20 лютого 2018 року в Комишівській школі було проведено заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні . Цей день відзначається для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Класні керівники 5-11 класів провели години спілкування зі своїми учнями. Години спілкування проведені з метою увічнення великої людської , громадянської і національної відваги та самовідданості , сили духу і стійкості громадян , завдяки яким змінено хід історії нашої держави , гідного вшанування героїв які віддали своє життя за вільну та незалежну і суверенну державу ( листопад 2013 – лютий 2014 року ) , відстоюючи права і свободи людини , європейське майбутнє України .
Підчас проведення годин спілкування класні керівники із своїми класами хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.
Класний керівник 5-А класу, Ботошану І.П.,провела урок - пам’яті «Небесна Сотня»,де були згадані герої України, які віддали життя за нашу свободу.
Учні 9-А класу під керівництвом вчителя історії, Іордакеску Д.А.разом з педагог – організатором Пуйческу Н.В , провели відкритий виховний захід на тему «Небесна Сотня в вирій полетіла..»,
Герої не вмирають! А живуть в наших душах, торкаються струн дорослого і дитячого серця. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!
Заступник директора з навчально-виховної роботи Іордакеску Д.А.
![](https://lh3.googleusercontent.com/nyTj4CcNC1jHY92FxxfYsvkx9GuZlIzXJiWZamdlIaj2zgHeQVX_BFk-1zQx8BdKOcDK7NHK8gUMTnMU0ON4beBTIFHXkwUJK_SUpauB04hNa5i3Er6qQKUvSxMvEF4ML6e_7sKR2zGqhsaPoCJGjPZ56bv3ijVOK58A6ebCtsxVQBDNCdN9BG7Fyh5boADMe_qO10xMPlTpgl9xdUF0lRf3opAYjdEiA8IU8fIrxfem9cOa3rWfQF93k3exK0RNJ8PtJOBS8n55CAsDrDIciBzH5F_MP8yl6I8GrrFxhqluWHiEg0KqzoT-p6GDFKgCf25p-jgsrJ2y3ZYD9Jr4BXNDieA1c6Rzz1I7qfjuMfyS2lKMVsBowdzm_sz_au24vgBfV2SkQcbk0COeA7IewU_eXTR_AY0cTy9l7mofZBN3Q-Fw3w1-JC0pfLkLJ_SPN0y-4hFxCk2BG07OBraRqiO9S7XfGmTJot85p-MGIFHr6769onKVhlGX0Nc0oyFfGapKWNzI7QQkF10J6XueL5H6F_4jaQQin83z5BU6amlXV0kVvCHRYsD205ho0wpdwaTUd8zDdz-zzLH352HJNsX2tmEkFLPJ4c3vMFBHT7Jaa0oD4f-FNv8dhPIH2R6B_uiKUFNCLfwqocWvaO0TOa7-OtETTy0jcw=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/4KBtZaZ9qDk9_8cwpiRFydgr10fNbKuLJbVZtKy2CGaYnGZ8WnwxZDc9vMB7EZAwV_aJxv0ScyVxycTBvPEC1RZOneH-NTDtHUdxvaRDBqhU9UvbNAQhF5f4v2WM7tQS5IBpWuUN2a1zWVb8Wo_SsscVH5w69xIea8ZUAnjFeqR3MO6wjGYVqUMOtnnNWyXsKoYSPMM2no3Wbxta1nQe8di_QNenynAshD_HVd8HJ-yMa9robK-Ty3DMMcvdKn573TAYdEQF4g9MJiLXrUZgmuMFkvbpxjjzzZ2Nfb2bPr4i32PiiJeymuCr8OSfchfrrMA6RYtJL17p65HhMVbA5j6rveu7JDTlmC40-AWZa3_iIllIVGrJimkUuQKQA0o3nk7Y6hdMEVLg3jGd3DnnGH2Th4HH5kfqOeu9bkfsvOYOmG3F8SLH0MtL5ZedwiiclDYgnOhtD5s_a6iuXO5UEW7ByavdmSi0FE7-iGlDcT4sp3vJLk3QEwhvneqgHfaUUNl5OwEZHT53ll1beTC9UzZZfNROU4AOpl-3ZxKhjV1ToQ26WFtN-n0pTgVThlAD0CuRHveJiwuOvR_pOeLPRUPuZmumAOi3G-DPRfn4IpiGBcZalAjICCufl-wTCVbFGOqmYlhOGz8U4BMjrg4SaqNAc17VC9yCtw=w847-h610-no)
|