15.11.2019 у Озернянскій ЗОШ пройшли загальношкільні батьківські збори на тему: «Педагогіка партнерства, як шлях до досягнення результативності навчання та виховання»Присутні мали можливість дізнатися про розвиток освіти в контексті завдань Нової української школи. Директор школи Тельпіз О.Ф.. довела до відома присутніх принципи та задачі Нової української школи; зупинилася на особливостях організації освітнього процесу в початкових класах і наголосила, що в Новій українській школі навчаються не тільки першокласники, а усі учні. Оксана Федорівна підкреслила, щоб стати успішною в сучасному світі людина повинна мати не тільки і не стільки знання, а в першу чергу вміти їх застосовувати, мати навички працювати у команді, вирішувати колективні питання, приймати нестандартні рішення, мати досвід публічних виступів. Ці необхідні соціальні компетенції людина набуває спілкуючись у суспільстві, в тому числі і в школі.
Оксана Федорівна довела до відома присутніх результативність навчально-виховного процесу у школі за минулий навчальний рік та початок 2019-2020 н.р. та підкреслила, що школа створює умови задля всебічного розвитку особистості і співпраця школи і сім’ї, сприяє досягненню найкращих результатів. Нова українська школа – це школа партнерства між учителем, учнем та батьками, зазначила директор.
Також було обговорено питання підвищення якості освіти, превентивних дій щодо попередження захворюваності учнів, виробничого і невиробничого травматизму, питання відвідування начальних занять та інші питання, що містять елементи проблемності.
До всіх запропонованих до обговорення питань батьки поставилися з інтересом та розумінням. Збори підтвердили, що батьківська громадськість і школа взаємодіють у всіх важливих і актуальних для освіти питаннях.
![](https://lh3.googleusercontent.com/ST_En4pgUbBvgA4-Ume3lv9CsscFrh2kUGMxhfiSisTq1ZR4jQ37U3gJgP7tr6VWH3FChH1SJqfjDp-JlVg9ya9IYKdJBHK0a_HItjhwyWu6r6GVxrjJOxZt8F2EhSwTAN2yqnYZHg494ZmZHsWXanlB6eHEeuVg0URjlkHdVmBqsFTckSvcUQhf7kyLqYWasugoFLmBnAQ1tilf-IaYEJ6EpPOBFgvn2NeLdap_N62gz75hyh3d5Fmpu-8mc__iKQCyZ31QQPVP15t0U9hSaJyq22fjeghheaDNmJX-uTmLEV2AGFj1OSolcBAL0rnC3eD7vtXVElL36cm1nAaw_9CwDAL9lCDAPgYPw0PMJ2k9dNvDFZSVGEpDIrB-XVU0GH_roRi8315MMTwBLf_ykfdsALhMMd_Y8nAha9MVWxj0br5t0J0mkhyKz9AVEIgDHFduJPPTWDFdt1Va5jO-6zGahQN_Nhkowuj-_Sh--A7C16ql64Wsk9MdhxQAtiJttM0kV4xkvfLDwzkRZHoDIRjtzwpMp44qYtuhyp49wgL61tFhpmcOvCNyD662wlWbleoyTXnrt52M4zCWIH9r7TRiGsCnv0HtySLtJ8sfplgd7SlPm6enaJXbSU92w2_v2ifuXQ2s438bsCrdee0LlkTtXZqfqf4H8yy4sJGWEpwOnVw7dwe-GFk=w379-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/4GJrQJAN7Ivh2dQBl2TBkktHjmLHGaf9dTGIJ61fihsqsVgP0NS1T70ac5SRPF5j6oyolQi_UO5FMp5fmMzGVULGJp86bxhoWf2HiOsNUh9NEloSpZLHsYTHxTGEx3wIygSMRUnMQv2k0X9_DRMHYJxs1rpFie-M_1pRXK6Sdcf9Yh5z9uTH_m7evRFU-M78s1E3MeS728jpW5AndDDo5FY6kgrZf6tbpBJOWMCZz6gZwDiqTvbtEkUe6ytwt6q9ErFjfIJtQvYYRKNtZ5tC4hkVvdweSXyLkFhl1sFBJlrGPVnJM5s9PcamxF4tdUFRGAnQxBt6548MlHZlyT6Bl3KMgIGl_sa1UBQz6Xf9C8vUD8bofjM-DybiFtOmzMR6xr929pBEdu6Sn6vvpJGBCNVH3QFpwLzWs35ovHtwUG43ir4R8eSyEfpnD8UIVWLbo7ARFkZ2K6uddORfRUc9h24idp5U-0iKItEt3rxY9bY_T-H72J9yl8uNMC-7uYG9Sty0Yd4fbloUffpPPPDYbcspw6dxvWzdmx33TiYNg_wqMVAhiSw1JyjHWVhfUySKP9jpZoYJJ_4c0orEKoqNzIKtw-darij-WD3pOkHmnRN3_JEfGwG-tNi07ezkUgOvss9ehN6zHenolJJ2P0qyd_JBi8uN1Ne_5LvPyh6sb1iE06dd7SpQXps=w565-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/B87ZXITFw1JUuFh8-JR6JNjzLmDTUJukDgAYvGTZnPDiV39mSpr-_0mc5q9iCzIzssJtQoh7RjU_b7mdjNHSjhaawS3SnFyRaDrc-rJpEB4O7aXlE0zwBbYmB9CTqW27xrx2H1i2Q6fPrrftNwpOBRXLJDlm-OP42u3Wzc4rS063cV0-niL704s37RNdT09mV5Lz9Up6ppU8sjwg9stqkXSq3g3c19z8bFPcyxQF6bg1wsxoqOnetkkGCQCiPne-BJ-sLTMd8MQW23UPwoh27ZKrS6XLtTybKKGLpQDTYlnTm2bHIKo5McM6jtODkiz4K8edLXrOHay-v3X4CH-fR8wEopchjZcCbL4YV0Dn8_gpR4HI-CeE-gSSO7yIqQA44xb2xTYw6uMKwzey_cp4-Vyyl5ToWB9Zq7JRctSJAA-8PLzAWeRC62kKyXLlue74v2WdZuQT1Mq2GVRKJP7wYBsAKU3CDm8VcK81WPnI6BCcoXfE968C_tYYQuC9ATp8EIOXOVmTWXkDLhhYCVFPiWbHCMbFQe9JTLvWcgajVQfSvHdNF4maqyp_Vgs0ylZiLIrHgfvqqTnfIXUWtaX7MKgTqUIA7NVixvnIhi2z80Jf2jRhMMm-_vaHkXMNXM5nd1L9NfjJL0n0L3fvPU2wD5Cs4qv1k-Xjb77mQVYKnS90SYpnCoIrwyY=w554-h530-no)
|