Головна » 2018 » Лютий » 2 » Всесвітній День водно-болотних угідь проведено в Багатянській школі
1:05 PM Всесвітній День водно-болотних угідь проведено в Багатянській школі |
Катлабух просить допомоги…
Згідно плану Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, виховної роботи школи , щодо відзначення Всесвітнього Дня Водно-болотних угідь в Багатянській ЗОШ - 31 січня був проведений «Круглий стіл» за темою «Катлабух просить про допомогу» вчителем географії Плешу Н.М. та вчителем біології Арнаут О.М., в ході якого було розглянуто питання живлення не тільки озера Катлабух, а й всіх придунайських озер. Наголошено на те, що гідротехнічні споруди та канали що зв`язують озера з річкою знаходяться в занедбаному стані , а дії влади повинні бути спрямовані на негайне вирішення цієї проблеми, яка несе загрозу зникнення унікальної флори і фауни нашого рідного Придунав`я. По закінченню заходу учасники були розділені по групах. Хлопцям та дівчатам була поставлена задача намалювати озеро Катлабух яким вони собі його уявляють в майбутньому. Учні с захопленням малювали та слухали повідомлення своїх однокласників та ставили свої запитання.
Бібліотекарем школи Картелян А.Г. була підготовлена виставка книги «До природи не неси шкоди».
Педагогом-організатором Арделян Ю.В. організована виставка малюнків.
Педагог – організатор
Арделян Ю.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/9YB73tjY__WMUURrDQRJG1a6UXn55rheQaD4_mQjfdI5dwFWbnlVrt4LMdcEbNe8XnCJIcpimDbiHC4W9UWUAX_jDajgwDb_AG2u6UsOucnNsWj8gvwcjO00gcDhdxbzv_x6A9RaObCl7GOZuPffG91Mu1rY8DUqMJpJ9_AbTKrTdB_1IgePD4cUsbIfbW8V3Xpjsu5A8RgXIzwEIqtEpmiSc2UKgeGtGXO3CbNwIPWILBl-T_1doSZ2gb1Ohb1ZcJlx0pi3i2mQPAWuMgaiQtWuX7Job66KmgkcvOiL-YxwPD0bP42e-APVKg-kdcliLyXrf3VHW56BQ6LIXFMpuu_8x2nKdB2Rdm9g8d2Ls3vLYRW3PVqOZtl1a8Xyewtrkf5Rad1zjQNZZIu4U16D2cqpVqqi-uHyZuZFBdtGhEmXtOzFb73Jr8oOP_WjIEsAlEHwU-wjYMkEZzdj7qGr8uRvortN7yA3r5NzOGcupmhrXLTnQSFrY9aAf4ZAetX6F6JKJUFXu6eTTg4POePG0dYCSOqDRzO8ub1JLFP7nyeXKSBOoImLUK5b9uTOh_ZHh9TVUcLybBn15Z5TO7bwtEz0v_PoYNWlTcvbthhMDlD0K0vizgttS2SRFhH2Y85K2EGKmnULf1Y563cjrgalTpk74SmpaU9P4A=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/mt0yHSnica337rMTYbfe7zKEvKswH25dJO4Vm-xJuEMANZjm6f0SOGyNir7-yD8fhkd22VxBX162vFUYE3EauAO3jM3CfNDSkb8EeV4Lig7fRA8poQykKlrNfhZRcmN6Pa3Q7sx4-cnFUcKe701hs6oCctLETcCtPGVtSHj80695HNhYHROWme_uQ2DEUdMog-eYTj2BjVV67gHagdUnebrrMHSwSRgqKiuKPpHNruaKVnc4PO0GedEVmiQpvK7BK_QwQykiIGdA4k5UrdRJJ21o5KQZbil2fvQxK1VsGMX0hozGvNcVbgg5IFlhpOfXo7zsa4m9Y0ZQ57_6w6c3tGQrk3Y6kU4uGnHUgbmwuKjJwpXZOsjCiL2WsCT5Unmf2JZOB4vwiR8VR0N_rDqDGkcFqcSIPErAPY3p9G4Au7TyZ8MPaOv1cGiU9yVHzOnOVq2_0E5YgN2cLyl5MmuQw2oczrZK86AP4Z8jps-2NfWRLG73o3h-_qnFdan6Dgd0MdSAJvfmrd0-IPCHgOllQUKBEagl-pFlTJu_Xj9-Qfy8l6nMfLtYmpL7Ht8S3ZySYHxGd_4NvV_q8E2NwYubTfalnvmpmvx7g-M62bcpsnp3pYqh9_o9PIBt0EJRxSBTT3upePEdMldZbWiVzCUpVCT485KfybUzdQ=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ATzTGhvc46lvpCFobTZEQxfO2oWM-FAqsi8G2p0f-qwpw5VbOZuMjQro0L0X09YalXwd7emehSNLaNiR-XCloHmjNCzFQ0BK3KPZQ2v8W9YXgJEHLiK9Kk-5BQRjbnmwEwifst125hBE0AMfAV_ho6gosmU8eG__lWzkOyYw-IThDs2cB-tFxBfGIgk7Uq_-tQmiGroimYep7-rKlUTYbPSfDkTNpPgCW95wRrybiCGfrYkFpjkRU-7ewcMdELNpho7q5Dj8O-woU8RMbLmpd-GqMeNuJygHK3B1be5w1vDwq1Npn-whmDuvekjlMLWI79YzfjlhA9TEf_C2e9XEK6TUdygy63mAiBGSmkCX--rVqcVrVpjpuJFmJI5sivJ8bI_aMwB7uaeA3K1owrSNkE36XvGHQW2S3mrBCUam8l5FBdqQ2nfQ0MSv-ER4SyI7-5Ahwcx5qIbAok6tDK-34ZR3a0P6RUNJqg8gamwZhwGmRUDSlUiB1nYE8WiJNkO5-6uH3OZAL5fpstq1zSv-lENmGtXNhqpoofy_U8BCz5V-lqU67D1feRIbsGu6sQj57JJMocWyW6Ka_s1sgZnQBDxXQ4vSY8pCPeQY2SA-kaw-n10apQETi5B7oCfWa2ngsR_pjGHlhkYRm6_D7m4Wz1FEm9DmgFjWbA=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/eIpEXPSdlaUHK2l2PkTSeFgsKCjPZqZgUVJYrU6-uJjnmJJ8CwCTvQlxEMh4ybHqtfteF5rEHoQpUPJnXTy32AAqCzHPiIhoex4tP-fy6m0x-xLSYY2IuykU9aO9mXabTF09dDwoVCa__NVd9-_M7RbRe8dyXVv70pY7Mnbm6E6n6MR1LGftiIlTmJUoJul7XA3KoazMRMq16j4J4s_7yFzQaJWRMxK51mNSR643l9k90Uri9Av1GRDtPuAa8uxwQOiC1ThUIfU9jD6ifwLJG_tdmPcJVzhY4xXqTRlLrbYZ81N-Sw-vp_95wQk1OFYaTjzlxXMV9NLFL4QQvhXkXWSbPsfUhtsEzLUiMyCOhTMrpm1Qw4erCCqwLPaY3zlpPVgpyrDtu_2NZ0gQTEKjr8EpPwc787xCNzHHxoti0Nb6E02Nv0FA8-KSCM0zzuxWwuVTPupswYqb1-x69WXmZLTu3jBTkm_OzbYHUo8o2uXntkspcV4virK-ueaTu1YO27ytyA_jEBGsTO_IDezvXPrwJdsJ5e8f-eoTAgo6RtE8YJ4XT_vS56mIf7BGhiq-u2Ewj1lWOQ-f8jz6HpwY8dUJ7PFvI3Ti9gxT3lV_9yocxLFh6SHdmIQn-foS3Tkg4RkQOeTrYEOwCqfx_wtseGIKesFFxUvg5w=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/rMV6agGKfHibPfkRUio6YB1rFzdQiwFuILkb5zSjXyXC2gvcD5dJJoOZQMr5UT700PJQGT3U3ImiECFS5T55rGF6kH_CVqXmjb2acgTWOE0nOfo9YCov5ZUQ1S_fRxRfZm0GMuqCTDEXCQyug0N4j8xz-uKpmAMloT_RVtQtHSu80-CXeCVvQrUHjsFWq6aD9tODd1mrexbWXXug3X06LVbkqsLbFGK7oY_ma_bNw0yZKdf6RHiRe4FHLttwWSEqt4xlptrV2xHjszIxKAuHr7Zxjuw8ubNkX1jKUp-ix4CUwJFg9N7RLYG8q23RCZcJbtr3yc45tlP9zQqh8Zn8TMOq8CMmVUiPODDzjHUpsa_FIPrNwABMznzfPNzgFdbpwgMrBASONFbzVer2wxLy3WrZMmQ1VUer8nfdZ4I07_Wn7pmXzkYt96y5rqKQ3CMEwDB8vhQaKxDPzowJZIhA3YdCqa1IoWv5fRw4ojHvMdilEDq91HzsJuK80jUjBMPrQxiVOSYD71DTLK3Fh1by3EDLUBhqzcJM-nXTADSFmHQ0KNlpq_tH2llWFUPqSj2KHTjDoz9JM5ANncwZjGj1FDtvueWsqsP2X007XyWyu_JzXzE7UCGntFQ5pHxJTJgrvN2xDQDhsD7z1_QAsE5KiV9jTQ9s317zdA=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/o4YfEZ16p2X8qriy5dNgDuxab51CxylTVJUeXx6vZPfaDqHWqRCeBEGHNzr3PLKeyWHwKncmAH_CoyzNodG1i33yE8sBED5c_N7ZBncdpgXeoRa0QBPrRVv4JyFXGlpuybuCwKbA2TQ9n1eKzr5j2oRELY1fQHtTp8T-bRFGd5Q4LuZ5YpAa5H9aZ0z0FAqT6nr5CCJOD3G47rTnlBkWSRCQjacxEAZuyXjbas5GV-6dmf4u8R4RuNh30kHOg-NpGcusVg-_Wut9fmGKBWDK5bH0wTmZvc_mJfbEM5TlxFIw5b24OBSUEEdU7X7-lDAxp6XdHFTbJZbmjhvtn7HOBUsC_I-7Dx1VzHuwJftUKjw05Km6l2HtLN3ITGu69j2thPuaxQUStjfbp7mvENkQ77FDO2YOdSG-HcDNEXdyFUZXXyJ2LRNH-Q_HbleUGGY8KlyfsVAL5WsFnPaqJy3IQQY8Vudywi7l3aICeWlKBt49T7gmWbAjuCkH7766tj-J1_N58mTvJlYwa6Kr3p9dQOiUv81EyaUAQ9IIAZ7I7NL0Pskp5xkpREsksZLu0KkeIIqHTKbgAs4Ll1XJxs3HxFTMwu3KiAMLR1qf3Ohdx899CnOetqMtFB0rtoO8Kdh5eWB3TiDulH4qyotBGWqnwPUo32Eaml-x3g=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/0_n9UIluJEjkrRF1qkFXMbXX49gQrZl0KfxY10Ph2Gno0sZ4neqjDJ9OG-2pbthJfVGZfw2cQ58SeWwQ16GW_mtuRFYZVN9lvwvfGJ92fLb7L1iZaOwDqzlhVkhGaXrYfD6uy3vaqQdNm4NJFMStMgG7ROyDBHAILgopl9SSH-BmhRGtoIK0XjfZgivI2KMQvl5o3EUQ2KBuqBhLdXdfzFn_5ucK7nu4LXAGS_M5PxY1zQqe_ACcMz5G0EoXd-FjlHsw5twdlmfYfh9h9_1u2G-Q0ct-4GFf9KyjaQFw-XCUo6LtiWYfezN7AmIdJyZ5VmtlJRs0fdvi6OA9woqOcfg4DmuAaWO7IkmNndSpx8NpBPOZtBeGc4tD2wrprRI2NATQpCTUPXxPBKt_jffBEyK31OPB6EfXkQWzqhfA4KSK_gXqEmG9uRDTJQ6lJG_YCODynY5U5enkzsHQg2sGihto7ng_yW786hAFApbr9X9VWyVte4XWccrw203CuTQLOZQlNtL4q7tB_tA67QRfGma827m8BCwQ_4-NvLFe88gX2m9HPPnTxqyUfI_eeaZLe_KitUYUvPZoAgXaoyFg3ysiuefWMDwRQoBIhzAeyZJkkISNrsl1e-dURiw8BlqWj0Kgr-B0f7uDD-pyzKCkgAYSENaPz4lUlQ=w870-h653-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 487 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|