Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
У цей день згадують не тільки воїнів-афганців, а й усіх воїнів, які беруть участь у військових конфліктах на територіях ближнього і далекого зарубіжжя.
Педагогом-організатором, Пуйческу Н.В., за участю учнів учнівського самоврядування 7, 8 класів проведений круглий стіл «Ціна чужої війни». На заході звучали імена воїнів-інтернаціоналістів нашого села, хвилиною мовчання ушанували загиблих в Афганістані В’ячеслава Мунтяна та Івана Дяченка. Учні, присутні на уроці переглянули відео тих років, слухали пісні на тематику афганської війни. Щирі поетичні слова проникли в серцях кожного присутнього. Увазі учнів була представлена газета про воїнів-інтернаціоналістів нашого села та комп’ютерна презентація.
Бібліотекар школи,Чаленко Д.О., оформила виставку «День воїнів-інтернаціоналістів . Афганістан – незагоєна рана».
Класними керівниками були проведені виховні години на такі теми: «Афганістан, ти біль душі моєї» (10 -А кл.), «Афганістан 1979-1989», урок мужності «Захисники своєї держави» (11 кл.).
Заступник директора з навчально-виховної роботи Іордакеску Д.А.
![](https://lh3.googleusercontent.com/gvCL31XicYkiQv_CTF1qg6J3lK1kCCiu8hG_6x1tv_TRUGsALw0gudQeAHEe987iDRpI1hAyj7foBUZM3YMFe3L64DJ6wUvwdaXRVZ01LM8vVo3U3jkdJyPxjxtstYaGMg3qnYqXutj-g5SYXqmo2YoS1mNzTf_N2VfVn9hzY3_OjT7zfua_otUKh9-6R57N7nmupLHSAxQaFsxQWB1VxFw98T_vEhdj6O5S4u5jeAOVw-6MoNKfN1K3hV-zTSxUTCbi98duEf-sbBWklHo8IXo_qAP6Prq9XPD8wDBvQEwdqN5pNcyp_r8ohlc9yGu616tvhUelDEStr49r-54aLVgPt-iVWBzD4jiXFcq_kf1oTe1qC_gVNPxZrgWyqGRiOBSlCbYj_gdN7Aou8YdayolozcycgXufVnx1NnGwggPFUqHCsmKzoGMTrrjz-ZMHb7y3H3fYsqz2pc1NYWGHbvWGZwTAO8vMLZB4Urld5wIUjIT4y6YjDp23MhaH31sBS_yTcabgrFEJtp2q8FF8c02_7tUdcrB5uyECeGHAXjK_h1NNbXqNYdAU-dqce5XeYoKKne0TUAiMiY8d3AcA_rVANbW0xM-Z4eb-gI4XEGfLkO7NMF-IdUac4byis-pO270PoO0TwTg2n70eFXV9GChEgLr1PT4LYg=w1085-h610-no) |