Пізнай світ через книгу
В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в Старонекрасівській шкільній бібліотеці з 1 по 5 квітня 2019 року були проведені заходи, спрямовані на залучення учнівської молоді до читання, пропаганду сучасної літератури.
Молодь – особлива категорія читачів. Вона потребує великої уваги, індивідуального підходу і неформального обслуговування. Щоб зацікавити її для відвідування бібліотеки, ми намагаємось використовувати інноваційні форми роботи, які не тільки задовольняють потребу в читанні, але й сприяють реалізації різноманітних творчих можливостей та спілкуванню серед юнаків.
Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, в яких діти показали свої знання, навички та творчі вміння:
- Медіа – презентація «Сучасна українська література»
- Бібліодесант «Підкоряємо висоти знань»
- Рекламний бульвар «Бібліотечна весна»
- Інтернет – вернісаж «Улюблена книга в … Павутинні»
- Літературний лабіринт «Зарядка для ума»
- Конкурсно-пізнавальна програма «Разом з книгами росту»
- Літературний квест «Мандрівка Сонячним містом»
- Бібліо-фреш «З кольоровою книгою назначена зустріч»
За цей тиждень бібліотеку відвідало понад 220 дітей, прийняли участь у проведенні заходів 303 дитини, 28 книжок подарували по акції «Моя українська книжка – бібліотеці»
Тиждень дитячого читання – це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, дні веселих пригод і літературних відкриттів
Морозова К.І., бібліотекар школи
![](https://lh3.googleusercontent.com/1WLrqydeaoHKTZO3agtGNX4ZaBJKZF7lordVHge6feUjIunM1ukaq-m844a-xw9gHIlGbf7S6fBNBxxe7RANkO023Ug8Gt-NrqEkNgGZe7LnOeD29D-EAo5FF0Zf_plTkdFJqQ2lLeBWZ9Qq0XsZM3CMqejbcfFChJxpFGayBo8RQvHrrXUV4FIX3jKkb5JCJOn8o9kkSin-e2gQL5_iKolsyNpblZxpOO2VoAAYHW-MEsEeeC6Ue0CU7WQWSQ6IGVzu52UOWSsRZcCXf5ML6cNFHCizJv5vLlUIGFT8UQMBixTmutJWLZVPx70K1UU-wavJcj9gdg44Dz2OL1EJS0OgdDZN4k3D-y0xX0DypznJLS8Y_88Le54lxUPLBtCwwpDJcviguwvoMrNYYXgssF_gD57HQuDDSaF7iy4NEqSa1YeU9-1gZjOBkmwyHk5NAvYCl0ibuf3sP-PP1kxV_kHc8zfS_DtIlq_Un4y2eZumGJEdw-E4TBGzGQjPit9F8XDnmNa-1gLi9hoHWzIxm2Dz340MJohKJeQ-NUuA27AprYUa-8Cu_5A9LG8UEHxVr_Q7d_968SbmugKpOHb9g2xJP6lKMgswwSAhBDbnszY-79MJoFQk5icz_a5HImK2a-65UtLRwWRWOUAlydOwY5Aem-ArZTYQkRaKW4D36KAr9Po_Z11rDhiB2dTSECW8VQFL_3RG7j-nT6EteZTIrl4A0g=w664-h495-no)
|