Ось і добігає кінця грандіозна та дуже корисна робота в ДНЗ «Яблунька» Старонекрасівської сільської Ради по утепленню будівлі, що проводилася за рахунок коштів державного бюджету за безпосередньою участю Олександра Урбанського. Нагадаємо, що на цей проект було виділено 1 мільйон гривень. І все це для того, щоб зберегти в належному стані такий необхідний в селі навчально-виховний заклад як дитячий садочок. Дітей в нашому селі багато, і їхні батьки одностайно виказують бажання дітей відвідувати садочок, виховуватись в ньому, гратися, спілкуватися, весело і забавно проводити час. І ми з повною впевненістю можемо сказати, що 90% дітей охоплені якісною дошкільною освітою. Решта знаходяться під соціально-педагогічним патронатом. Але для того, щоб нашій малечі було затишно і тепло в садочку, треба, як і вдома, робити ромонт, як косметичний, так іноді і капітальний, для того, щоб будівля слугувала нам довго і з користю. Так само і перед «Яблунькою» за умов вартості на сьогоднішній день енергоносіїв постала проблема збереження тепла та економії витрат на нього. Таким чином, шляхом співпраці небайдужих осіб: в.о. завідуючої ДНЗ «Яблунька» Чакір Н.О., за участю голови сільської Ради Мінжинера Г.П. та народного депутата Верховної Ради Олександра Урбанського було досягнуто консенсусу і прийнято рішення про виділення коштів та їх освоєння для проведення грандіозного проекту по утеплінню будівлі. Все це допоможе заощадити кошти місцевої казни. Отже від початку ремонтних робіт, що розпочалися 1 вересня 2017 року минуло 2 місяці і ми вже майже на фініші: оновлені, гарні, свіжі. Лишаються лічені дні і наш садочок засяє новими барвами і визерунками. Батьки, коллектив ДНЗ «Яблунька» і всі небайдужі жителі села щиро вдячні за такий подарунок для самих маленьких мешканців! А педагогічний коллектив ДНЗ «Яблунька» запевняє, що урочисте відкриття із словами подяки від вихованців неодмінно організує в найближчому майбутьому. Також хочемо сказати, що це не єдина допомога нашому садочку від народного депутата. За рахунок тогорічних заходів з програми енергоефективності по заміні вікон та котлів, за словами сільського голови, економія склала 29%. А нещодавно, з нагоди святкування 206-ї річниці села депутатом було передано маленьким старонекрасівцям прибиральне обладнання для приміщень.
Методист ДНЗ «Яблунька»
Л. І. Селезньова
![](https://lh3.googleusercontent.com/k0UtZ9DVwM9My3eV3MIHhG2j1qm6jchVtKTxW95MnB9XlIuBQ89gxF3hLJzYhl8dmnQnw1ACs37TtJY8MILHXzdCXFOeXITc-wxLivktEOK8g4js05Mci3Yw4BnQXg0uc7V62Fb3Oq7ftwDWYEuY-y_fy1HQTESfS3D3SI7-u101V22rvxdDK2yYtbw4_Wq305qVFasWKEWbB0fvqDdRqtQIMFknD5m1beLmyKjGsUCoSlVllUd1E-7SaMNg99D1X4hkbx9lb63Qcl3PWkhmcRVU4ISn0SErKF7i9si5WCPErjMOWBbG-o8laNwZAW2LfaoVFJpmgfReaUEQ2UXrARxNXalJeTbzYgMciWFOgkdUEmSJ-sXuyxoccMHVVx_e3KYGBk4P2YGV924ASL2IivOTVEkpHlivtNMt1ejs0R9oMvDzYlUGf7K7bh3rbCwXuS8C6Wlf2THIkVuxGnxY0BjTgpLGUBG7gYshOI0NXZ4tSKoZgdvxRy6NFYnb7mvLoGcX8jT1MeKb7RpIYTlu1WvNzsha881QbRED_l3bruoF0DhRoLrfxtgUkIfWoHCVt3GB9zgVlJwWN7sOoeJjOtf3dcbrsL3BIso7V20VIJA=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/LsF9zDlqxIazQT7IGJ8BIzIPLj9iS_2uKynqSWAIXwD7mtqzGGl3X7OVgNr-i5Dx5eHUzvMCCDi_ol3m-IAxoNGgUtuBIyckVYXYyTln6YG8on5BFUkfun25ZXL2TUeVhJyG7RQWCAXAv6DL7bXOO2UXHScXmEpnKDe7RzcbPK-rP5FBDTVCmPskrwjeSAHo0YeSp-u1BdkfDlOGrnTwMq8dGA9UhgXNdTw_1f6uAAhUCPovkcFWiMZV66Npdkw3laJIZGG_Bl3IlGsDFUQeFm-1o54pdD6pIPsR9gaOd17atnUIJLaori8pkXs79nxITln72zVxGwo_kTwmoX4eJADzCxoo0ZpYaFrI-MLKrE0lEXZlF4zRzKET2O9MMAgboDsY8z11S4EtLLRyq1-u_7KqTvtS03q0C0dQi7qV9IeBr0xcztsBvHF6s3ZKuoVyxbYDx8FO80pW1vr0oWBsSu2qSqXYnywlPAe716vF015-J7XioZTw3qa2X6jA9gq_2r2JzS_sCzUpfNg7y9p0WNfw0M1jECRB7PuCZFKguH02EPRoMw-SwVre1ZIdrlc7eKLyDBA-RUfnAvfYJt4JYG_IDt9C14Hay42WVkBtDO8=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/JXKbOGYCV-B0IbMvDnf9ZKqkrd_33WzWNY9BKyi0lF1C4MPeYQVdgPzmsUOyzU_t0yweBSe-j40mcyUuFnw22FDQbvORCimnuAVziaZEBDOXpLZeO0YAUOjSINolZ6XwIsAm76Q-TLVLWDfrTm2PzKsaHxURHSv8zuRS_Xzj6I5RTNNqGqcT4pAyAv3kdYY3rnkVSEbifW06hHPo_rPHguXMYttGcxePuMwLv7aQl-d9ZnB0DSFJFO7hOTU_h-QE55Fh8SQV42-YLGAg8SFOAxayATzdhPfoTIV7gL3DIITXYF1IfpJvK0Jn2eyctauhfAq5VqIAOa59Zp4_lfwZScj5r34Bs_RS9Q0Kdjt3ITMrNHNjGfBQlhKbsYiDwfkVyPShfcDXhtaeeTKfROoZ-p_m58cKKjPINqMoZwOCM8iIxlvN75ivyywzWLg4hHxuNquaOi8-joJUoGtxBrLHlkkKOhBX1dmR7PdoIAy_uicBbwOwuvUzefZR3hM3aRxUrL5iyBDfskf5AoiLqZcuAmYlN1yKTkq6-Rvn1lXCk_OEh3tbcc7-J5ejwTzzCuwGQqAp6WjzPqjnyPHuiBnrx6w4IFP_ssRIQudw7WU8u2g=w1085-h610-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/TtT_dCSNwRZe7zP9a12bajLf7GABIuZIyewF6RPe_zt2lFOQB7a-jwCxMeA9v5n6vzOGI5MHow3_eEpmgvLiLLDhy_dZy0w5ahLqSknd_jSD4NAfbiqvp67OTwLbB7vDDeONAWHJuTifdpnoCYypMh9-uKtNUO_CGPdoubp-JV4udpWF-L08B44soJW2H_u3wbws9rIjE9bDnU5APXMx0GRNEaBQESpBUvGzZI7wT8P5y3SGxWp_s5gPcbtEhWEh24TyIek_jebs4lI9tSGRGIQ4rAWl8X71857lIGXOkBGt0sodhFrz_GI0DXagVeFkHr1THsZTQMYD93mcJEioRZc_dXo58L1EGqvka95mb43xt-A7qrD6IkDHKPnl1wwrEk1hY3zB_w-XEQ6GrB1tXs6Ygg0HK4wTQAVWLIG2JpDwv5-q4M-Vh67Q_MRQ_6t2MAoGbkuHFEb7gE65hDKqFxn7QFVcIA5jMVJ2TtiS6VAZWu9wQ5sYr1_fVOX-9jE0_a7n6tK4JR36iOHNUdLs-cC226OingKBPJY9dpGsA9ggQ8hdb93F2dMT48XF1OZgqb9ITktknGAnuTAPxJWmiRP7H92mJSYxGqYwo-R4AMY=w1085-h610-no) |