQW-Y44G5pfhCMzfm7OmOCTN5U_x29OfMIU3HWaI37kv4txQDgTYrSw0QSth3dbgALUwTIynt3Ur6R-sS9nuJehEWaeT7nw26u7WikWa-1EIbu6-FnIsrO5LRkfXj-wihRVSZdcOC-zPB9V4fzeBWMH7amy9Ro_7Kjr-llkdLj4m8952IlQB_Dphe04iQQG6xZuLbcb7CkvWKLSPQjJTzIayCV666GvCSnWvTFkT2C3qISn44-CDVZn5x7Xkd6oWVgOh1v6wHv6-soKh9Jl1KYBZRF92GyCI-m1jbQYlD4S7NDuvoZsF674WvHVSLuukL2KIKYQqnY6r35LrxNFyz38F89AUKsycmletSRvsOPWAv2NsAQywIlldg4KIBcE210x7FUM18CSKXX6c6iWmxMaATJwF5Z0KsAjb3kK0ZXrxb5V6izwMRMoPYfvmwUkjF7zuEuSkQD6SWon-Oh1Q=w1085-h610-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 449 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|