Головна » 2018 » Червень » 19 » Завершилося навчання вчителів, які будуть працювати в перших класах за стандартами Нової української школи
3:59 PM Завершилося навчання вчителів, які будуть працювати в перших класах за стандартами Нової української школи |
З 11.06.2018 року по 15.06.2018 року на базі Будинку вчителів м. Ізмаїла пройшла третя, заключна сесія (тренінг) для вчителів 1-х класів закладів освіти Ізмаїльського району з питань впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. Вчителі поглибили знання щодо інтеграційного, діяльнісного підходів до формування ключових компетентностей у процесі тематичного навчання. Тренери Чалєй С.А., Дімова Г.П. ознайомили педагогів з особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Впроваджували ігровий підхід до розвитку умінь ХХІ століття з використанням конструктора LEGO. Також ознайомились з особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, з концепцією інклюзивної освіти. Результатом тренінгів став своєрідний творчий звіт вчителів. Дякуємо тренерам, Світлані Андріївні і Ганні Петрівни за навчання, а також районному Профспілковому комітету за матеріальну підтримку і турботу.
![](https://lh3.googleusercontent.com/PCU0222yruG4TRB9W9oWVQ28kHnnRDYjRvH6-nDQAyKH-byLMCNWwgJv6iz3TVn327L1wZfet7fLn42YY5q3N2hJfRZWLN4xynYwzknjUirkarpAKiLGlqxMP61Ub8fnOW5dh1jJAqPgX7weqlyA5MyNFEWesIndY3VsZ7whF6I0TuRADvyjdqE8J5OcSwK3kB9dErODrIwHdKqU-weMQcsjQrgcbDkVLqbAKIkLA4TofArAFjhTTaHuyEf17FbgE3l2Cfa_4KFw_kd02w8NqK04hs7eJ82gGuJfsdkXvaEequeH3CuXB0kE5rGcJOUaSk874HZ9nF7bTTXJjmZoy-7vIuDsqXCAKAzA0MkiIk5wEGK3bdBpAEZoTU_Qlm6Xa8seVHwNXh9EZDYVj0vNkZ-6ieeD1jLiNE32qlpmMcqFWUXZpxCa991phFDLM4R2ezcYpHG8wmIKfTRlWSVxQOnKHc19ZvgskhcTUdDuOK9PseX2OmE5ID4-9Gtu1YtxSRPYlW39LWw4wDbi7Y3wzQKsgsxU5NESwtLitD_p9-jLJNZgyuMTT5ho5L9TaDv2Kn1YJbMvfstsfKqMP2h3YrjE_ZeyYtzgNvAYdL7e=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/dDSp9jP8Y4uERNq1c2K8U6XsO0JIq4QpDu1evUFZxw7hSAQnUVkz_gNHaJ-HD9uHlsrxKyXe7D4mAK6LI3rR33rZA4QamzxEgQUAvqaDQVxI9GK-NnMSpZ75__fQTBRVGvpy6DloanPhAjjYrhr1eEaeSKa9rqTCzyI7UKVyPFbTBPdyTKWnWjaAupe01TQJjV00AO4R3ohseE3DBAdZ-pPlc4e5kS4-R10_WpRKV_Z1o3Yeab6sbbc2ZOEU4sfH-R6jv0cHJf_hBv6g2EYFAMIAg_AQbZApSxzsODjZu6AzrOBw0MhT7tMLciYZTgykkihhQ-7u5ZWU-V38yXoDrg9rz7bEojiyai-dl4-TZypCzZUQ-nQ2-Zyf4ro-qFwJCTXlVCMUK07WEN65cEHQTCJBtQkQZ3c1X16NaoZY82q0H_agfksy1P4UtUUHwtpZmfNzsFuZOCRI42w1tlFReDKsopDav5E1DSvGrcvILn76sEk9VAt3MCrnT6yqQT_maAL2N8SzGU-i7FcpHVCKWBGPluhIuM4rHbhrmVU7Udpf40Itk6QNzAnLftromKIZq5nGrNU_vOV0CYxh8zeD46rEt5K6KT9cQG4GyfZA=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/ahyfLMa6LQi1WD7ShUmRUCO7rXfE-dlgzpUP4Qua2jEMCAtuZ3TopVSYAcZC_ayG8I1Xe139QX8n8dTFE0GPP5_9daGoPuc689JwaE85Evk-fI4ZL4Mj9IIR8M-prRxR_WokeLJw3MGUsuG5BCirOl2xBXxAvObior3jC1bRrv_UTIFhqwnaqVVuqG8b13u9UGyG2RCe30yGjqYENcXg7w46wMJDC03sozf6938qPpOjnWq98lQrNVW-0X_ivSWp4_E_MA8PvlETmQqcZBFnNvPu5tQQpgKkeRBYBcDtLnZHgNUQpO7FyJDL8UIZYnYs-63nQBFHb_9bbn25DTxctyS0f5b1f0YIQUGQpfd7jkXKwpuu1mWc9boS3FLLgLMWqkj-YdX4IGFW-AcaF4ytvSCriIBxATUKWubMgy1BJjYoFYeI-yLKoVfKmmMOkpqPekrzhhqiy8omGjNMWyj8rtr3EnHopBmww4cy-O0Ym2cIJFhOj_JZ4D4_Qb1bdCIWKgXrmTKtfS0X9OlhZ0ndcasYbbTEovKIiLbTfUTerroyHJsAPM5uyPtO0qSqjd7i8IfIg4XrXryyo4A2Q85eJ7fuykdIUDeBob8xVQTS=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/8P4uXkLvwyf_xdtZMS7rDQzWTjZgBm8FCVYtcRyTLizhMLHdJwj4AF0ooBln4RIG77ivaJulCJluX75Zt9RaG08Jq5zBkiSuWtD12X0JGugZqczv1FVNATA6hsaW8ciUolkC1b2zNS3I7riOdAqsFcATRlwzm6Ew4jfGKDBwn7jTcDqA9rAbox_27gQ_Rz9ceCqRVIXm2txRoeRzRYABmPmZCOAv6_tFzYYwxrOEKwZgKcLtav8bkJMM4Kyd7hLsezP6lKu869uB7IrkY8wuJ0B9wjt3id-oOtJ7CczccqZJEF9tuBGDXqYc0pKD8vbESMdn0lqc7hrQUKt0QnGOF1pOvUfSxMRHxEWJgXSZ9q8Q9qpB6Xcbe2AhPwu20tTIi0cftcSlpmkrLOgFlQfs-X3hWa9K8v3xBiMkCmI4RSoFseFZTnnRM1oBdC8tuYdS5rGfyRdQJr9Of6Yh_HjMxyb8O2j0iO2GrTzXAwc6kYKhNQLY8uRgj4_qKkgV2MdAIcETlcDmsUeHTbPvB9LYiRgJsYUjhuxgPO7ZQGu3bK918gosQU8XNR89nw7TUsVPCHtxi9ZpMN0RgGJvirdkHc4jrtOx1217cYsCl8C1=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/8Sa39H9JlR4XrdCwhlMKTaELu4W9jnQe7wOVwQP5Oi1SL1JF6_El8iolv0-mbza2gNeeEdmStDh_AUfjg6YL3xvBHxiYOIOrJZFwb73pSvyM8rhTiUfB3Vdu_qJcmvsmDbtd_THAdsQMh1Z8IPwgrvHNXHAf8dNIbTMnOgIPY1Fv7roh5gBwqmYjWDgmDTWMCNT3idmwjp3LmStNTc3tHmKe-QXyObyu3avEln3n-6bxsHMZvRTf25p2k_0qyh_I7Ncua91OC17yvE8qQ4ydTI5KGyNF7DQjUAFJUSAZLJYkOPa4GTIwnOOVhJ3mkPdnh8QByWfKy-bbr7J-IDZa82Hn-JwPzr9N8hTdgSlSEEVWOsSp8j1grPpdpVoeU7_fhATk14fzQiYDrWa7bWgRHxcx9hpWvdVJGlMgc3z-EHy31yCqTxSrLu_qYhKNITfytNhZg8DYSy1TM4xYPvkbgVZL2TskzwrIaEkZvLLcPQ2WAljjljPPnqVlAkPjWWXTp1eIoxSrsiCtHMfhgjTM2z3X5fpE5xoGdrOZaqJZR2DfnhF5tyem8J0NVWadHRDC_erH1Af-fad2o8AVKE34bzKZUcN5xZNvZ8D72T2B=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/hMkZwdB9vt912c6m3mHji6uLRNvgyfrm3DLujxw_lQCHUMJ8EG9Fay40AWWZpG_3qDRvBgiQGGBl14tRH-cb4WzhbkeE292UeVx-y36_bq_k8IdzO0R1kxp89DktRjg1C2JTav8RygcsYWDYuKLwosgtCJsFeKeaO4p_ifphZ1H_fCivI5ThKcFu0ztaXfENq3JpER_p1BbylPxHUmeMjZDrY3tuY6CtUVdYqLFB1AZ_xaQo4PyQz1X_2NSPYk_msmC0JsIMQAP0ICri2M8c94AkVy3r8WiTVJ4KKhGEDd4cFw6nJ0Lrs_Pii2rPa9EdA1yx6eIkQyhKDkqIfBtnp3A67ycpeXD9EOJ6zYd-0CNj8s4oECXRuOUZmySUhArwS2jYx5SFE-hVdU5Ykkqw-bHnX2MgdxQREo16l0UXdJVyV_rEgoebFRAJw7JvTfSJaM1zw2jIynGpPmmnPWDTA6zB0xd0AbrpJNkzVWHAeF8KhKmdUbnyP2gBNPiNF8C9OsNcwXNX5YCy1sgDh6iDKS1XUfzV5mG_M0OJzAIc19sfS95C11zfnB75Hpq03Mbqu4pZTxnsdAweHdhylrS5afVmSbdN4XczggvcU298=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/FFj0eydRMW8G9PxXvQd2pqTyyzy7aS0O9ljM79-IiEUmpf7_meWY4ywy5PtnIIN7fpzPvuDRG1UW5hzs7WuXZ85NYU6N5rqT4ReJPzoSmce5-tFsUdOO-JIXJ_rm0o4HaoSMN7wcIfubcwFY6lgf2hvNTXiK_Qt0buFToKNZ-etHWPG-ciR7HAx6nHRDSFoxOL3OZ0SHB7H-DuwuyBq2IcLRT1GmmA3UfhfXIzLRty85B02TiIT7lVdUUxvFOYYHKE3tlAoJawVio48CtCHDyVY-0v161GfAstlTlDR4q3hpMRhNA9SVfZnVN55NQeC9VqhKNxoYdvly23ztEqrUCvILjCyB2wOpVCxeHCo4G20b5PIaQb1UAQZcGC7D6Pd4UI7zTdwE98587sxHKNN7F7GeZEvWTrl8J51xI8mBs8jQ9xXgUIUuLzxVG0vluiX27gWFnA6BMZgxPorWXy5f1FotPofI72WX8sDC3_Y2EkMAnIXVyFThl1IBez_TdhFvVjeUGgt72lKfxHpyB4sYAXNgG49oXqGBdDxR_y6-feAi4a87NM1wxvx8uq_MzQQiPN--NPoor_ol-rh9NUJL2kO2Lo9cLss4iGDbreKR=w490-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/0KGi8lEgpW8tGsdod4qY3k5pvzZSpYyA83GcuuCgl65xLvPSYfFzjH1RJUfUg25V-zu8hbUrUMMXhqhpTCFDDDYrAR5htuO3qBLyPyz2nFksJrgwVPEOqSbM1vu5MkmaDI4gPw32RH8lcCGjBt1ZzOg-9rMbWEfbNmvtFZLpYo0dtWMvxsosdJMYuAtjkMBEt3lH34l732xH8yVepu9LMbiRTV-4y3dEhmfdZ9S0nTUb_Np1c8ryeQSI85KIvnL4bVY2A6eZpi3T-y8AJ6JQ3gG_FfRuv7_xeGhUg4nlOx70H9gbPw4D8wZNwTKmcfF2Gwy9dso6D0cnn-LYVD2MR5wJy9eH8FnGr88slDFLRMb3wS1xw_2ZCfauffvWfRwB-7gjHZE_uggXEknAHE1IGpuLwN42gUUD6Wl9MddT_xQXrW1OiLIkQb9f1TR0cy0gzjV3IsHGkVR6bMJy3C7ejMQXP7onvu93NmSLxQ1WxhxKIleh9VWilWnkc6qhK3O2QOToRuIvSYzG60vhXhLMlx6YVzyZ3xMP8V2yYklV1Eyz8Wul2Cb_ugXZQQ0_N3Htwj9NmAkdtaZ-cKxW4QkPbAkqJK6_VgF7wzhbITfM=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/gtpyvPNMIGwaos4lSamLJH5Pu5Vi4Knk4ZMsUd0-AwjN16GGTGkFfxZqrDZex0U_pQs3AnON8eb7k6F3rJ6CdnGOz2VzFiskUPnILw2bxWKi_wmGEFgoI2lmRzo9JEsv5A-Q-M2bf-w4GumrnUDcFCHmosAJ9Z-czGTg77_nO1FiNBVeGEuudwlDlKUfc1dPYFRuC8ZOks-H7xdBiIvHswegR0Yl7PJIj1StECZCXsSnmtHuyin_CW-vr-rUjHxL4ozn4kNkqnpxvQVAWEQGiH1lP-bJp15G1uSisJe3pk2lq9TjmYSuMzxu9zT2zkCE2KMusozDplNF411UAoikfNvzjmW8ZNqhIuQh7MuPuHnjR_1yXiDcWhycM6EV8HrCYVfAlPi3Qi0UtzJ3WPzPfG-8rl-XdWdMgFwgVcUiY1yfFcjkCLX7c1GbdcjBPeo7lBipnFXFaaa8nFtcEBnNxbMM0EnialFYCWsJojlIAWXKCeKEPQg7j3yFYOsgoK7-Ye3a_2mScKDJSh7zAGRmWaN1W-wjZcliPdfTgeiVWfssThfHrzpHoDEaJTbGHwYBMwACJcr7inOyC7nekd_i7I8zEyVqJqDhK4CXgQmW=w870-h653-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/y4vk99TmCEegICwy7Te75jplzk4yP2vn1Pss-32x3jcxJXxc3ZPnqKCoS82LNDbf-A_y4RTf3gSDUkZOnNlO_rO5xfu0qy20f4emwD-xeLWyvMoTgf6mwra69pFnrkXhr-zOqw8HX2lK_3lOzDGWGMf2nspeQh_SiNhs_rf1KNhnEmp2EndwaOPcvPf8xNKDZptIaru4I_jGbCI9EwY-oAxyy-uYNft3v4qDjWwGwR3HEa_OR_lBiVfcXmBptOXD3XqE5hkaZ4-PgZfe3wV4PgWAzE5omgdTKUL97ncMan1rHdvVzgvNUMXbGQeRb_ensuvzktdyS4O_BgLjxP5Iiwmiu_QufkfHhMz6F_tFpD76zLUzpdgs-b7s2111iE7CLPuvAnB7K9ZxWzIrfh2RabHemYObeQgtSCxvp99xyRoMslQE7aSU6-lda_-UO9uHMn248gPrLqT5R59XF18XucG0f7O-Htew3_QSm4gyknYV2AEPOQE2qqfVG2k9o8QCSfKhClzJZpWzyqbTTLKuWCQFObhfJZBP7I3ojRMkBOeqNy2i6qA5JwzAnvkzFmtl7-ORH6aPrf6AA5J-N10FMCnk3ugjYa9hqP5H6KEf=w870-h653-no) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 534 |
Додав: ZAVRMK
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|