Мужність і відвага крізь покоління!
14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва ми відзначаємо День захисника України.
Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів та нинішніх хоробрих захисників України.
Саме тому День захисника України - 14 жовтня - покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть обороняв українську землю.
Так в Озернянській школі були проведені наступні заходи військово- патріотичного виховання, присвячених Дню захисника України та Дню Українського козацтва:
- Учні 8-В класу разом з педагогом-організатором Севастіян А.П. провели урок-подорож до славетних часів козацької доби « Шляхами славетних козаків» під час якого ділилися відомостями про козаків, їх одяг, зовнішній вигляд, зброю… Провели урок в коридорі школи де знаходяться стенди «Епоха козацтва» , на яких намальована карта козацьких січей, Запорозька Січ, козацькі клейноди…., учні виявили не аби яку заінтересованість життям козаків. Під час уроку прийняли участь у силових змаганнях, де з’ясовували хто найсильніший в класі, ними виявилися Кильчик Марин та Козьма Саміра. Також педагог-організатор розповіла учням про найвидатніших гетьманів України та разом з учнями переглядали відео-матеріали «Цікаві факти про козаків», складали пазли, приготовлені членами учнівського самоврядування, на яких зображені українські козаки.
- Члени учнівського самоврядування разом з соціальним педагогом Севастіян Я.П. оформили інформаційний стенд школи до Дня захисника України;
- Соціальним педагогом та класним керівником Гергі В.С. був проведений захід для 4- В класу «Захисник вчора і сьогодні» під час якого провели бесіду з учнями про риси характеру справжнього захисника, ознайомили учнів з образами козаків та розфарбовували зображення українських козаків.
- Вчитель Гойчу Ф.П. на уроці Захисту Вітчизни, організував проведення змагання з військово-прикладних видів спорту між учнями 11 – А кл.
- Вчителем історії Щука Є.К. були проведені уроки історії на тему: «Українське козацтво» в 8-А, 8-Б,8-В, 8-Г класах. Учнями були підготовлені презентації та відеоматеріали про одяг, побут, розваги, життя козаків, про їхню мужність та відвагу.
- Бібліотекарі організували виставку «Українські захисники: історія і сьогодення» та провели екскурсії до музею школи для учнів 5-х кл., показали учням військову амуніцію і розказали їм цікаві факти про походження деяких експонатів музею.
Заступник директора Телеуця А.В.
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3eMkTygxNS1iGvxWJ4rAp-gKoRmWIa61NrE0-Ixv8rm_dvT5UblZcWOASTAa89Uw_qfQua1R36N3kgmC5_jVVtFXIXmulnxCTMDL4BGtcuJ55ceKX52kRqQoEWyKjWNZ5EsbjjYEnqu6W4EV7w8p5nI=w728-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dzazn3E0AVLi8a0ml7Vb3P5Csr67dhkknI2REd7KdnMKZc5q5KUsBATR5Os-xgzuKCHTqcWlf7f6aG_o8Q_HaQec43aFzFfQxomr3BJFZZytOWQOvrWAchJJX8lu2QGNdTHMB8F1jIcLH-W7Bx_8lF=w409-h547-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fLiHmp_HZkZgaY9rYhJiqfojrPeEOGiIELpMI_pqvWRfpa73jqbKwn-Y4_BES-VzVOqAwvyjiQDiMIJ53RsW7S9wuWFw_SKvLhWmiA6P6daux1QqOlOsgRk7k2ULUS-2D5skMtO8r91w4WWhRAEf1b=w728-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dfxZ-tKGU8JCvCxOwPK4vs-jOmUMcpvwqrFEVFeCMMmoYY5Mu6cBzyWb3-N8exIxMSFiYFefbHUMHvMcXDGRlJ1xEnBUxluBfEkDuysESJ8BUvVwtMz4-zsi1WgzHzyHZv4iJSZ-cGi0xdg-wet4hZ=w409-h547-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3fefoR0_G4zcXaiqign_pxpVZUnCrDFI_rQ68AbxDRtjFWUABwW2bPuaa7VQtl_XA3YWGfoVXaa22PavO7FGEmCP9jTViIbDfrFckEbZ52k3nf1u629Gpngx6ZRctaP-o_zNG1nxxFpPORcYbMOEDT7=w728-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3emiVht9zBTW6grhdF-VBAITTqb3SCwSWjbqehAsJ-XjMEQPtJoRBTpnsgsTVdG-eb9LxxT07x182bHHWEqH2JbgHHItNiv_0dR0EXBsaL8lCxDT4mdu0AzUi00nOQo-54LH3zXA-b7zn5TT4iQCgV2=w728-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dZJxbhsJmaTOKGhBJke55-HDgEbsSVcqjoR16n4B4XUBejF-yNUWQXK2a7r4VmhROmKsdSQp9aRcp7nxGtHJMPOdaYK83AC-JNvZmMSU3dHCZa669Ef2NXqebS8XcYbLr3LRHjfj6rNyK6nEQs59GL=w728-h545-no?authuser=3)
![](https://lh3.googleusercontent.com/pw/ACtC-3dFpkfl9i53TdL9xCkmBGnXp-v570c0ysNJoBwWgVBGsZb0Qz42d_-tx37N-4aUXP--j9a1Ko4KVFuSbfPDmBurEolrrYelVQo2z4UAHhlzXfZIgyM475OCNfxSB_dl5dmqCUu25B6nJz6lZZZPbjhA=w728-h545-no?authuser=3) |