Головна » 2015 » Лютий » 23 » Змагання з міні-футболу серед юнаків
4:43 PM Змагання з міні-футболу серед юнаків |
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/23-02-15/%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB/DSCN5647.JPG)
21 лютого 2015 року в с.Новосільське Ренійського району проходили обласні змагання з міні-футболу серед юнаків 2001 року народження. У змаганнях прийняли участь шість команд. Збірну команду Ізмаїльського району представляли учні Кам’янського НВК, Озернянської та Лощинівської ЗОШ. Наші спортсмени здобули друге місце.
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/23-02-15/%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB/DSCN5642.JPG)
![фото](https://dl.dropboxusercontent.com/u/274381020/WEBSITE/23-02-15/%D0%A4%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB/DSCN5648.JPG) |
Категорія: Новини освіти Ізмаїльського району |
Переглядів: 672 |
Додав: andrejjskbkin
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|