Головна » 2018 » Квітень » 11 » Всесвітній день здоров’я провели в Матроському НВК
6:02 PM Всесвітній день здоров’я провели в Матроському НВК |
Всесвітній день здоров’я провели в Матроському НВК
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я. Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залученню підростаючого покоління до здорового способу життя.
6 квітня учні Матроського НВК взяли участь у загальношкільному проекті «День здоров’я». Для всіх учнів закладу було проведено урок здоров’я. Практичний психолог Черниченко О.А. провела тренінг з учнями 5 класу на тему: «Позитивні емоції – крок до здоров’я». Вчитель предмету «Основи здоров’я» Квітка Г.М. разом з дітьми переглянули відеофільм про шкідливий вплив тютюну, алкоголю на здоров’я людини. Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, спортивні конкурси. День був насичений, цікавий та змістовний.
Агафонова Т.Г., заст. директора з НВР
![](https://lh3.googleusercontent.com/hbHuU62oQITGUgGgs5ksun2SRN8vN_B2tIMhDysdUG1iwutSZrjndDNe_G36Csg2dUBbjFZeWBOvuSLj-m6ui9I6bRpoGsdWqnLVfT4C3NL0sPUshHAsMhqcObdGPoJdnJlon5EmAxIklHxDo7S4C3UwRfU2qFJer0lppgq0xztFKmjU3jPEc34oZBIU8EZOgQwPVmVUZg_0ZKBVqPyLsVbzNA9hHcKyUlvHJKqB4Q7uPSEwPJ3n_w3_1isrwP3i-ThDA1ixjLD3NpBdvD5Eo-HjEt_aKUwjm6xOtIHH6TRxA3v0VYsucibZU2dRSar4iWLMskUZTLUN4TaZvlfbVXFyqd49TJmvSFPl2Am3vjRMnyGytj7ldz04ff5TfyH9LlFF1ik4DnEOO7uUPREsz6wtEhjeObdM1AxGOabf6BJLI43g2FiR9nIf_KCMG0TOvzo_DcTE9zve8ZhwozAN2KrVgolM2WKwxwtfLUfesFSCH3_9xPXBntuXt1tap4ipA4DR8E1U_sB6sUUOlnL1Z2lUKk9TO49nP6jK89iA-A1jg7BPqSjXbZOaQZuFxzDiE1Ma5-HoOHp1ZIWT2i7FUZ2vbLG5P795KRHWebIfEPA_DSVr_1Xk-hVvXnJ5QVSCRrmstTex-KCFIvqhoZoO8pEPq-LvNCrlXA=w814-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Z75ro4kkgxTMjnta__TI_7-k8R6po2MLBrGynLp1EnWI_gncGSaVyWCHaqdOW_yDI-r0glupdMiD8GPkus08nWZH6H2MTFb94Tsu4421BXsQtilmyBa8fC9e8ZiIQ_4pHmNlk7K9X96KnGHiZ7KSwS9YTzzte0PAGTv0S6N4pV0rZlMBEqBP2WO5T7bLyaNDb75kYntzv0BdxCbVmXtDTC3JIC6L5ylj7FBo9L_zUge08PCGljL2EDpguhDY5-gnvSZonfu8H0HDvSR5Me889n_gaAqMBfAw49DO9Yh0ulPQihUnNTzCDxs7PirkqFRLnBpxZll30A_C_cXfcSnNTdz_VcMznofi_FjKpqDj3U50iBIl2GLR858MyPaTGEFkngEEPtwCxTRpHE99VJeTVDbGvlAK20BCUx4qXECf_CRoLQfJqOGfC78u6L5Tl5NdIL4H9t-3HyK-KaalvCEuROpaMX4uT1Pdsnyb4UKyuz1oF6SR79prxNyiG01g7NzobMWsylfwyYnT7RBNUnkue1NwqnRL07uI6IL8wmn-GTcgg5tChMrupgTGIIQEL-Ltg49P8e6wUzrIaPu3ApaJqk92uTxdURBORqmkHcPyphWafhzoCIVI6OxGgObU5F4S_4VAYLdiOfDEUi1-x9AnhKokbtfOfTYKdg=w814-h610-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 551 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|