Головна » 2016 » Лютий » 20 » Вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося в Саф’янській школі
9:17 AM Вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося в Саф’янській школі |
![](https://cloclo115.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/Lzw2/cS5AHJsdo/DSCN4638.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru)
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю учасників бойових дій в Саф’янській школі пройшов «урок пам’яті «Кожен день, кожен час пам’ятайте, скільки жертв нам війна принесла», підготовлений членами учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Герасімова С.О. Були запрошені учасники бойових дій в Афганістані, Югославії, Єгипті: Баланєвський Ю.В., Степаненко Ю.М., Тарасенко Ю.І. та Якименко О.Л. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. Фільм «Афганістан, як біль в моїй душі» допоміг старшокласникам пройнятися болем, яку посіяла страшна й жорстока війна. Якименко О.Л. поділився спогадами про бойові дії на території Афганістану.
![](https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/thumb/xw1/JBEB/XpfeaxYBH/DSCN4641.jpg?x-email=rayizm%40mail.ru) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 483 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|