![](https://cloclo25.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/7Wgc/LkSjYCGd5?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
З нагоди відзначення 80-річчя з дня народження поета і громадського діяча, академіка Національної академії наук України, голови Комітету з Національної премії України ім. Т. Шевченка, голови Фонду культури України Бориса Ілліча Олійника 23 жовтня в Новонеркасівській ЗОШ був проведений виховний захід «Перед людьми і честю звітувати за кожне слово з власного пера». Даний захід було розпочато словами Бориса Олійника:
«Коли вже народився ти поетом, –
За все відповідає всім в житті»
У виконанні учнів 9 – 11 класів звучали вірші: «Освідчення», «Прощальний вальс», «В оборону хліба», «Сива ластівка», «Стара пісня на новий мотив». Бібліотекарем школи Чумаченко О. П., була підготовлена презентація про життя і творчіть Бориса Олійника «Я тим уже боржник, що українець зроду». Лунали пісні «Сива ластівка», «Пісня про матір» у виконанні Н. Матвієнко, Т. Повалій.
Заступник директора з НВР І. М.Іващенко
![](https://cloclo25.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/2PNS/dYUAwSPg5?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo28.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/3qiX/YiXzVgJTR?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo20.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/6jdn/qQohQhprc?x-email=buh.rayoo%40mail.ru)
![](https://cloclo24.cloud.mail.ru/weblink/thumb/xw1/MkHM/mzSFRUEPx?x-email=buh.rayoo%40mail.ru) |