Головна » 2019 » Жовтень » 16 » Загальношкільний конкурс «Козацький гарт» в Матроському НВК (до Дня захисника України)
2:35 PM Загальношкільний конкурс «Козацький гарт» в Матроському НВК (до Дня захисника України) |
З метою відродження національних традицій, формування в учнів розуміння єдності і цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Україні в Матроському НВК 11 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України відбувся загальношкільний конкурс «Козацький гарт» Команда «Молода Січ» (4кл) підготувала театралізовану виставу «Прийом у запорожці». А команди 5-11 класів взяли участь у конкурсі патріотичної пісні та продемонстрували навики стройової підготовки. За результатами конкурсів переможцями стали команди «Молода Січ» (4 кл.) та «Козацька кров» (10 кл.)
Агафонова Т.Г., заступник директора
![](https://lh3.googleusercontent.com/xzAtab9uMfvAxUs0mRvd-F56K7qA-yZd5-lV5eoIYrvhKEgHR0kNF9X5K5xuVYK0kUaJVKFgWNHmRAX3Y_U_GyajV7OckUiGSi48vF7Ywr-k_8UpWksSbplOQvNQpanKCWEw0Oo90jeL8q9HnylBYVuMAA8I88EARUePED0QlQOIBg5hayVWYo8Hjk9wkP0Nt12XltxBVuWU6jPcdAXvW_AOwJEr1fbMCpx26EJfy5c91fhUHBLsZkCge8JrgUqDbuCRmSEAqcRQdWJwN3ZOcKe3-iGv4t3TP_ys2OPAAod4cnP_C-vf08Kl2YrwF9fgVIPSpg6-K3GQ3BXmKwH0Kvw-u0RzvvKf1fRNaVtNrr3a7a5L5VX_6CMxgvUFdzIqNC22M-fosrdyuFidO47sls0YY_c-nfhYD2zhWYZn7ht_rMm2ohQTN7Sfn8M8CA6erg8SknLmlH5BOvU76PAKQ_45xvFVJ9WC74Lyl1wMbl1nW93HNHsqeTySJv_kJjjoeyXRmmoAhe8GY8zMMQKeHG58TvJbxyIkcZy7wFNffKSPqUUM59ScElzxtsF0pbOdG2eWz4AFUHvfscDYiEWahKbfNbJwsPNdXDADZWaTtV9Y7AvQbB8cMhNWjL4x7ypYYWEKxfALNbN49AOWXDQDTAXvpee3usf5CWuh1a5nr-VUq7_YG3Wa4T4=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/5HCIzAMy1X08IZZ1yS5hU_TDXP161Yd1mcH9OmpIMmPRT64_c5qOvi4oXw3l9cyNTZ8rGs61WUUc0ZotzaaQ-Hz7rgaLoU8bO2S0yLkv0aQG1x7XR3ypFp46Da7Jv9W3tWUulG2OzKtVVDQvdqm_j_Uam_tmjZxPC0ltpOTnX0E7naWGLKRZbpHo6rkfKYAx9fhiAbTIivbWIEe5baJpqlZYTzOuFtlEOr7yR4s0RcAGoLDsComVekJGPrxmT5venf5dg3q6uFBbZ8NpES3t40LYTZuSFN7iWTraGdU4PfNKSTvN5FANuqV-dHqn7VsvvepIgpgPEdhFYMWjav1nCepBVwdt9p1UvRnkiEFo0aRv79Cxy_59bjM7Ml_FdL9o6fDchniP_cveXQhwY9X3Lso55MVLN4qYcaTy9a4sAoaatqciWxfrOn9UsTlxAbZtYgkDuYsb7QGDTuxLhD9GkONCHjV4AbVaA2XDjHdJ50RNUxYy90-jem0iLdWHXQv5J80ODFgZvOwZtZ5x9YmQ2ICAJd8gGFedvJsDOGqQHY3S4KgqB4m-l4qa0VVw0A7q7B2kq_gxsG1BGep_vHd4Mkjd2d_PTfNMlP_8hHwC8BMDZjrqqkVdRxgEQrQDCQhIVyVXK8kfqGjXXFf5mHNSuZmF5QFN3bQln3_2wLBE7wH5X1dJZ9in61Q=w707-h530-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZTcnmEqGdB3t-ajx5Xbiu_1604jJ9NFFpMwG55SZb4qB00TAK1SzmrDL3jS4A3NLntImhqYTEEWAsbBclRU4eoSW1bCp_iSoUbSX4PQjqe9e4oID_Kp2n9-JfyvM6h8g6vl2JtPBqo0eeyH-t_f5bEdPhGK1JnkZCW_uT8d0W4c2TPCwzfd0tALwqp-vm9_1h5JFPNSKswSezFg-1RfiB8DFLIZ8RKR8s4P5HASavGgMBrwkXU5lDbo-RPfTLz_DF7fWrvSuIy_P-29q-MvCsXjXZ5MOYEd8h3kdUSCUZIxJyaQTQgeHsbX3gtQ2MiQLzBEsGF2ayO8osel9ylLcms_IomqG00KBe97QvWnmcv8Jd-SMQXYR5tmyr-L4UZ2LLDWW8OyS93WQvL7gwpFG4USQf1hMljfoLXdb6xl7eGnPxtUEsZr9LFjfvaywXTAl6tnW4wuL7g5R_Ef1aNrtFr8aUFAmRpToOaGIGMQi5fBf4pFARG3FDLYTdHpn8MzT0J8V2ZpMbSLEYrrLar_LLEx2UsBQ5pR3PHyy4ayNmd2dwdK82hx8pjNHLDrUBQdoCa2U0aiAYNPGtijvjh2VQKvWOdJoFQQeYi9-bpai9pTwUv3IJ4FdakeZJK43ryK-XipYwQ3oUEUz9JkMM1uJVerHKMUcUkwU_1oCTVTcBbQWv-Waz51sFm0=w707-h530-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 271 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|