Шановні освітяни, дорогі колеги!
Сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового! Ці свята завжди особливі! Вони об’єднують у собі і дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє! Щоразу Новий рік — це точка відліку, від якої ми починаємо наше нове, краще життя і всі ми творимо нові надії та сподівання на щасливе майбутнє!
Нехай Новий рік увійде у ваші оселі щедрим і веселим гостем, посіє у ваших родинах злагоду, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Бажаємо, щоб для кожного з вас 2019 рік став кращим з кращих, приніс міцне здоров’я, достаток, багато радісних днів. А для нашого загального сімейства освітян Ізмаїльщини нехай він буде роком справжнього злету, результати якого відчує кожна сім’я!
З повагою та найкращими побажаннями
Начальник відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації Тетяна Якименко
Голова райкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Копил
![](https://lh3.googleusercontent.com/2rsc6XuYgxvT2I5IM_-voa7NTGDVKNI-ll_e5tTZpAk2erYFx6e-XlZl-DTfQu41cjSjnzN9bXJqZOafHFaMv7n4_yJN57SqyPGp1R1Omrm-01Tdfa4dwSzmQQUVpJzF6Wy8OCuc1otOiOLZJs2jjRx64RZHrFMOARSHxjmhf8gX1wbr9CPdtUKomC7Gvb-fz3sO7FU0K8GD3PN7iWS2DC-hb69V6cfBFwD2Zod2GrcOpHi5M2X8S5mi9m1N8nsuX6PFjY26uNIWbJlYtBtp1f8XtcNLY7R4fpoCzHHTinv3AQY72EtgJtdkTwcnCj_5FyC_NrxqbWKVboZ_2lva4Ar9EOBYtvP9EgKrFNRzSv16cqRHkRDRJJwJW6KOYBnNF1dypzG2ZkwSU0mI_MLDFMCkczpxkdc9elElLoQZOSh-Ff1cfhUUwfwUoCnoC1_nQ25wThfXy05ZTxvCkw0GkVBbqHrBgXJbcWte2zOoS8i7mLgTFygUd8DzlLJ_QCrC3Wo3L4vbotd3TVmoMtoQwFvSUM_u0VueoQwR6Z3lAfMHsPizfcc8CSZR5YjE6NQVJy0NdSEZonKnd-0_FojbqUY2mttn5qK3PyNxBxxVuWxakRtJqU9YarQbBCrxarEq4lswS6UfQBfrdkbv5nv9d1wsTSY4YNEWKuY120JQD2285HM5V6roHzhIGzOhRptxY5IKm78UdeKizLilvlc=w1183-h633-no) |