Захід до Дня рідної мови в Саф’янській школі
21 лютого 2018 року в Саф’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято рідної мови «О мово рідна, золота колиско…», підготовлений вчителями-словесниками Котляренко О.А. та Бондаренко І.В.
В святково прикрашеній залі зібралися шанувальники української мови. Ведучі в національних костюмах розповіли історію виникнення свята. На заході лунали вірші про мову, її мелодійність та красу. Під час інсценізацій «Історія будування Вавилонської вежі» та «Легенда про дівчину-Україну, яку Господь обдарував піснею» у виконанні учнів 5 класу, глядачі мали змогу поринути у далекі часи становлення мови. Відеопрезентації розкрили значення і багатство рідного слова.
Окрасою заходу стали пісні про мову та Україну у виконанні учениць 7 та 8 класів.
Проведений захід ознайомив школярів зі скарбами рідної мови, виховував патріотичні почуття, інтерес до історичного минулого, звичаїв, обрядів нашого народу, прищеплював любов і повагу до української мови, а також толерантне ставлення до інших мов.
![](https://lh3.googleusercontent.com/6az-6IEt9Z6_lckPK8pZO8mxPib-G3Ae809DwdV5KIqUyXcUdwZ0-PADUp8XJMPF4yQFQJNvaWVkp1dFkz7zR84F_bAzNyn8QmL53TlgaijrYf1WhoDgDXoWfjnGe9Eulf50shwsvRMthResHfntIuDJpFkFqsf1L6PBbAMHmBAnIb2UAB0Q_LhwUNo7vLsphdMcO2Q_ghXgTqLSGU2-Pr9TLlAht0T8ARH9c3MVljvaYun9uPz28bv0-94kUCKRl9cYCd3V94M9eid70A1jOJRbSQ3XVy1nNNQGEPhc5megspEfUtTfzYro1PE3JH5MviV1NeE1kAwt8ySHL9cTzI5OX5NzZkxBNFCHHv_vO31sMBDw1v7uWVrkZyi7c24gAwn0AQDZPCtlBJSEUQYrtIHl2ndoSuypqHkPmfj1psrtYp8--9V7BZ30mpeFmfLvodPRn4Xh9BEA3AxnKdG50eFoHLbkzGmEpSk_zHe9aQ6Be10S6ctMUQu094YqHzASJohw6eePTCM_gCTjot_3Y4lK9qwULsIYRW8EszUNhV0qKUcTxQTcTL7G2HE7Lq_yHdbndAIV5isQoln5PH59qMGLSUdQvbw0xKgC478Kkc_n9To8SoF7MR9xzipacqHFeRCDHeaVDj4VZJV_IN3Vc53KYo_2p5TDng=w814-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/N0K6wBc4Gl6oHPrfKx1HsgISuH_OchoT1w2H4j9wV_s5yA5ooURo2TKPDg3rsORxtm7mrFTieT-hJLocOidD3hbmH91qAT-qaQQiErGuswY9_EqFdYk-5nebw6qwDJ_T8ceJNDC7ZesWMva3II_mnlc-etsF9-sFZrZyYi6bFMgBITm_N57NQWsw6sA1db3FQpxIBSD1iIFXoEQ_0NtBhANjo6zcJ3yZHrPJFeBA8sQ-lhOsQ4i0K2sVDsCOpOUWqOEabcf4EX0tNGlV2Dv_1AFI3Wog91R1XS0tAt34X051KxNzYC3BL0OjMIH-f1s0HLrjmBcOHi_Oed_TBgFgrkVtuAF1ajhjM5a9OJVbZkVOi7vcZ-IcXywxXqKmc5bXiqWkwedlGF6hApvBqBd2vWvSaE0qxmhxPEb2ISDqESnerbbazXXISE24TlgvNSr_oRkbQO8qPuT542QocETItD1FCMh7W3nCFThgsDPL5YjZhGBU2ZcCppOUE4a6lC8Qm-WSUvW5mcYY3W707y_ih8n6QQJRaJeT03fuVYRyQWnAWIbAhRK-NLGxChIaqBku2KZmrr5Hxw0OCDr4p3ZD0e_0Kf0qLqKSviaMMfT9FLGx_wifqms8kFf3OopN1SFtISW7FLvNj-xMT9bADEad-8rmpenkofjPCQ=w459-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/Er8CToPRIgZxBzU982D1v9k8uFtENYRqRKJP-uSZ8tXH8ysnZCnOn9FtAFgGjHOCtO9RKNVo_lRgBxK5srIHPhiVfyO_XOrd0pSD2yAgfVfQpvtuPW3QfXyYBIEr_ynPaQ0ySGDYI8z-Js_Uno8xnklKuqfxhB-RW1EGWoAUuDQf3dfhOqlydNyYOyEm5rT0BOg5FbEQVi4wD596a8TX7JgsEz6242J9hXj5_g3ANOnMCjCoZEccbW3eeWyap7xnwDKOU8VNq1MihauLwmkw0btjWu6GY_Dt26Qznb_Dim34qMLr7kZ5sUtPG6xd6mZjHECJXzMmrgXIZ-AGnQxw1Opt6QjXmJqvu8Ll8yZKVuZmOM7U8o-RY8VtAroRJ2ls8iL5rPhKMHQdeUDvn8yN4pYtPUpgVpk37whVxB26w3TBfCc2C8GDEHyLXd5ySsU44_BupmFy5PyeNIAXDK5g5DopjjuOmywrYUqUgQxQCWLFygOgEB-MAjz1vT3Gd1fqoIUG-tQ0sqF_5WAYaL29SG5N1KJVsAKMm-HZw78WUnONOOMk7JcTm-21sEtXN9DtMllHtafQygIUvItUP_Ky2ioGUa20tdw4cwtLPVj3IvAqIhIwgZu0nU7p9SPkoZAT5d9aCE_LEMhJFQL48VZ_NuoQxQvgm5whwA=w814-h612-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/t8HgWYt-nnqb3UGAzMmoKFYpDnvvMeOs_tMaYHRmSbP1a6g4EfC6LzAJIgjKzOyD_8rOYhXA_kmDqbcgBJI1GbateSt5b9khamMbNTHuWcO7QYP6SLGjpc9M61Sq0DiyoEMvzsxDz6kXSyLomPH2ZWm-VhMDTrgdMRgYFV4J8CyqEI2YaOM0QrE19p5_rvgyktBoi_LdVcQWc4MYeZr6KW-VyX4lOHmNdCc2UY3KQCY5GtNcAfWjDqCfU8t7lg83xo0wgK31zIpDpeYm_ejBaJHqDdZiFFCtYmfZPrwWxksWyqa3EE6SB0crlvPBwdj3AbVTZzYup5zuIk0UycC_yy32ZZkvgEEgvCssKq20fuBM_CY27koiUndL7XhBa9xI26zEtqOQR8_8oX_bQJvd2AdoEh6GlJsuNLJ5qdNzEo4RUsKrRkWdvYVVKB2_kfABJtPXd89x98Iq9EUzbpf7Z_KJsf3QSQAV-OWUlsrw_OnD6BMmshlLsZzZmzw0GLyb47LUKRfO_syRVG7yLr_oggYH4Fvql_Mi3MexWZR_Sjpvb_mCUtyQprhnOHOSTvW2tYuxe2tBO2asqv1rOdwi2i7RU6Dny0KGN0XgsnmdceJGLljFd7BCRCIGfJXTfSo6zyU3dUnoXea_T4GUTqg0ahoRTFHSCLEV3w=w814-h612-no) |