Головна » 2018 » Лютий » 5 » Заходи до Всесвітнього дня охорони водно – болотних угідь проведені в Бросківській школі
5:40 PM Заходи до Всесвітнього дня охорони водно – болотних угідь проведені в Бросківській школі |
До Всесвітнього дня охорони водно – болотних угідь в Бросківській ЗОШ педагогічним колективом і учнями школи заплановано і проведено різноманітні заходи. Учні 6 – Б класу під керівництвом вчителя біології Подколоднєвої Т. С. підготували захід за темою «Водно – болотні угіддя для нашого майбутнього».
Повідомлення і презентація були про водно – болотні угіддя України, зокрема Одеської області.
Тетяна Сергіївна повідомила, що водно – болотні угіддя відіграють дуже важливу роль в екосистемі, оскільки є одним з найбільших джерел прісної води та природним місцем проживання для багатьох земноводних та рослин. Закінчився захід цікавою ековікториною. З найоригінальніших повідомлень складено буклет «Всесвітній День охорони водно-болотних угідь». Класні керівники 1-11 класів на виховних годинах з 01.02.по 08.02 до Дня ВБ угідь провели цікаві відеолекторії, інформаційні хвилини, уроки-подорожі, віртуальні екскурсії.
Заступник директора Щербина М.С.
![](https://lh3.googleusercontent.com/iGFqtTi3ErNG8VwV-jBT_4gcYKDtLhzT3HfPfugxyzvEsiMCWpGvO6Xbw4MXuDMGiiMCqHKk6PF8D4h0PDQvd1_7da-djcC2Nn6Scu27V6_BM2JTrot49V25jZnh_d7TOaj1aKIOrvOUZbMaSQU_X-bXsZ61AytsER92hit_9z17Qs5YF0wEbsNWv4s4PY601Twd0Sj1yO8hhCl-NWwLl-bydoEVlqdGlCtWAaheUOUU7KdqWmSePuSnMmgHEoopyYFZwjxrw_BbqaDzWUdlaYbYjCbCrEtHz1vLtlSdm26OA9qeAKQakNiv6EpXf_mxqAfi3VvbMmk8950ZRn1pANBM7UM5_0QQYbaWxx_tqMslL2N8QEqBv2ZxjeVsHfSP_nN9FRMh65RRhcOEXh4g-LYYn2w0VPy81OJPHNnKFwDyBBXJ1Z76HmSCsjRLMaZsSaAg4PMVZv_E8RuncouBjZ2aSSA_xErVB1os-8uBargVvBm-jnp_Wkq1QKnxt6h16tmt7Xj7DvzYrouD9xx2rMnBxzw0PMx_Jp1cDhE2ns6THsEIHaG6otiiNwqAhrzyQy78QN6c3yRUk__5wXuAvK9gzknVsYBtDogXPDZgqGy0uDL1Cmb1NeNn5Pq9RcfNT2lAgbFfKT5aEfIZ8pNE1gfMi0u2w-7P9w=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/0d5ls16yYA1hDSchnJqF-J_OiQdQLoTU7yM5MkXHJnYDjyp0yfAMKnPvgppp7qQSsZM0LM6PLpk_NXp25D_m1coOYOM4D1AF7h-8_0A53QdeaNwFNzmSogK-slLHWHVxVDSq4PuQ9XEcmoSrEVzONiV75nyoS1E2EICCF0qzXPCKl-F9d5B1quUWzjPaIsmjV7erYVuOm-FCqYLCCY56AOPp5zNswJLP2aa85WLltNXpjfmR0IpXgeLm-bdNMKsEGKhfNMMhIYP16zcz3--8ieDtSCEUG2-f0fqG6F6DJkq6yUkuuN8T5_r9sel-eIh5HvP-SSuYD3vdJBqY0WJ-wkik_x39Mx9vXBXbhXBaV1PEnEvPG7G1NXOQ9IP0amMj5X-QAhmJNk74Ej6h7VtO8XwppRITwi8DVbH0M-EBx8d4Luzjx8jeYc59DDFKWn5DMSgRAJazeri53Ml2ixAFL92UqlYnNkRTKNNImgNzq_XcD5CZyxw_5STh72UaqFex0pdL33ctHfqWxVNMQ7EkXhkAAFXXG9rA142Ga09PMRBPHbreDDNdrd2f_lm477PqJYWJfvT1UemF-VSXeDUAMR3-XDwC20qLzdvUutnodulCZiUj-53FNsLpEHwNLzKlX7-FX1hhOGVxlsB0b_0ALjmHeDUtetENvg=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/d1m_s6mzQXepfDupGejx3domRRKavIuymYiVwZIOtxQDvmU5v3aLCENXC7uTiXObsCZ8BrrmlmR72EyKBHVvEEhLfQW0h4rlkzxFkXuyK4pPHd82O64Twjlql4TfVItjKlXzdXy5m_hOd09T6U35Rw4N2vDMKhrgcGHezJakudSqB7Eq7iET-mb8kcKGD1BkiLwDBHbtc36JMo6CCh5kgbFHP2jAfb0-ekSba2LiISHaOwSgAnIgePblS2_uoW-oX-ntzmIw45rJFs5suslSkWa9jbHFz497guFJHX1aFmIUcX5IkWj66A1IWU1r1Af1zdLwez93Ci1poJr3XQeeEuLiWRgjU8OewSPoeT4qRB8gUql1CLyYaJm9oDZJo9VakQWiqUuJc5talkltwjnqu5eqcWVEaHrGzZHXDUsWLd7lLScn3M8JxDVWPZXQqR-5_SCrFvdxy3VY-4KDbMA7VdWjkubcI25eBFZfhCcO258se6GMtRelWKioFXnE5-FHuIgCavogqZfT_jfTCsvDXIgg7VohzBtPulfUveVHB_Tk91H3Ua1nf2soaQh2DJhBoPKH69eLuZu598wSg2M5qNOimGlKRbWoQOriElDp=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/lQ1TWdznAz20GwvqlO271qkNls3wuQM_gjTl75HiIDCPmAARVOLt-6asCG0H5zDd1xa2eYzqsrgTXH5qG3UfPjb3nNo3iSEbyjzM89SxEcH3mjWbyb18wGa8rB6jDZOU3nBQJ-lht-xnlH0_bQUZ40ihaGOUcL2gVLKZRM0Xp2F9GNnKiRTjYEnv4AoFDXrQZt6WCsWSg_TuCDPP303K5hquZAIlWvevy3diyIEmK6OivLguEPNWE6fmGUineKg-q0LQ64SwmkfQYa6B8LhkNw1PlBapTGJQF-M2V6-Ukk2ShnmxdPft9FlKJm8nMMbFYEO40oLjX2wxmI8_T2HAw-Awjtq6_U-ccTGrPolbZZ-eNDb4FAPCVeU36HgAR1W-gTLa3gtO-E_-Ixjuk0MAX760XzBGmBZMl5674ZKSrcePS3Ikh_cX3L3wGxzDk3OZ_uUasa0wkQUkPbABkXfqcufDZr5q7cISj0dOMhj988-S9Y3T98QQU03FABl_I16kCS3DPJ1QpcQED58NR3X7fUO5JTwLKiF4h_hm-gI6wNuFcjIWAj7VBqarqfmH9788KcXfygYD-zKftrjxjGuCzWhwXcdS7KY7K_6UQGS0=w870-h653-no)
|
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 566 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|