Головна » 2017 » Листопад » 22 » Вшанування пам"яті жертв голодомору відбулося в Саф’янській школі
5:14 PM Вшанування пам"яті жертв голодомору відбулося в Саф’янській школі |
Урок пам’яті в Саф’янській школі
21 листопада 2017 року учні 10 класу були залучені до Уроку пам’яті «З присвятою замордованим голодом», підготовленого вчителем історії Васюковою Т.М. Ведучі розповіли присутнім про причини виникнення голодомору в Україні. На заході звучали вірші під загальною назвою «Полум’я скорботи». Школярі переглянули документальний фільм «Голод».
На завершення на вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 19212-1922, 1946-1947 років в Україні була запалена свічка пам’яті. Душі померлих школярі пом’янули хвилиною мовчання.
Проведений захід сприяв розумінню необхідності дотримання традицій вшанування померлих і загиблих та виховання загальнолюдських моральних якостей.
![](https://lh3.googleusercontent.com/Cx-mykHMSwk_-TVGvjab_u8hZUDfgwnLGT5GtQxplLflLVmh-0rV1ZdMEtoT9zzwmhcqah9HtCimzGM6JwlyG60wIYpd7589rw8wf1NjXUPKCSwDehJK2JnpDkuDNr2DJqRcGlBe9VT8uQHPWvs_u39kFElAx9H3vJfP4Nk8BCflGAeJkyYxkfbak7_jsY_tJdAUFOybLRezQnqAl3I0GJ1RDqAH7DQRRKc8-n0Gh0kQk2G7CBA9GB4SVjI3S-WYE_Rc-QUMbMAa1yDgXMssgJIRyBF3YTfePqzNBFnOyPMmESh4pfR84G5WpCVk7dD91UBBoHQ_GLL7vlPRNn8tT5f1ZYivf7lCQlCmQkXZMczcLXRFhndmeACeC16qYIX36itZ_ZYNfdSh7oqSkT6lNhn0AadtOEzknUSHftDsHEz4iUvZIW6w7R7pL4TvPpEZwGafbjUN2PH7ttJXgOPXs2GRofc3NZ_4LeBJlwn0ydr5lnjMC7guYPUh6Vi8OcviEXhoebrbWuLjXTCXVzvkDKL54na43o8otsJz1d3RXXl9lL95aKboz9gEdu4n8Em8ZC6KzFhzRDyG25jKSxR6NS57McNS2lY0R1q0rfUCL-C-Cvovm5H4d85nj5XCBLpN3cr48TfcGkwLsstqOcA0O6z5eF_kEYMMF5BX=w815-h611-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/rWHJOsjGBGksXvtnQOpdJbtaJ9KFJ2f12g9LWE4PfkMAJ8-VffH7zM86Ysfd4BY1dvwi8kjnnQIy3udq1cVaOWVcPLEFCLAZ9NCumoVawGtLcxgN34uRKQPwiAxcjfjXMhEgJGIUHw_yKlth1r27cq72vT-ySLvcGqRtxZDQ3_4dlGGBEpwNKUNnMVlJcveRyqTnPjB15NR1B3nyyTR9c21PH-slvRtv6zoNQS0evoogY6Yp5GtnxbqLgyOy4k-SANz0Qrnf8de55X4kled7cJmelxwsb8R_p2wTF5Vea4FfhqJoSuTuENipQYUljdNuq-9R992I58tXuS9CGHN5QQkmX6im1GbvE8wSNOh8OoKBX0u0ENtKZTcsqKvO5WLaukvv4UWZPHx9hId48kT5NbpN3qa5bJjWFBqOsSVUo_XVMNFRWpBZN3pbmcMWBmL9K9pZUeoFkliAWJG7qYR9xjJ6zm9kLSUUZ62GRJoB5GJXDmQtTdmYzYFj850bs32QC0zlkbZ9Gwv6dSUrv-hxhIcXvJUgGS8Axs_zq8LesfZdnwCibpsZGFU57SmWXDFZZHpeNHVLRfzic1cAbWE9e4UCw6NFF86NqD9hi_y9fX_HiuwGZt3fSUrw7l02NSyZQv9_7nAzJJblG7WbqOgabm85WpwAvxswjP6u=w815-h611-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 629 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|