![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/19-11-14/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0/DSCF4885.jpg)
«Природа - єдина книга, кожна сторінка якої сповнена глибокого змісту»
Проблема порятунку Землі виходить на перший план людських турбот: діють запроваджені програми щодо економічного використання природних ресурсів, поглиблюється наукова і виховна робота з екології – започатковуються природоохоронні акції, проекти. Одним з таких заходів стала Всеукраїнська акція «Посади дерево», до якої долучились учні 5-11-х класів нашого закладу спільно з їхніми класними керівниками. І ось протягом 10 –14 листопада, незважаючи на похмурі ранки, учні зібрались на подвір`ї закладу, аби разом, дружньою родиною об`єднатись для добрих справ. Нами було висаджено 27 саджанців дерев та кущів. Основними видами були: вишня, калина, дика троянда ті ін..Краса і естетичний вигляд закладу несе гармонію у життя. Його упорядкована ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку. Учні, звичайно, не можуть вирішувати глобальні проблеми, але ми намагаємося робити посильні внески в розв`язання цих питань. Тож девізом акції є: «Природу-матінку, як щастя бережіть, любов свою на ділі докажіть».
Педагог-організатор:
Статирова М.Д.
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/19-11-14/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0/DSCF4887.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/19-11-14/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0/DSCF4888.jpg)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/19-11-14/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0/P1100602.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/19-11-14/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0/P1100612.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/19-11-14/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0/P1100614.JPG) |