Головна » 2018 » Лютий » 8 » Заходи до Всесвітнього дня охорони водно – болотних угідь у Ларжанському НВК
11:30 AM Заходи до Всесвітнього дня охорони водно – болотних угідь у Ларжанському НВК |
3 нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Ларжанському НВК проведено заходи, які були спрямовані на підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь. День ВБУ у 2 класі (кл. кер. Лапшина Н.Г.) відзначили класною годиною «Краса природи рідного краю», яка пройшла під гаслом «Охранять природу, значит охранять свою Родину». Діти ознайомилися з цікавим, різноманітним рослинним та тваринним світом водойм нашого краю, ділилися своїм маленьким життєвим досвідом, відповідаючи на питання: «Як зберегти красу наших водойм? Що я можу зробити?». З метою ознайомлення дітей з природою рідного краю, виховання бережливого ставлення до природних ресурсів класоводом 3 класу Кіліян Т.І. проведено екскурсію до річки. Класним керівником 6-А класу Гудковою Т. А. проведено класну годину з використанням мультимедійної презентації «Заповідники України. Дунайський біосферний заповідник». Учні 7-А класу (кл. кер. Іванова Г.М.) взяли активну участь у інтелектуальній грі «Мандрівка до гідросфери». В рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь було проведено конкурс малюнків «Природа нашого краю» серед учнів 1-х класів, інформаційні хвилинки «2 лютого – день водно-болотних угідь» (3, 5, 6-а, 7-б кл.) . Учні 8 класу провели захист рефератів «Водно-болотні угіддя – наш природний захист від впливу стихійних лих», а учні 10 класу випустили листівки «Земля – наш дім, природа – наша мати».
![](https://lh3.googleusercontent.com/hZEnLbfvitU6EviwLrcsGNxA2XUk1PqaYauQ5xTFwzshfovbU_UXwys8qfu0HcNO2ikOOUjssLAufmQm3q5rvnhi8juVjnKCKFiSF3q0bDQgqngtb_zo4Megn2_8-BEhhLb30923vOMixMJJwAwZ4lqRfRrX0uoPjPoDJVCAx-rEcXbR7tgdaVdL40cW8NvoHJU41bQdc3qOQFLk7cRLwJlYl0B2-N10mM25g2GiBH5XXUhe-ij--WANOJ_kjTb1DUwT2O4ArJvAioOUx4bTQrS06Nc81uTOlNPQfVAjCSzr77j2VA2aJBnjE-VmwI7NHY2MINrSJXVj99eiULmKIiv6vxuq53HTbErtVw5YpxtXWcmODEcH5CY-6De0s8s7iCavrlEE1Sk_QiX66-41KLydvtPOptulAZTjmFObKwwWOH0ukcP4pooeQHUmaexfGCyHz4WP-poNJvQ-ShfkT23n9Bw-atms4TU0aFDa5kQJtoeNRANr2MZD4pV0ZF1JZWFPhKW235NtSOqb-NSJLTgsF8Dth_0USmissU2kjpT4cythn2gV6nz26i1t8y25oKwJSzoCW1gzbdRc7mZuIbZzxwgcY-oV67rz6i-k=w800-h593-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/csrv8Tgo_tkAHMZLa91U5rG0l-_upjEFTcE6cNEfOdYpjrnPghQKKUVimQsbYppXj3RAIDiDN4qv0w0i1dqvOFkPZarMzi1DOfYhwBfggGgr_WUnpY2S3EN71lMVXKG8Ap3GKqIthu73nbQZUTEDUEZrYI9RpKA4OrCwfS64S2B2VLFfdhCjhRlFGCrVt8DL39Pgb1dqsXornBsJ8-QP_z1njhik8-cqym3DDz5qRfAtN40LWmk6cpylngmZP-5XiUQM58Ok9KMb0_vH21K1dAS3RZp0Mzbcdb-RM4uMtXg2x-JYrr7HwCnuKtNM0QqLrhg4fECMfwrawor0DZijsDiWS4lVBtWba4yilptRkMGhIrZQN3q2dNokboqnfo77k1CPieHOoKsAmjmzkhHkiXduxcZTunom-qVLEyZKRQioVvpdR4b0b9b0au9xD1W3vJN7WTWFY0BsCq1Kz8_iBUeMWC1YqP7EHwd2FOxjf1IK2KUInBOBQCZ_htcLTtOB9wAIDir6TJkTCTKswyLogvCVw-eyQY-vHYvpp7BP0KLIYW8ivfwYBmA9qXY06Juc9mDALHfWqv_iKbR3D-Psn6oamoIZ5fFlyKYr3U97=w445-h600-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/75-fBnKaQuFqirb6cn-Gh9nnCpjfwyVRs65fKwvoUHyrp2Ur1iEDlQd3SvnhYo_dwQGu4FP0LVzo7ywZxbbwoRH19bH7o0mt_zj16DWvjoDdM_oEUDxfTC7tmIfFwcT2R8SbLEPafwWsxpG-Q0EIDU2yQCE9TBgclpaYXLKzjsZWXf8FZ_cAUzW8QrxqCS4_O9r72eb12kEzd2KktFUhWxsjs2WdSyM-p_quIRPYkjq6InDHs3pYCTCBepCQZWEq_tQPdbcgbwRVWEvnsjuRrYJsQKOBmpqxYmzRYSYkkIQReX5M15C2M0uVw04cmlAmxDr7TOwKjFf4KLffyGqYFMi_62QPn1is33uQb5NyiJOZQ_gQbCE4IPk_HimInxgpGSSOKPGWmklwKvvESx2vflbwWcFWAhT2F_s9qCxlkEambyqkKypSPF7sBqaZ-U3dE76AFIzH3W5-Rv-o5qMLgFiWEz7hroJ0_XJu-I5wgXQvqN3CdIAjA5DkgAoZg5H48xti3kuAPNi9Z0PQAksQ9ts3YO8J1qvD6Tg9tGh0LMXYHxystj4QjP87-uD1AsK3raKo103BOu9R2t0s4CTdv728quED3qImFHm0nabq=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/YhmJ3Ep-2KHcRxSTiIe--IXJh0jZDsODVuVvL2jZB4ljmHdEu562pa1zJsgHxXwNVq8-LSucXvzxfM45OSTLM6Q2zfgilybGjuBaJHijW-R28cVsGwvUR1Ypn_BBR8JpV1lOQlFrFYM7_uQyDorcECLtML23Zb5JzhuJqcRE_w0d3KYJdT5RcjM-DpL8kw6ohqWgYKe9No7AMXcPwLvNVG5fAb3JZ72tNZk8vQLdIQaITHxAont6EseYvNehaDNBLP5ivzYWP2fr3Wg2BUTnhS5orJzKzDmkfU9ZzTxgnGgclf38keuYPxuydjn4wWGHzqqaWLvCb_gf6xnv8a_sKhDm5ETqIKVZv1Wr4GxZ8h_BaK-1SWYD6KlzyCitRyVFd1Ck6J7WiT8qVHLNDqq5ECO-KYiNaYXtHksZnzWkI_1CD2cvIXGCm_jHxdNg9CzaRvO9CuA4LHH1bMVA1Y0cS5OekHIR3_P6qKPGBkZkgDU1-14bZujT9p9wjIv1EX-2raEgnT4WgRjOiht2HxY1yBq3UYkzMDg8mNugAme-7FuT3VrgBx7xJO0OwS89oAdYPzFDJDNKfMDXsca-n5ewoPpp8ONU2hAKtopE5eDK=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FSLj_DsRw0SeqZqjCp7MvyLAyiVEDSIRXFeThO0Yij2y4R7Xpq8NXVeUJUQTEeuXnEWDUMrW815wMIBFIGpCVc_CiuHIk37pwBQMyBPmE_B8oiPxzd8jQJ_-hBWP3BSUwuQOsJC8hxqoLHQf2CQscoOPA7yeAaT2nfWtDtIzUiXROyKrKrj5QO8rB1oAhvOnbXzVV305hUXJsmXZ9OTX2GaFMobXmvcM76rfbt-S79yfKmfLouAN_troEp_SagCWZD4CCx2hMRRoF01kyO7h0YPfx30ceu_JMVQYmzUjGOQBQ7Ga5bBlB1YGy5bd6NZa0Pd-BiXbIe28PF41zMPJtAKK8MeVZ6qwAemtbkTTMbZblnbPUlLE_ReOth1lMMkgiPtAdwqJDPKaTcdjmWUan0XcgWgDpIhGKwDHdWl0gfuMP8C5n2TSYyQatiONL0Vu4BKYnvJAWcTzqq4WyAShKsn6eReSnMOo3b5ATjAH6WRYJJHDMD68Sl0qf-4ibC2CL0eHaRW65U5LE6A3qFtxc07K6lrkgaf6VQW41BnW_Xkgdx0bn7244UXPEsJIxopfW3HjEcuK9M4JDHMG300Up1kFIShwLD0vfEzqZb0S=w870-h653-no) |
Категорія: Вісті з шкіл району |
Переглядів: 735 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|